ÔÇ×Binance” generalinis direktorius atsistatydino i┼í pareig┼│

Pagrindinės kriptovaliutų biržos „Binance” generalinis direktorius atsistatydina po to, kai bendrovė prisipažino pažeidusi JAV kovos su pinigų plovimu įstatymus. Bendrovė „Binance” sutiko sumokėti istorinę 4,3 mlrd. dolerių baudą – didžiausią Iždo departamento skirtą baudą.

Iždo sekretorė Janet Yellen kritikavo „Binance” už nuoseklų JAV įstatymų ignoravimą. Generalinis prokuroras Merrickas B. Garlandas pabrėžė neteisėtą bendrovės veiklą, kuri prisidėjo prie jos augimo.

­čôľ Turinys

Pranešimas apie Zhao atsistatydinimą ir svarstymai apie „Binance” ateitį

Įraše „X” svetainėje Zhao rašė: „Šiandien atsistatydinau iš „Binance” generalinio direktoriaus pareigų. Pripažįstu, kad emociškai nebuvo lengva pasitraukti. Tačiau žinau, kad tai yra teisinga.”

Zhao pažymėjo: „Padariau klaidų ir turiu prisiimti atsakomybę. Tai geriausia mūsų bendruomenei, „Binance” ir man pačiam. Binance nebėra kūdikis. Atėjo laikas leisti jai vaikščioti ir bėgioti. Žinau, kad „Binance” ir toliau augs ir tobulės, turėdama gilią komandą”.

Zhao informavo, kad „Binance” generalinio direktoriaus pareigose jį pakeis „Binance” regioninių rinkų vadovas Richardas Tengas.

Skaitytojus, besidominčius kriptovaliutomis, taip pat kviečiame skaityti mūsų paruoštą Coinbase apžvalgą.

Vadovybės pokyčiai ir būsimos atitikties priemonės „Binance”

Atsistatydinęs generalinis direktorius Changpeng Zhao sumokės 50 mln. dolerių baudą, o jį pakeis Richardas Tengas. „Binance” įgyvendins naujas atitikties priemones, kad laikytųsi JAV taisyklių, įskaitant išorinį stebėjimą.

Iždo departamentas pabrėžia, kaip svarbu, kad kriptovaliutų platformos laikytųsi griežtų klientų tapatybės nustatymo įstatymų. Tai, kad „Binance” nepranešė apie įtartinus sandorius, įskaitant sandorius, susijusius su vaikų išnaudojimu, buvo reikšmingas pažeidimas.

Teisiniai veiksmai prieš kriptovaliutų vadovus ir biržas

Bendrovių „Binance” ir „FTX” vadovai pripažino savo kaltę dėl įvairių kaltinimų. SEC tiria „Kraken” veiklą dėl galimų teisinių pažeidimų. Šie veiksmai atspindi vyriausybės įsipareigojimą kovoti su kriptovaliutų nusikaltimais.

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..