Atnaujinta Pinnacle lažybų bendrovės apžvalga

Pinnacle lažybų bendrovę LazybuGuru.lt portale pristatėme prieš daugiau nei 2.5 metų. Tad nutarėme, kad pats laikas tai atnaujinti. Straipsnį su bendrovės  pliusai ir minusais galite rasti čia – Pinnacle lažybų bendrovės apžvalga, o atnaujinta video apžvalga šiek tiek žemiau:

Pati esmė nepasikeitė, Pinnacle ir toliau išlieka bendrovė su geriausias koeficientais. Tai numeris 1 pasirinkimas profesionaliems lažybininkams, kurie šioje bendrovėje niekada nebus blokuojami. Verta turėti sąskaitą ir tiems žaidėjams, kurie neplanuoja gyventi iš lažybų. Nors Pinnacle ir nesiūlo jokių premijų, tačiau neturėti šios bendrovės sąskaitos būtų tikra nuodėmė.

Pinnacle per šiuos kelis metus patobulino savo lažybų pasiūlą. Pridėjo daug įvairių ir naudingų įrankių žaidėjams, taip pat atsirado labai didelė esporto lažybų pasiūla. Sparčiai populiarėjant kriptovaliutomis, atsirado galimybė papildyti ar gauti išmokėjimą Bitkoinu. Taip pat buvo atnaujintas lažybų kontoros internetinis puslapis.

Pinnacle veikia lažybų rinkoje jau daugiau nei 20 metų (susikūrė 1998 metais) ir toliau išlieka lyderiais sporto lažybose. Jeigu neturite dar sąskaitos šioje bendrovėje, galite ją atsidaryti jau dabar ir patys įsitikinsite, kodėl ši bendrovė nepraranda populiarumo tarp lošėjų.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..