CS2 ESL Pro League Season 19 Prognoz─Śs

„Counter-Strike 2” 2024 m. sezonas įsibėgėja ir po truputį artėja link didžiosios pertraukos. Visai neseniai baigėsi pirmasis šio sezono „Major“ turnyras, kuriame triumfavo „NaVi“ su Justinu „jL“ Lekavičiumi.

Balandžio 14 d. baigėsi „IEM Chengdu 2024”, kuriame pagaliau finalą laimėti pavyko „FaZe Clan“. Jau kiek daugiau nei už savaitės – balandžio 23 d. prasideda „ESL Pro League Season 19” turnyras, kuriame varžysis geriausios 32 „Counter-Strike 2” komandos. 

„ESL Pro League Season 19” LAN turnyras išsiskiria tuo, kad jis žaidžiamas uždaroje erdvėje, net ir finalinis mačas vyksta tarp nedidelio kiekio žiūrovų. Grupių etape komandos gali pralaimėti net tris kartus, kas lošėjams apsunkina prognozavimą.

Tik atkrintamosioms prasidėjus galima žinoti, jog komandos tikrai stengiasi maksimaliai, nes nebegali daugiau pralaimėti. Šiuose turnyruose tikrai netrūksta staigmenų ir tai atsispindi praėjusiuose rezultatuose. Žemiau išskyrėme keturias turnyro prognozes, su kuriomis kviečiame susipažinti iš arčiau. 

­čôľ Turinys

MOUZ pateks į turnyro TOP 4 

„MOUZ“ yra jauniausia komanda tarp TOP 10 „CS2“ ekipų. Komandos vidutinis amžiaus vidurkis siekia vos 20,5 metus. „Brollan“, „siuhy“ ir „torzsi“ – 21-eri, „Jimpphat“ – 17, „xertioN“ – 19. Ši komanda pateko į paskutinių kelių turnyrų atkrintamąsias, o „IEM Chengdu 2024” žaidė finale.

Pagrindinė komandos problema yra tai, kad grupių etapuose žaidžia labai gerai, tačiau patekę į atkrintamąsias, kai reikia žaisti prieš žiūrovus, dažniausiai neatlaiko įtampos. 

cs2-esl-pro-league-season-19-prognozes-mouz

„ESL Pro League Season 19” turnyras žaidžiamas uždaroje aplinkoje, todėl nereikės žaisti prieš didelę žiūrovų auditoriją ir tokiai komandai kaip „MOUZ“ yra labai palanku. Ši komanda varžysis C grupėje, todėl turės daugiau nei 2 savaites pertraukos po paskutinio turnyro.

Galės ne tik pailsėti, bet ir pasitreniruoti bei dar geriau pasiruošti artėjantiems mačams. Grupė jų nėra sunki, pagrindiniai varžovai dėl pirmos vietos yra „FURIA“, „Monte“, „Liquid“, „GamerLegion“, „ENCE“. 

Pirmoji vieta grupėje suteiktų galimybę atkrintamąsias pradėti nuo ketvirtfinalio, tai reiškia, kad laimėjus vieną atkrintamųjų mačą, „MOUZ“ patektų į TOP 4.

To iš šios komandos ir yra laukiama – nebūtų keista, jeigu jie varžytųsi ir finale, kuriame tikrai nebus silpnas varžovas. Kadangi finalas žaidžiamas BO5, „MOUZ“ turi solidų žemėlapių pasirinkimą. 

Rekomenduojame į šią komandą atkreipti kaip į vieną iš patikimiausių grupių etape. Ji žaidžia geriau tada, kai žino, kad turi pralaimėjimo galimybę. 

Taip pat peržiūrėkite mūsų CS2 statymų gidą, kuriame rasite papildomos informacijos apie šį „gaminimo” sezoną.

Natus Vincere laimės D grupę

„NaVi“ su Justinu „jL“ Lekavičiumi pateikė didelę staigmeną ir laimėjo „PGL Major Copenhagen 2024” turnyrą. Pasaulio čempionai į šį turnyrą atvyks po atostogų, pilnai atsigavę ir tuo pačiu pasiruošę parodyti, kad jų žygis „Major“ turnyre nebuvo atsitiktinis. 

Komanda tiek grupių etapuose, tiek ir atkrintamosiose žaidžia labai panašiai – yra patyrusių žaidėjų, yra ir jaunesnių, kuriems nėra didelio skirtumo, kurioje aplinkoje žaisti.

„NaVi“ iki „Major“ turnyro labai solidžiai atrodydavo prieš žemesnio lygio komandas – prieš jas beveik niekada nepralaimėdavo ir jeigu patirdavo pralaimėjus, tai prieš kelias stipriausias komandas. 

natus-vincere-jl

Kadangi turi labai gerą rezultatą prieš šiek tiek silpnesnes komandas, „NaVi“ turi puikią galimybę D grupę užbaigti pirmoje vietoje ir atkrintamąsias pradėti nuo ketvirtfinalio etapo.

Kartu su „Natus Vincere“ D grupėje varžysis „Complexity“, „BIG“, „Heroic“, „NIP“, „BOSS“, „FlyQuest“, „PERA“. Tai viena silpnesnių grupių, nei „BIG“, nei „Heroic“ nedemonstruoja geros formos, „NIP“ atvyksta su nauja sudėtimi. 

Šiuo metu esporto lažybų bendrovėse šis statymas nėra pasiekiamas, tačiau jis tikrai pasirodys ir rekomenduojame į tai atkreipti dėmesį. „NaVi“ turi pranašumą prieš visas D grupės komandas ir po „Major“ turnyro turės papildomos motyvacijos įrodyti, kad yra stipriausi. 

Aktual┼źs klausimai

­čöź Kas yra "ESL Pro League"?

„ESL Pro League” – tai presti┼żin─Śs tarptautin─Śs populiarios pirmojo asmens ┼íaudykl─Śs „Counter-Strike 2” (CS2) esporto var┼żybos. Jose dalyvauja geriausios komandos i┼í viso pasaulio, kurios var┼żosi d─Śl dideli┼│ prizini┼│ fond┼│ ir vien┼│ geriausi┼│ ┼żaidimo ┼żaid─Śj┼│ pripa┼żinimo.

­čöź Kur vyksta "ESL Pro League"?

ESL Pro League 19 sezonas vyks Maltoje.

­čöź Kiek komand┼│ dalyvaus ESL Pro League 19 sezone?

19-ajame „ESL Pro League” sezone dalyvaus 32 komandos.

­čöź Kada vyks ESL Pro League 19 sezonas?

19-asis „ESL Pro League” sezonas vyks baland┼żio 23-gegu┼ż─Śs 12 d.

­čöź Kokios yra "CS2" "ESL Pro League" 19 sezono prognoz─Śs?

M┼źs┼│ CS2 ESL Pro League 19 sezono prognoz─Śs: MOUZ pateks ─» geriausi┼│j┼│ ketvert─ů, Natus Vincere laim─Śs D grup─Ö, Vitality pateks ─» final─ů, o TheMongols pateks ─» atkrintam─ůsias var┼żybas.

Team Vitality pateks į finalą

Praėjusių metų geriausia komanda šį sezoną kol kas žaidžia nuviliančiai. „IEM Katowice 2024” nepateko į atkrintamąsias, „Major“ turnyre po puikios kovos pusfinalyje nusileido „FaZe Clan“.

Daugiau jokiuose turnyruose nedalyvavo ir „ESL Pro League Season 19” jiems yra vieta, kur gali priminti apie save. Komanda turėjo pakankamai laiko pasiruošti turnyrui, sudėtis aukščiausio lygio, o ir kelias iki finalo yra įveikiamas. 

B grupėje „Vitality“ varžysis su „G2”, „Falcons“, „BetBoom“, „M80”, „TheMongolz“, „TYLOO“ ir „Sharks“ komandomis. Laimėti grupę „Vitality“ privalo – pagrindiniai varžovai yra kvestionuojamos formos „G2” ir šiek tiek atsinaujinę „Falcons“.

team-vitality-apex

Net jeigu grupėje ir sukluptų, atkrintamosiose „Vitality“ yra viena geriausių komandų ir nepatekimas į finalą būtų laikomas dar vienu fiasko. 

Tuo pačiu pažymėti galima tai, kad jeigu šiame turnyre „Vitality“ ir vėl nepateisins vilčių, tikėtina, kad artimiausiu metu išvysime permainų.

Didžiausia tikimybė, kad gali būti pakeistas 25-erių britas William „mezzi“ Merriman. Tačiau šiuo metu apie tai galvoti nereikia ir galime rekomenduoti „Vitality“ kaip vieną patikimiausių artėjančio turnyro komandų. 

TheMongolz pateks į atkrintamąsias

„TheMongolz“ yra viena geriausių Azijos komandų, kuri gana solidžiai pasirodė ir „Major“ turnyre. Dabar organizacija turės dar vieną galimybę pasirodyti tarp geriausių „CS2“ komandų. Grupė nėra lengva, tačiau šansų tęsti kovas atkrintamosiose tikrai yra.

themongolz

Iš grupės į atkrintamąsias patenka keturios komandos, o „ant popieriaus“ yra stipresnės trys – „Vitality“, „G2” ir „Falcons“. Tai reiškia, kad net jeigu visos šios komandos eina tolyn, lieka viena laisva vieta, dėl kurios „TheMongolz“ kovos su „BetBoom“, „M80”, „TYLOO“ ir „Sharks“.

Daugiausiai šansų, kad kovojama bus su „BetBoom“, kurią įveikti tikrai gali. Tačiau, nereikia atmesti ir tokio fakto, kad netikėtų pralaimėjimų prisirinkti gali „G2” arba „Falcons“, kurios kol kas nekelia jokio pasitikėjimo. 

Kitaip sakant, į „TheMongolz“ reikėtų atkreipti dėmesį, kai žais prieš silpnesnes grupės komandas. Potencialo apart „Vitality“, „G2” ir „Falcons“ ši komanda turi daugiausiai. Nebūtų staigmena, jeigu įveiktų „G2” arba „Falcons“, kas turėtų užtikrinti vietą atkrintamosiose. 

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..