Esporto prognozė: „FAZE” – „GODSENT”

LazybuGuru.lt prognozuotojų komanda pateikia antrą e-sporto prognozę. Šis statymas yra iš  CS:GO ESL One: Road to Rio turnyro. Susitinka FAZE ir GODSENT komandos, rungtynės įvyks šiandien 19:30 Lietuvos laiku. Kaip seksis šiai prognozei galėsite stebėti per ESL – CSGO ir ESL – CSGOb twitch kanalus. Niekad nesilažinai e-sporte? Imk iš Betsafe.lt 80€ esporto statymams.

Counter-Strike: Global Offensive yra 2012 m. rugpjūčio 21 d. išleista internetinė pirmo asmens šaudyklė. Kaip įprasta „Counter Strike“ žaidimuose, kova vyksta tarp dviejų grupių – teroristų ir policijos specialiųjų pajėgų(5 prieš 5). Turnyruose galimi 7 žemėlapių pasirinkimai: Mirage, Overpass, Dust2, Inferno, Vertigo, Train, Nuke. Žaidžiama iki 16 laimėtų raundų, po 15 raundų keičiasi pusėmis. 47

ESL ONE: ROAD TO RIO. Pirmasis kvalifikacinis turnyras į CSGO Major of 2020 (nuotoliniu režimu, dėl savaime suprantamų priežasčių – koronaviruso pandemijos). Major – lygiai taip pat, kaip ir tenise, yra didžiojo kirčio turnyras (prestižiškiausias turnyras), irgi vykstantis tik kelis kartus per metus.

Čia pamatysime net 56 komandas, kovojančias dėl kelialapių į pagrindinį turnyrą, kurios bus suskirstytos į 6 regionus: Europa (16 komandų), Pietų Amerika (4 komandos), Šiaurės Amerika (12 komandu), Okeanija (4 komandos), Azija (8 komandos), CIS (12 komandų). Tik 8 komandos pateks į pagrindinį etapą. Kiekvienos kvalifikacijos rungtynės vyks iki 2 laimėtų žemėlapių ir kiekviena komanda turės teisę pasirinkti, kurį žemėlapį nori žaisti ir kurį pašalinti iš pasirinkimo meniu.

📖 Turinys

Prognozė: „FAZE“ -1.5 pranašumas @1.769 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-1.5 1.769
-1.5 1.76

-1.5 1.76

-1.5 1.70

-1.5 1.65


Prognozė iš Europos regiono, B grupės, kuriame jėgas išmėgins FaZe Clan (8 reitingas) su GODSENT (18 reitingas). FaZe Clan šiuo metu žengia be pralaimėjimų ir yra vienvaldžiai grupės lyderiai. GODSENT užima 2/4 vietas, per 4 rungtynes iškovoję 3 pergales.

„FAZE”

FaZe Clan – tarptautinė komanda, sudaryta iš: NiKo (Bosnija ir Hercegovina), rain (Norvegija), olofmeister (Švedija), coldzera (Brazilija), broky (Latvija). Nebijo šiais laikais, komandos, kalbų barjerų, visi puikiai kalba angliškai, coldzera turejo anksčiau problemų, tačiau pasisamdęs anglų mokytoją, greitai persilaužė ir neturi beveik jokio barjero.

FaZe yra neabejotinai viena talentingiausių komandų pasaulyje, komanda sudaro vien CSGO legendos, apart jaunojo broky, kuris vis geriau apsipranta žvaigždžių aplinkoje ir užima pagrindinę AWP ginklo rolę, kuria kartais pasidalina su ekipos lyderiu – NiKo.

Kilo paskutiniu metu klausimų dėl olofmeister formos, kuris prieš 5 metus buvo atlikęs dešinės ausies operaciją, po kurios jau nebebuvo toks dominuojantis žaidėjas, tačiau žaidimo skaitymas, supratimas yra auksinė šio žaidėjo savybė.

Prieš kelias savaites, interviu minėjo, kad yra nepatenkintas savo individualiais skaičiais, kadangi, paskutiniu metu dažnai užimdavo paskutinę vietą fraggų lentelėje, būdavo silpnoji komandos grandis šioje sferoje, ir labai daug dirbo ties savo AIM gerinimu, kas, atrodo stipriai atsipirko ir Road to Rio atrankoje ne tik nebūna inkaras, tačiau net ir sugeba patempt komanda.

Kol kas, šiame turnyre dar neatskleidė savo tikrojo pajėgumo didžiausios komandos žvaigždės, vieni geriausių žaidėjų CSGO istorijoje – NiKo ir coldzera, tačiau komanda vistiek iškovojo visas 4 pergales ir, kai prisidės tikrasis šio tandemo pajėgumas, gali tapt super sunkiai sustabdoma jėga, o daugiau, nei kelių rungtynių iš eilės, šie meistrai žemiau savo galimybių nesužaidžia.

Stipriai atrodo map meniu, pašalina iš pasiūlos visada Vertigo, visi kiti map'ai, apart Overpass, žaidžiami aukščiausiu lygiu. Overpass tenka paskutiniu metu dažnai žaist, nes oponentai mėgsta šitą map'ą, tad praktikos paskutiniu metu labai daug įgavo FaZe Clan.

Tai labai taktinis žemėlapis, kas nėra stiprioji šios komandos pusė, tačiau su žemesnio lygio varžovais vistiek atperka individualus meistriškumas ir pasiima pergales, tik prieš topines komandas jau smarkiai stringa.

Taktinis žaidimas iki šiol buvo silpnoji šio žvaigždyno pusė, tačiau smarkiai patobulėjo ir šioje pusėje, dėka trenerio YNK ir in game leader NiKo, kuris perėmė šią rolę pasikeitus sudėčiai ir jau yra apsipratęs šiose pareigose – ne tik dominuot individualiai, bet ir sustatyt komanda į reikiamas pozicijas, nes vien individualiu meistriškumu, prieš topines komandas nelaimėsi.

„GODSENT”

GODSENT – taip pat tarptautinė ekipa, sudaryta iš: Maikelele (Švedija), zehN (Suomija), Maden (Juodkalnija), kRYSTAL (Vokietija), STYKO (Slovakija). Komanda paskutiniu metu solidžiai tvarkosi su aplink save reitinge esančiomis komandomis, tačiau jau ne kartą įrodė, kad prieš tokio lygio varžovą, kaip FaZe Clan, GODSENT neturi pakankamai meistriškumo, kad galėtų rimčiau pasipriešinti.

Stipriausi ju žemėlapiai – Vertigo, Dust2, Nuke, pašalina Mirage, ką neabejotinai darys ir šiose rungtynėse, nes FaZe Clan super stiprus šiame žemėlapyje. Pagrindinis ekipos AWP savininkas, Makelele, labai banguojantis žaidėjas, vieną kartą gali tempt komandą, kitą kartą nepataikyt lengviausių šūvių, o ką jau ką, įtampą sukelt FaZe Clan oponentams moka, tad turėtų būti sunku, jam, šiame susitikime rast geras pozicijas, kas labai svarbu AWP savininkams.

Prognozės argumentai

Road to Rio turnyras įgauna pagreitį, elitinės komandos rodo vis geresnę formą ir favoritai pradeda rinkti pergales, nors FaZe Clan ir taip žygiuoja be pralaimėjimų. Net ir ne visiems žaidėjams iki šiol žaidžiant savo pajėgumu, FaZe Clan laimi sausai prieš tokią elitinę komandą, kaip G2 Esports.

GODSENT stiprūs savame lygyje, kai tenka žaisti su komandomis, kurios yra aplink top 20 ir jau šiame sezone ne kartą parodė, kad sutikus top 10 komandą, koks ir bus oponentas šiose rungtynėse, ekipa negali atsakyti individualiu meistriškumu.

GODSENT visada pašalina Mirage, kuris ir taip yra dabar bene geriausias FaZe Clan žemėlapis. Galbūt, būdami autsaideriais, bandys žvelgti vienintelę šiokią tokią FaZe Clan silpnybę, Overpass, tačiau ir patys GODSENT, ten toli gražu nesijaučia komfortabiliai – nugalėdavo žemo lygio komandas, tačiau vėlgi, sutikus rimtą oponentą Overpasse, kapituliuodavo be didelio pasipriešinimo.

FaZe Clan neabejotinai pašalins Vertigo, kurio išvis niekada nepraktikuoja, o rinksis ko gero Inferno, kuris irgi vienas geriausių jų žemėlapių, o GODSENT jame labai stringa paskutiniu metu ir su tier 2 komandomis. Susitikimas labai svarbus abiems komandoms, GODSENT kovoti dėl patekimo i kitą etapą, FaZe Clan iškovojus šią pergalę, stipriai padidintų šansus užimti 1 vietą grupėje, o būnant aiškiai stipresne komanda, nėra geresnio būdo, tai padaryti.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..