Pinnacle bendrovės apžvalga

„Pinnacle“ – daugelio sporto lažybų entuziastų tituluojama kaip geriausia pasaulio lažybų bendrovė. Ypač tų, kurie rimtai domisi sporto statymais. Taigi, ir man(Brilijant) tai pasirinkimas numeris vienas.

Kokie Pinnacle lažybų bendrovės pliusai?

Pirmiausia, dideli statymų limitai. Kiekvienam norinčiam uždirbti iš lažybų svarbu, kad lažybų bendrovė leistų statyti dideles sumas. Dažniausiai kitos bendrovės, ypač mažesnės, leidžia statyti ganėtinai nedideles, jiems patiems saugias sumas. Pinnacle galite statyti išties įspūdingas sumas. O kas svarbiausia, pastatę maksimumą ir pasikoregavus linijai, jūs vėl galite statyti maksimalią sumą.

Draugiška laimintiems žaidėjams – tai dar vienas milžiniškas pliusas. Pinnacle neblokuoja ir nemažina jūsų statymų limitų, jeigu jūs esate laimintis žaidėjas, tuo negali pasigirti dauguma kitų bendrovių. Tai pat, jie yra draugiški tiems, kurie stato ant šakučių. Apskritai tai yra patikima ir besirūpinanti savo žaidėjais lažybų bendrovė.

Trečia, aukšti koeficientaiPinnacle pateikia vienus aukščiausių koeficiantų visoje rinkoje, skirtumas labiausiai pastebimas krepšinio statymuose, ypač NBA. Dideli koeficientai ir dideli statymų limitai, bei aukštas bendrovės patikimumas yra būtent tai, ko reikia kiekvienam norinčiam rimtai užsiimti sporto statymais.

Taigi, tai yra mano pasirinkimas numeris vienas, užsiregistruoti Pinnacle galite per aukščiau esančią nuorodą.

Bendrovė turi daug pliusų, tačiau svarbu paminėti ir minusus. Primenu, kad projektas LazybuGuru.lt yra nepriklausomas ir jokia bendrovė nefinansuoja mūsų vaizdo įrašų, ar apžvalgų todėl mes galime nešališkai įvertinti kiekvienos bendrovės pliusus ir minusus, ir pateikti jums objektyvią informaciją bei padėti rasti geriausią pasirinkimą.

Pinnacle silpnybės

Nepaisant to, jog Pinnacle leidžia statyti dideles sumas ir duoda aukštus koeficientus, bendrovė turi kažkaip apsisaugoti, jie tai daro sumažindami statymų pasiūlą. Jeigu kitose bendrovėse galite statyti už rungtynes ir dar 100 įvykių susijusių su tomis rungtynėmis, tai Pinnacle duos tik pagrindinius įvykius. Taip jie sudaro geras sąlygas, tačiau jos sunkiai įveikiamos sporto mėgėjui. Taip yra todėl, nes pagrindiniuose įvykiuose linijos būna itin gerai subalansuotos, tad net ir sporto lažybų profesionalui sunku rasti vertingų statymų.

Dar vienas minusas – Pinnacle statymų pasiūla sudaryta tik iš pagrindinių lygų. Jeigu kitose bendrovėse galima rasti statymus už šalių antras ar trečias lygas, tai to beveik niekada nebus Pinnacle, čia rasite tikti pagrindines sporto lygas. Tai jie daro dėl tos pačios priežasties kaip ir siūlydami siaurą šoninių statymų pasirinkimą: kad išvengtų klaidų ir duotų tik gerai subalansuotas linijas.

Tai pat, Pinnacle vėlai pateikia ankstyvas linijas, statymai ir koeficientai jau bus atsiradę visose bendrovėse, o Pinnacle dar lauks ir stebės kaip keičiasi linijos kitose bendrovėse. Tai nėra minusas jiems, bet taip jie išvengia didelių klaidų.

Tiesa pasinaudoti jų ankstyvomis linijomis irgi galima, tik reikia turėti galvoje, kad bet koks rimtesnis, bent vieno tūkstančio dolerių, statymas pakeis ankstyvas linijas, taigi, jomis spės pasinaudoti tik tie, kas iš tikrųjų yra greiti ir įžvalgūs.

Dar vienas minusas – nauji vartotojai negauna jokių premijų. Pinnacle politika paprasta – vietoje registracijos ir kitokių bonusų jie duoda aukštesnius koeficientus.

Išvados

Taigi, apibendrinkime visą apžvalgą, tai bendrovė kuri yra numeris 1 pasaulyje pagal profesionalių žaidėjų vertinimą, ją turi turėti kiekvienas norintis rimčiau užsiimti sporto statymais. Bendrovė leidžia statyti dideles sumas ir duoda gerus koeficientus, tačiau pateikia sąlyginai siaurą pasiūlą. Pinnacle – mano numeris 1 statant už NBA.

Pinnacle atsiliepimai

★★★★★
5 5 1
Man rodos Pinnacle neturi tokios funkcijos. Lyginant su bet365 jie sakyciau gana senamadiski, nes orientuoti daugiau i profesionalus, todel savo demesi skiria butent koeficientams. Kiek zinau Betfair dar turi gera cash our funkcija kaip ir bet365

★★★★★
5 5 1
Man rodos Pinnacle neturi tokios funkcijos. Lyginant su bet365 jie sakyciau gana senamadiski, nes orientuoti daugiau i profesionalus, todel savo demesi skiria butent koeficientams. Kiek zinau Betfair dar turi gera cash our funkcija kaip ir bet365

★★★★★
5 5 1
Naudoju 365bet kiek suprantu cash out cia nera ? Ant pinnacle

★★★★★
5 5 1
Geriausia bendrovė! Kitų net nereikia išvis!

★★★★★
5 5 1
Pati geriausia bendrove. Naudoju tik ja. Kam dar reikia kitu? Viskas veikia labai patogiai, geri limitai, auksciausi koeficiantai, patogus puslapis.

Palikite savo atsiliepimą

Vardas
El. paštas
Reitingas
Atsiliepimas