Deividas Snapkauskas – lažybų kontorų siaubas, kurio bijo įsileisti visos lažybų bendrovės

LazybuGuru.lt pristato interviu su lažybų kontorų siaubu Deividu Snapkausku, internetinėje erdvėje žinomu kaip „VicenteR” slapyvardžiu. Sporto statymų profesionalas kurio bijo ir nenori įsileisti nei viena lažybų bendrovė. 

Ilgas ir išsamus intervių apie sporto statymųs, kaip jis pradėjo savo karjerą, didžiausius laimėjimus, bei sunkumus. Deivido kova su sporto lažybų gigantais Betsafe. Patarimai naujokui nuo ko pradėti ir ko tikėtis. Kaip nepakliūti į sporto bendrovių rezgamas apgaules.

Jeigu jūs turite bėdų su kokia nors lažybų bendrovę, vėluoja mokėjimai ar nepatvirtina jūsų dokumentų, galite rašyti mums [email protected], pasistengsime padėti. Tačiau taip pat galite kreiptis į lošimų komisijas, pirmiausiai išsiaiškinkite, kuria licenciją jūsų problematiška bendrovė turi ir bandykite susisiekti su tos šalies lošimų komisija. Jeigu turite bėdų su lietuviškomis bendrovėmis, jums padės „Lošėjų asociacija” – [email protected].

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..