Copa America Prognozė: Brazilija – Kolumbija (2024-07-03)

Copa America 2024 turnyras įsibėgėja ir laukia lemiami grupių mačai prieš atkrintamąsias. Liepos 2 d. (liepos 3 d. 04:00 val. Lietuvos laiku) trečiąsias D grupės rungtynes žais Brazilija – Kolumbija. Jeigu kolumbiečiai jau yra užsitikrinę patekimą į atkrintamąsias, tai brazilams dar reikia bent jau lygiųjų.

Rungtynių prognozė: Kolumbija nepralaimės @ 1.93

Jeigu brazilai pralaimėtų, antroji vieta irgi beveik garantuota, kadangi juos aplenkti gali tik Kosta Rika. Šiai rinktinei reikia ne tik įveiktu Paragvajų, bet ir turėti geresnį įmuštų/praleistų įvarčių skirtumą nei brazilai. Šiuo metu Kosta Rikos skirtumas yra -3, o Brazilijos +3, todėl šansų tikrai nėra daug. 

Šių metų Copa America turnyre Kolumbija iškovojo abi pergales – 2:1 prieš Paragvajų ir 3:0 prieš Kosta Riką. Tuo tarpu Brazilija 0:0 sužaidė su Kosta Rika, o antrąsias rungtynes net 4:1 laimėjo prieš Paragvajų. 

Toks Kolumbijos rinktinės startas Copa America turnyre nėra didelė staigmena. Rinktinė demonstruoja fantastišką formą. Paskutinis pralaimėjimas buvo patirtas tik 2022 m. vasario 2 d., kai 0:1 nusileido argentiniečiams atrankoje į pasaulio čempionatą.

Patekti į čempionatą nepavyko, tačiau nuo to laiko iškovojo 20 pergalių ir 5 kartus sužaidė lygiosiomis. Per šią atkarpą 2023 m. pabaigoje pavyko 2:1 įveikti ir brazilus. 

Jeigu pažvelgtume į Brazilijos rinktinės atkarpą, ji tikrai nėra pati geriausia – per paskutines 10 rungtynių laimėta vos 3 kartus, 4 kartus sužaista lygiosiomis ir patirti 3 pralaimėjimai. Pergalė prieš Paragvajų buvo solidi, bet galima prisiminti rungtynes su Kosta Rika, kai niekaip nepavyko realizuoti susikurtų progų. 

copa-america-prognozė-brazilija-kolumbija

Šios rungtynės bus dėl pirmos vietos grupėje. Iš dalies nėra svarbu, kurią vietą rinktinės užims, svarbiausia, kad abi patenka į atkrintamąsias.

Tačiau, Kolumbijai motyvacijos dėl pirmos vietos turėtų būti kur kas daugiau, kadangi tai leistų ketvirtfinalyje išvengti susitikimo su puikią formą demonstruojančiu Urugvajumi. Tuo tarpu Brazilija nėra ta rinktinė, kuri turėtų bijoti varžovų – jeigu jiems ir nepavyks laimėti, nusivylimo didelio tikrai nebus.

Galima neabejoti, kad svarbiausia brazilams patekti į atkrintamąsias. Kolumbijai puiki proga išsitraukti bent jau lygiąsias, pratęsti solidžią formą be pralaimėjimų ir užimti pirmą vietą grupėje.  

Ši Copa America 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..