Betsafe.lt premijos profesionalams: gauk iki 1050€ nemokamų statymų

Sugrįžus sportui į stadionus, aikštes bei mūsų televizoriaus ekranus lažybų bendrovės irgi rodo atsigavimo veiksmus, kurie skatina žaidėjus sugrįžti ir šį sunkų laikotarpyje sporte išgyventi kartu. Šiuo metu iš daugumos lažybų bendrovių itin stipriai išsiskiria Betsafe.lt komanda, kuri pateikė įspūdingą pasiūlymą savo žaidėjams, apie kurį čia ir pakalbėsime plačiau.

Pirmiausia, reikėtų paminėti tai, kad šis Betsafe.lt pasiūlymas yra skirtas labiau patyrusiems žaidėjams, o ne naujokams. Nors pasinaudoti gali visi, premijos sąlygos ir įgyvendinimo taisyklės naujokams gali atrodyti šiek tiek bauginančios ir sunkiai įgyvendinamos, todėl norint pilnai pasimėgauti ir išnaudoti visą premiją, reikės įdėti ne tik pastangų ir darbo, bet ir patikrinti savo žinių bagažą.

betsafe750 premija

Nemokamas statymas iki 750€

Šiuo metu lažybų bendrovės Betsafe.lt puslapyje galima rasti dvi premijas, kurių metu galima gauti nemokamus statymus, kurių vertė gali siekti net 750€. Jeigu jau turite sąskaitą Betsafe lažybų bendrovėje, tai viskas, ką reikia padaryti yra tiesiog paspausti mygtuką dalyvauti.

Pirma premija siūlo kas savaitę gauti iki 750€ vertės nemokamą statymą. Skamba tikrai įspūdingai, tačiau darbo į tai įdėti reikės tikrai nemažai. Kiekvieną pirmadienį Betsafe vartotojams yra suteikiamas nemokamas statymas, o jo dydis priklauso nuo to, už kokią sumą statymų atlikote paskutinę savaitę. Minimali nemokamo statymo suma yra 350€, kad ją gauti per savaitę reikia atlikti statymų bent už 7500€. Kiti nemokamo statymo dydžiai atrodo taip:

10 000€ = 500€

15 000€ = 650€

20 000€ = 750 €

https://youtu.be/fz6jGx-pdWs

Taigi, atlikus statymų per savaitę už 20 000€, jums bus suteiktas nemokamas 750€ statymas, kurį galėsite panaudoti bet kokioje sporto šakoje, o koeficientas privalo būti didesnis nei 1.3 ir mažesnis nei 10.00.

Jeigu norite, kad jūsų statoma kauptųsi ir galėtumėte įvykdyti premijos keliamus reikalavimus, reikia, kad statymo koeficientas būtų didesnis nei 1.4, jeigu statymas yra kombinuotas, mažiausias koeficientas turi būti 1.8. Jeigu statymų koeficientai bus mažesni, jūsų statoma suma gauti nemokamam statymui nesikaups.

Gavus nemokamą statymą labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jį reikia išnaudoti per tris dienas, kitaip jis bus anuliuojamas. Panaudoti statymą galima tik ant pavienio statymo, todėl kombinuoti galimybės nebus. Laimėjimo atveju jums sugrįš tik laimėta suma.

Pavyzdžiui, jūs turite 500€ nemokamam statymui, atlikote statymą ant 1.8 koeficiento ir jis buvo sėkmingas, tokiu atveju jums sugrįš 400€. Smagu tai, kad šio laimėjimo peržaisti jau nereikės ir jokių kitų sąlygų nėra, visas laimėjimas yra iš karto jūsų ir su juo galite daryti ką norite.

Nemokamas statymas iki 50€ kiekviena savaitę (viso 300€)

 Jeigu įgyvendinti prieš tai aptartos premijos sąlygas yra tikrai nelengva, tai pasinaudoti šiuo pasiūlymu yra daug paprasčiau. Čia suteikiamo nemokamo statymo sąlygos yra lengvesnės, tačiau ir sumos mažesnės.

Pagrindinis šios premijos reikalavimas yra toks pats – per savaitę peržaisti tam tikrą sumą pinigų ir kiekvieną pirmadienį jums bus suteikiamas nemokamas statymas. Mažiausia nemokamo statymo suma yra 15€, o didžiausia – 50€. Nemokamo statymo suma priklauso nuo to, už kokią pinigų sumą per savaitę atliksite statymų. Proporcijos yra tokios:

200€ – 300€ = 15€

300€ – 400€ = 20€

400€ – 500€ = 25€

500€ – 750€ = 30€

750€ – 1 000€ = 40€

1001€ ir daugiau = 50€

Taigi, jeigu per savaitę atliksite statymų už daugiau nei 1000€, ateinantį pirmadienį gausite 50€ vertės nemokamą statymą. Jeigu norite, kad kauptųsi suma, kurią atliekate ant įvairių statymų, vieno įvykio koeficientas negali būti mažesnis nei 1.5.

Nemokamo statymo panaudojimo sąlygos yra tokios pačios, kaip ir prieš tai aptartoje premijoje. Nemokamas statymas bus suteiktas kiekvieną pirmadienį, jį panaudoti privaloma per tris dienas, žaidėjo sąskaitoje reikia, kad būtų bent 0.02€, nes savais pinigais reikės padengti 0.01% statymo.

Laimėjimo atveju, į žaidėjo sąskaitą sugrįš tik laimėjimo dalis. Pavyzdžiui, nemokamo statymo vertė yra 10€, atlikus statymą ant 1.9  koeficiento, laimėjimo atveju į žaidėjo sąskaitą sugrįš 9€.

Premijų sąlygos ir reikalavimai nėra lengvi, tačiau suteikiamų nemokamų statymų sumos yra tikrai didelės. Smagu, kad Betsafe bendrovė suteikia šią galimybę žaidėjams sugrįžti į sporto lažybas ir išbandyti savo sėkmę įvairiuose statymuose. Jeigu jaučiate, kad atliekant įvairius statymus trūksta žinių, rekomenduojame pasiskaityti mūsų įvairius gidus bei prognozių pasiūlymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..