Sporto arbitražas arba statymai ant šakučių

Sporto arbitražas arba statymai ant šakučių

Arbitražas, statymai ant šakučių, garantuoti statymai ir kiti panašūs pavadinimai reiškia, jog atliekamas statymas be jokios rizikos. Tai yra, kad ir kokia būtų įvykio baigtis, Jūs gausite iš anksto žinomą pelną. Dažniausiai tokiose situacijose laimėjimas nėra didelis, tačiau ir rizika tampa nuline. Toks metodas buvo naudojamas ir finansų rinkose.

Viskas skamba kaip iš fantastikos srities? Tuoj viską paaiškinsime ir pateiksime realius pavyzdžius ir patarimus kaip naudotis bei mūsų pačių atliktą testą.  

Kas yra statymai ant šakučių?

Statymai ant šakučių yra tokie statymai, kuomet vienu metu lažinamasi dėl visų įvykio baigčių, įskaitant vieną kitai prieštaraujančias. Pvz.: žaidžia CSKA vs Kauno Žalgiris šiuo atveju mes pvz.: TonyBet statome už CSKA (nes bus numušti žalgirio koeficientai), o kokioje nors užsienio bendrovėje pvz.: BET365 atliekame statymą už Žalgirį, t.y. mes statome už abi komandas, t.y. nesvarbu, kuri komanda laimės mūsų vistiek vienas statymas laimes kitas praloš. Šiuo atveju dėl iškreiptų koeficientų nesvarbu, kuri laimės, kuri praloš mes vistiek uždirbsime pelną. Svarbu suprasti, „šakutėmis” gali vadintis tik tie statymai, kurie statant už abi komandas atneštų mums pelną.  Statymai ant šakučių turi ir kitus pavadinimus, tai arbitražas, arbitražo statymas, garantuoti statymai, garantuotos pergalės statymai ir panašiai. Lažybų sferoje dažnai sutinkamas trumpinys „arb“.

Realus pavyzdys, jis buvo surastas rašant šį straipsni  2015/09/03 užtrukom tik porą minučių. Ilgiau paieškojus galima atrasti daug geresnių variantų. Tačiau, tai puikiai parodo, kad sistema veikia.

statymai ant sakuciu

Kodėl atsiranda tokių statymų?

Yra įvairių priežasčių, kodėl atsiranda garantuotos pergalės statymų. Dažniausia to priežastis – neatitikimai tarp lažybų bendrovių. Kai kurios bendrovė siūlo labai aukštus koeficientus, kitos nespėja reaguoti į koeficientų pas lyderius pasikeitimus ir taip atsiranda skirtumai tarp koeficientų, kurie sudaro galimybę atsirasti šakutėms.
Dažnai šakutės atsiranda keičiantis įvykio koeficientams ir dėl pernelyg didelio kiekio statymų. Norint nukreipti statymus kita linkme lažybų bendrovės vienus koeficientus mažina, kitus didina, todėl taip atsiranda ir garantuoti statymai pastabiems lošėjams.
Garantuoti statymai gali atsirasti ir netyčia įsivėlus klaidai, esant įvairioms kitoms aplinkybėms ar netgi tyčia – siekiant mažiau populiariai bendrovei pritraukti naujų lošėjų, kurie, tikėtina, atlikę vieną statymą dėl garantuotos pergalės kartu atliks ir kitų statymų, tikėsis sulaukti daugiau šakučių ir taip taps lojaliais klientais.

Kaip visa tai veikia?

Įprastai statoma dėl vienokios ar kitokios baigties ir tikimasi, kad įvykis būtent taip ir baigsis. Tokiu atveju, laimime tam tikrą sumą pinigų ir galvojame apie kitus statymus. Statymai ant šakučių skiriasi tuo, kad atliekamas iš pirmo žvilgsnio nelogiškas statymas – ant visų galimų baigčių (dažniausiai jų būna 2 – tenise, krepšinyje, arba 3 – futbole, ledo ritulyje, kai galima baigtis yra lygiosios). Tačiau įvertinus siūlomus koeficientus ir paskirsčius statomą pinigų sumą. galima atrasti garantuotus statymus. Tam skirta gana paprasta matematinė formulė, pagal kurią lengvai apskaičiuosite ar įvykis yra garantuotos pergalės ir kokio dydžio laimėjimas garantuojamas. Patogiausiai naudotis skaičiuoklėmis. Norintiems geriau pažinti statymus ant šakučių pateikiame formulę:
Š = 1 / K(A) + 1 / K(B)
Š yra dydis, kuris parodo, ar bus šakutė. Jei dydis Š yra mažiau nei 1, tai šakutė yra, jei daugiau – šakutės nėra ir garantuota pergalė neįmanoma. K(A) yra pirmosios įvykio baigties koeficientas (laimės komanda A), K(B) yra antrosios įvykio baigties koeficientas (laimės komanda B). Kuomet yra šakutė, reikia paskirstyti pinigus tinkamai. Dažniausiai iš pradžių nustatomas laimėjimo dydis pagal formulę:
L = S / Š
L = laimėjimo dydis, S = suma, kurią statome, Š = šakutė (iš ankstesnės formulės). Pavyzdžiui, jei šakutė yra 0,95, tai statant 100 eurų Jūsų numatomas laimėjimas bus L = 100 / 0,95, L = 105,26 (uždirbsite 5,26 €, nepriklausomai nuo to, kuri komanda išplėš pergalę). Žinant galimo laimėjimo sumą reikia pinigus paskirstyti pagal formules:
B(A) = L / K(A) ir B(B) = L / K(B)
B(A) – statymas už komandos A pergalę (pirmąją baigtį), B(B) – statymas už komandos B pergalę (antrąją baigtį), K(A) – pirmosios baigties koeficientas, K(B) – antrosios baigties koeficientas, L – laimėjimo dydis (iš ankstesnės formulės). Pagal šias dvi formules sužinosite kokio dydžio statymus reikia atlikti ir galėsite laukti varžybų pabaigos, kad atsiimtumėte laimėjimą.

Lažybų bendrovių reakcija į šakutes rami

Nors statymai ant šakučių yra garantuotas pelnas Jums, lažybų bendrovės dėl to labai nesuka galvos. Visų pirma, Jūs norėdami gauti garantuotą pergalę turite dalyvauti lažybose ne vienoje skirtingoje bendrovėje. Vargu ar Jums pavyktų rasti garantuotus statymus vienoje bendrovėje (neskaitant šakučių su koridoriumi versijos, apie kurią skaitykite truputėlį žemiau), todėl norite to ar ne, vienoj bendrovėje Jūs laimite, kitoje pralaimite. Taigi, ir bendrovės nuo to uždirba. Žinoma, jei lažybų bendrovei pasirodys įtartini Jūsų statymai, neatnešite jai naudos (pelno), tai Jūsų statymų galimybės gali būti labai apribotos. Pavyzdžiui, galėsite statyti tik labai mažas sumas, o tai iš tiesų kenkia galimybei uždirbti iš garantuotų statymų.

Ar tai įmanoma Lietuvoje?

Taip, statymai su šakutėmis nesunkiai įmanomi net ir Lietuvoje, nebūtina registruotis į lažybų bendroves užsienyje. Visgi, būdami ne tik Lietuvos lažybų bendrovių klientas turėsite kur kas daugiau galimybių rasti pelningą statymą ant šakučių. Tokios užsienio bendrovės kaip PinnacleSport,  Bet365, BetFair siūlo ne tik didesnius koeficientus, bet taip pat ir labiau konkuruoja tarpusavyje koeficientais. Be to, per dieną lažindamiesi ne vien tik Lietuvoje bet ir tarptautinėse bendrovėse galite rasti šimtus garantuoto pelno statymų, nešančių bent 2 proc. pelną. Be to, galima rasti ir keletą dar pelningesnių, net 5 proc. pelną viršijančių šakučių, taigi, uždirbti neapsiribojant Lietuvoje veikiančiomis bendrovėmis iš tiesų lengviau.

Negali prisijungti į savo mėgstamą bendrovę?

Šakutės su koridoriumi

Siekiant lengviau rasti šakutes siūloma įvertinti galimybę atlikti statymus ant šakučių su koridoriumi. Taip vadinamas ne 100 proc. garantuotas statymas, tačiau beveik garantuotas. Pavyzdžiui, kai kurios lažybų bendrovės pratęsimą krepšinyje laiko lygiosiomis ir numato tokią statymo galimybę. Tačiau dažnu atveju tokia situacija skamba neįtikėtinai. Taigi, atmetus lygiųjų galimybę (tai tinka ir kitoms sporto šakoms ir atskiriems atvejams, kuomet lygiųjų tikimybė labai maža) galima padidinti savo šansus rasti šakutes ar padidinti laimėjimo dydį. Tačiau yra vienas svarbus dalykas – jei netikėtai įvyktų lygiosios, Jus netektumėte visos statomos pinigų sumos, tad vietoj šakučių gautumėte skausmingą pralaimėjimą.

Kokie dar pavojai tyko?

Dažniausiai koją uždirbti iš statymų ant šakučių pakiša įvairios smulkios detalės. Viena labiausiai erzinančių – koeficientų pasikeitimas. Kaip bebūtų, koeficientai kinta gana dažnai, todėl atlikus pirmą statymą gali pakisti antrasis statymas kitoje bendrovėje ir nebelieka šakučių. Kita problema – reikia turėti nemažai sąskaitų skirtingose lažybų bendrovėse, o tai apsunkina pinigų išsiėmimus, ilgiau įšaldomi Jūsų laimėti pinigai. Žinoma, jei lažinatės didesnėmis sumomis, tai menka bėda, tačiau jei Jūsų statymai pakankamai smulkūs, kol pajusite finansinę naudą praeis labai daug laiko.
Taip pat susiduriama ir su limitais, kuriuos gali Jums įvesti lažybų bendrovės (apie tai buvo užsiminta skyrelyje apie lažybų bendrovių reakciją į šakutes). Sulaukus limitų reikia labai gerai stebėti situaciją atliekant statymus, nes nesunkiai galima vietoj šakučių gauti garantuotą nuostolį. Ši problema aktuali tiems, kurie stato didesnes pinigų sumas. Pasitaiko atvejų, kad lažybų bendrovės visai užblokuoja Jūsų sąskaitą, tai rimta problema, kurios išvengti galima pasirinkus „atlaidesnes“ lažybų bendroves.
Lažybų metu atrasti šakutes labai gerai, tačiau mėginti uždirbti vien iš to – gana rizikinga ir reikalauja nemažai Jūsų laiko. Visgi, puikia išeitimi yra specializuotos šakučių paieškos ir apskaičiavimo programos, kurios juodžiausią darbą atlieka už Jus – Jums tereikia atlikti statymus ir pasiimti laimėtus pinigus.

Pagalbinės šakučių programos

Siūlome gerai pagalvoti apie statymus ant šakučių ir pasistengti iš to pasipelnyti. Nors tai ir įmanoma savarankiškai, rekomenduojame išmėginti RebelBetting programą, kuri procesą palengvina ir pagreitina, o kartu ir leidžia daugiau uždirbti iš lažybų.

Tai daugelio specialistų gerai įvertinta programa, kurią puikiai perpranta ir visai nepatyrę lošėjai. Be viso to, programa suteikia galimybę uždirbti ir be didelio pradinio kapitalo, kuris rekomenduojamas pradedant ieškoti šakučių rankiniu būdu. Visgi, kuo didesnę sumą pinigų įnešite, tuo greičiau uždirbsite. Programa RebelBetting leidžia dirbti iš karto su gana dideliu kiekiu lažybų bendrovių, nereikia sukti galvos dėl prisijungimų į jas (programa tai padaro už Jus), todėl viskas tampa labai paprasta ir patogu. Vos keli mygtukų paspaudimai ir jau galite skaičiuoti pelną.

RebelBetting

Lyginant su kitomis programomis, skirtoms statymams ant šakučių ir jų paieškai, RebelBetting yra labai paprasta naudoti, taikomas lankstus apmokėjimo būdas: galima mokėti tiek kartą per mėnesį, tiek ir kas savaitę ar ilgam periodui (kuo ilgesniam laikui programą perkate, tuo ji Jums atsieis pigiau). Pradžioje siūlome pamėginti savaitės prenumeratą, o vėliau, jei visas procesas Jums patiks ir matysite, jog pavyksta uždirbti – įsigyti programos prenumeratą ilgesniam laiko tarpui.

Statymai ant šakučių, arba garantuoti statymai, suteikia galimybę laimėti be rizikos prarasti pinigus, todėl programa per laiką tikrai atsipirks. Pavyzdžiui, pradedant su nedidele pinigų suma, tarkime 100 eurų, programa atsipirks per porą dienų, tačiau reikės atlikti daugiau statymų (jei renkantis savaitinį apmokėjimą). Pasirinkus didesnes pradines sumas gali užtekti 1-2 statymų ir investicija atsipirks.
Pradedant naudotis programa ir norint gauti šiokį tokį pelną pradžioje reikėtų skirti laiko susipažinimui su jos valdymu. Jei esate pažįstami su kitomis programomis ir statymais ant šakučių, ko gero per akis bus vienos valandos kas dieną vieną savaitę. Jei nesate pažįstami su šia sritimi – skirkite bent porą valandų kas dieną. Vėliau visiškai pakaks ir nepilno pusvalandžio šakučių radimui ir statymų atlikimui.
Per dieną nesunkiai galima rasti apie 5 pelningesnius statymus. Galimas pelningumas 1-2 proc., tačiau kartais randami ir kur kas didesni, net virš 4 proc. pelningumą garantuojantys, statymai. Žinoma, jų kur kas mažiau, tačiau tokį rasti labai naudinga.
Be paieškos ir statymų atlikimų RebelBetting programa turi ir kitų naudingų funkcijų. Pavyzdžiui: statymų ant šakučių skaičiuotuvas, filtras, padedantis sumažinti naudojamų lažybų bendrovių skaičių (aktualu turint mažesnę pinigų sumą). Visgi, svarbiausia ir patogiausia tai, jog programa vieno mygtuko paspaudimu nuveda Jus į lažybų bendrovės puslapį, pagreitina prisijungimą ir nukreipia iš karto į reikiamą pasirinkimą garantuotam statymui atlikti. Greitis padeda sumažinti šansą, jog pasikeis koeficientai iki atliksite statymą.

Kiek galima uždirbti?

Su mažais statymais uždarbis didelis nebus. Jei kiekvienai lažybų bendrovei skirsite po 50 eurų, per mėnesį galite investuotą sumą kilstelėti iki 250-400 eurų. Atminkite, reikėtų išskaičiuoti programos prenumeratos mokestį.
Statant vidutinėmis sumomis, maždaug po 200 eurų kiekvienai lažybų bendrovei, pelnas kur kas solidesnis. Uždirbti galima apie 1200-1500 eurų, jau atskaičiavus programos išlaidas. Tuo tarpu investavus didesnes pinigų sumas, pavyzdžiui: paskyrus bendrovei po 500 eurų, laimėjimas gali būti ir 3000-4000 eurų – puikus „priedas prie algos“, tiesa?
Siekiant, kad lažybų bendrovės neužblokuotų ar stipriai neapribotų Jūsų sąskaitų, vertėtų atlikti keletą statymų apsidraudimui. Dažniausiai problemas kelia nuolatinis laimėjimas, statymai beveik prie statymų ribos. Jei pastebėjote, kad vienoje bendrovėje nuolat laimite, atlikite keletą nedidelių pralaiminčių statymų. Tiesa, kai kurios bendrovės visai į tai nekreipia dėmesio, o kitos nėra linkę leisti Jums laimėti nuolat ir gana greitai įveda labai žemus limitus ar pasiūlo atsisakyti naudotis jų paslaugomis.
Labai pavojinga situacija yra tuomet, kai Jūsų sąskaitos limituojamos atliekant statymą ant šakučių. Dažniausiai tai lemia nuostolį, todėl siūloma pirmiau atlikti statymą ant daugiau šansų pergalei turinčios įvykio baigties. Taip bent kažkiek sumažinsite pralaimėjimo riziką.
Naudoti RebelBetting programą – naudinga ir patogu kiekvienam, norinčiam išmėginti garantuotų statymų naudos galimybę. Programa pasižymi ne tik patogiu naudojimu, bet ir gausybe naudingų dalykų, kokybišku aptarnavimu, pavyzdžiui, iškilus problemoms su viena ar kita lažybų bendrove Jums iš karto siunčiamas pranešimas, skatinantis rinktis kurią nors kitą. Puikus skaičiuotuvas padeda kai kurioje nors bendrovėje būnate limituojami. Įsigiję programą gausite ne tik ją, bet ir gerą pagalbą, nemažai naudingos medžiagos, e-knygą ir kitas metodines priemones.
RebelBetting kiekvienam jos naudotojui padeda palengvinti statymų ant šakučių valdymą, ypač jei naudojamas didelis lažybų bendrovių kiekis. Didelis greitis leidžia išvengti pasikeitimų koeficientuose, sumažėja rizika atlikti nenaudingą statymą. Mes rekomenduojame Jums šią puikią programą, kuri padeda pasiekti pelną greičiau ir su mažesnėmis laiko sąnaudomis, o mokestis už programą atsiperka labai greitai. Tiesa, norintys susipažinti su programa gali tai padaryti visai nemokamai, tačiau bus rodomi tik labai mažai pelningi statymai ant šakučių, kurių metų norint uždirbti bent eurą reikės pastatyti mažiausiai 200. Išmėginkite, o kai patiks, būtinai įsigykite ir skaičiuokite pelną!

 

Aktualūs klausimai

📈 Kas yra statymai ant šakučių?

Tai statymų tipas, kuomet rungtynėms pasibaigus bet kokiu atveju bus pasiektas pelnas. Tai reiškia, kad skirtingose bendrovėse atliekami statymai už visas įmanomas baigtis skirtingomis sumomis.

📈 Kas yra sporto arbitražas?

Tai statymai „ant šakučių“ sinonimas. Statymų tipas, kuomet statymas atliekamas be rizikos pralaimėti.

📈 Kaip veikia šakutės lažybose?

Statymai atliekami skirtingose lažybų bendrovėse ant skirtingų baigčių. Pavyzdžiui, krepšinio statymuose vienoje lažybų bendrovėje statoma ant A komandos, kitoje ant B komandos. Dėl netolygiai pasiskirstytų koeficientų atsiranda galimybė pastačius skirtingas sumas ant abiejų komandų, bet kokiu atveju likti pliuse.

📈 Ar įmonama uždirbti iš lažybų statant ant šakučių?

Įmanoma. Dar prieš prasidedant rungtynėms jūs jau galite žinoti, kokį pelną turėsite rungtynėmis pasibaigus. Tai yra statymų tipas, kuomet visada būsite pliuse. Svarbiausia laiku atlikti visus statymus, nes net per kelias sekundes gali įvykti koeficientų pasikeitimas ir šakutės nebepavyks. Šiuo atveju yra būtina turėti paskyras skirtingose lažybų bendrovėse.

📈 Kaip rasti šakutes lažybose?

Galima tikrinti kiekvieną įvykį atskirai, ieškoti statymų palyginimų ir bandyti surasti šakutes savarankiškai arba pasinaudoti sukurtomis programomis, kurios padės jums surasti galimus variantus šakutėms. Viena iš tų programų yra RebelBetting.

📈 Kokios yra šakučių programos?

RebelBetting yra labiausiai žinoma programa šakučių statymams.

📈 Kiek galima uždirbti?

Uždarbis priklauso nuo investuojamos sumos. Dažniausiai šakutės atneša kelių procentų laimėjimą, tad jeigu statoma suma yra ne 50 eur, o 500 eurų, su kiekvienomis sėkmingomis šakutėmis galima stabiliai didinti pelną.

📈 Kas yra RebelBetting?

Programa, kurioje galima atlikti šakučių statymus. Ši programa leidžia atlikti statymus greitai ir patogiai, kadangi nereikia atskirai prisijunginėti į skirtingas lažybų bendroves.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..