Statymų strategija – kuri taktika yra pati našiausia?

Statymų strategija – kuri taktika yra pati našiausia?

Tikriausiai, jog niekam nėra paslaptis, jog lažybos tampa vis populiaresne bei įtaigesne veikla šiais laikais. Turime omenyje tai, jog, tarkime, vien reklamoms yra išleidžiamos milžiniškos lėšos – bendrovės, siekdamos ne vien tik išpopuliarinti pačias lažybas, kaip veiklą, tačiau tuo pačiu ir išplėsti individualias įmones, pritraukti didesnę auditoriją piliečių, investuoja tūkstančius litų, tikėdamosios, jog pozityvūs padariniai bus įgauti. Iš tiesų, būtų neįtikėtinai sunku paneigtį, jog situacija klostosi ne jų pusėn, mat, kaip ir teigėme šiek tiek anksčiau, vis daugiau žmonių susidomi lažybomis ir įnirtingai šiose dalyvauja.

Akivaizdu, jog lažybos šiandieną ir bus mūsų tema. Kad ir kaip ten bebūtų, norėtume iš karto užbėgti įvykiams už akių, akcentuodami, jog konkretesnė straipsnio tema yra statymų strategija. Šį kartą sieksime išsiaiškinti, kuri būtent metodika yra pati našiausia ir efektyviausia – tai yra neįtikėtinai svarbu, ypač siekiant iš lažybų sferos uždirbti ir įgyti nuolatines pajamas. Kaip ir sakėme, lažybos tampa vis patrauklesnės bei aktualesnės žmonėms, tad nė neabejojame, jog turinys bus pravartus bei naudingas.

Visų pirma, norėtume pradėti nuo paaiškinimo, kuris leistų pilnavertiškai suvokti, kas iš viso yra ta statymų strategija ir kodėl gi šiandieną apie ją prakalbome. Taigi, jeigu bent kartą teko dalyvauti lažybose, ar bent jau girdėjote kalbančius draugus, tarkime, esą neįtikėtinai daug skirtingų išeičių, leidžiančių žmonėms statyti. Norime pabrėžti tai, jog galima paskirti atitinkamas lėšas pinigų skirtingoms baigtims įvardyti. Be jokių abejonių, tai yra beprotiškai naudinga ne vien tik verslininkams, kurie iš žmonių pinigelių uždirba, gaudami komisinius, o taip pat ir patvirtindami pralaiminčius statymus, tačiau be to ir piliečiams, kurie gali komfortabiliau jaustis statymų pasiūloje ir rinktis tik tas sritis, kuriose jaučiasi daugiausiai žiną.

Sporto statymų strategja

Visų antra, reikėtų pradėti nuo to, jog kiekviena statymų strategija remiasi į tai, kaip gerai žmogus žino atitinkamą sporto šaką. Norime pabrėžti tai, jog niekuomet nemegintumėte statyti už tos šakos įvykius, kurioje visiškai nenusimanote – akivaizdu, jog tai yra tiesiausias kelias finansinio bankroto link. Nepaisant to, būtų svarbu pabrėžti dar vieną mintį – lažybų naujokai daro ganėtinai didelę klaidą nuolatos pasitikėdami mėgstamomis komandomis bei statydami vien tik už jas. Statymų strategija traktuoja mintį, jog net ir pačios geriausios ekipos klysta, tad vien dėl šios priežasties visada turite išlaikyti blaivų bei šaltą protą bei rinktis tik tuos įvykius, kurie jūsų manymu bus sėkmingi.

Visų trečia, reikėtų sugrįžti prie esminės mūsų straipsnio temos ir tiksliai įvardyti atitinkamas lažybų strategijas. Viena iš jų – dagonas. Tai yra kone viena populiariausių metodikų, tačiau, vertėtų pastebėti, jog ne tokia efektyvi, kaip likusios. Ši veikia tokiu principu, jog yra pasirenkama suma ir pralaimėjimo atveju ši yra dvigubinama – svarbus faktorius esą tas, jog įvykio koeficientas visuomet privalo būti didesnis nei du, mat priešingu atveju dvigubinimas naudos neatneš. Taigi, dagono sistema leidžia daryti prielaidą, jog visiškai nesvarbu, kiek kartu pralošėte, reguliariai didindami sumą galiausiai liksite pliuse. Visgi, šiai metodikai reikia turėti daugybę lėšų. Pati efektyviausia bei našiausia statymų strategija – milžiniškų sumų statymas ant mažų, tačiau ypač patikimų koeficientų, įvykių baigčių. Tokiu būdu yra įgyjamos, kad ir menkos, tačiau nuolatinės pajamos, kurios ilgalaikiame bėgyje gali pavirsti tūkstantinėmis sumomis.

Taigi, kaip ir tampa aišku, jog statymų strategijų yra neįtikėtinai daug. Iš tikro, kurią pasirinksite priklausys tik nuo pačių jūsų.

Esi naujokas sporto statymose? – Nuo ko pradėti lažybas

Aktualūs klausimai

📈 Kokia statymų strategija yra geriausia?

Pagrindinės ir geriausios strategijos yra: fiksuoti statymai, dvigubi statymai (dagonai), proporcingi statymai. Laikantis proporcingų statymų strategijos yra daugiausiai šansų turėti didžiausią ilgalaikį pelną.

📈 Kas yra dagonas?

Tai statymų tipas, kuomet pralaimėjus kitas statymas atliekamas padvigubinus statomą sumą. Šioje sistemoje reikia, kad statomi koeficientai būtų daugiau arba lygus 2.

📈 Ar iš dagono strategijos galima uždirbti?

Galima, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje yra galimybė viską pralaimėti.

📈 Kokia yra naujausia statymų strategija?

Naujausia statymų strategija šiuo metu yra proporcingi statymai.

📈 Nuo ko pradėti lažybose?

Pirmiausia patartina perskaityti kuo daugiau informacijos apie banko valdymą, susipažinti su pelningų statymų, variacijos, kapitalo valdymo sąvokomis. Perskaityti teorines žinias ir tada po truputį tai pritaikyti praktikoje.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..