Esporto prognozė: „forZe” – „Nordavind”

Po truputį grįžta aukštesnio lygio kovos, topinės komandos jau grįžo iš vasaros atostogų ir stipriai ruošiasi artėjantiems turnyrams. Šią savaitę startuoja atranka į didelį “FunSpark ULTI 2020 Europe” turnyrą, kurio pagrindinį turnyrą sudarys net 300,000 tūkstančių JAV dolerių.

Mūsų prognozė yra iš „forZe” ir „Nordavind” kovos, kuri įvyks rugpjūčio 8 dieną (šeštadienį), 18 val. Junkitės prie Rimti Statymai Facebook grupės ir nepraleisite kai paskelbsime kitas esporto prognozes.

Atrankoje dalyvaus 16 komandų, turnyre bus 2 grupės, kurios suskirstytos po 8 komandas. Grupės vyks atkrintamųjų varžybų ritmu, tačiau pralaimėjusi komanda ne iš karto krenta iš turnyro ir dar turi galimybę atsitiesti žemesnio tinklelio atkrintamosiose rungtynėse. Laiminčios komandos žengia aukštesniu tinkleliu.

📖 Turinys

Prognozė: „forZe” pergalė ir 25,5 roundų daugiau @2.65 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
forze pergalė + 25,5 daugiau 2.65 pinnacle

Pirmosios turnyro rungtynės vyks iš 1 žemėlapio, likęs turnyras – iki 2 laimėtų žemėlapių (apart finalinių rungtynių, kur bus žaidžiama iki 3 pergalių).

Atrankos turnyro prizinis fondas gerokai kuklesnis – 15,000 tūkstančių Jav dolerių, tačiau praėjus atrankos varžybas atsiveria kelias į gerokai didesnius skaičius. “FunSpark ULTI 2020 Europe” atranka vyks nuotoliniu būdu, Rugpjūčio 8 – 20 dienomis. A grupės pirmosiose rungtynėse jėgas išbandys “forZe” (27 reitingas) su “Nordavind” (40 reitingas).

„forZe”

“forZe” – Rusijos top 3 ekipa, sudaryta vien iš šios šalies atstovų. šiuo metu sudėtis atrodo taip: “facecrack”, “Jerry”, “xsepower”, “almazer”, “FL1T”. Daug potencialo turinti komanda, jauna ekipa su vos vienu kiek vyresniu žaidėju – “facecrack”.

Kaip ir būdinga jaunoms komandoms, stabilumo trūksta komandai, nors ir gali žaisti sėkmingai su aukščiausio lygio komandomis, tačiau lygiai taip pat pralaimima ir gerokai silpnesnėms komandoms.

forze team

Turi savo gretose vieną talentingiausių rusijos žaidėjų – “FL1T”, kuris nors ir yra vos 19 metų, tačiau jau dabar dažnai tempia komandą į priekį. Super stiprus žaidėjas individualiai. Kitas “forZe” žaidėjas, “xsepower”, su gana idomia biografija, nes vėlai pradėjo žaisti profesionaliai CS:GO ir daug kas dvejojo jo sugebėjimais. Prognozės nepasitvirtino –  šiandien tai yra vienas solidžiausių “AWP” žaidėjų rusijoje, kurio žaidimą stebi net ir nr.1 žaidėjas pasaulyje – “s1mple”.

Talento komandoje sočiai, tačiau suklijuoti stabilų žaidimą sekasi ne taip gerai, kas neleidžia stabiliai turėti top 20 reitingo vietą ir ši ekipa yra puikus pavyzdys, kad vien talentu kalnų nenuversi. 2019 metais turėjo įspūdingą sezoną “forZe” su 3 laimėtais trofėjais, tačiau nuo to laiko situacija pradėjo prastėti.

Komandos kapitonas “Jerry” intervių pripažino, kad komandai sunkiai sekasi adaptuotis žaisti nuotoliniu režimu ir komanda paprasciausiai dažnai neįvertina silpnesnių oponentų. Tai bene geriausias paaiškinimas, dėl ko rusijos ekipa yra tokia nestabili.

Turi pakankamai stiprų žemėlapių pasirinkimą – visų pirma, visada šalina iš meniu “Vertigo”. Likusius žemėlapius gali žaisti pakankamai panašiu ritmu, tačiau kiek silpniau sekasi “Train” ir “Overpass” ir jeigu oponentai pirmieji pašalina “Vertigo”, “forZe” dažniausiai išbraukia “Overpass” žemėlapį. Ypač mėgsta rungtyniauti “Inferno”, tai lyg ju namų žemėlapis ir šiemet “Inferno” žaidė net 28 kartus, kur pasiekė solidų pergalių procentą – 61%.

“Nordavind”

“Nordavind” – skandinavų ekipa, prijungusi vieną Baltijos šalies atstovą “HS”. Šiuo metu komandos sudėtis atrodo taip: “HS” (Estija), “TENZKI” (Danija), “NaToSaphiX” (Danija), “cromen” (Norvegija), “H4RR3” (Norvegija).

Ši ekipa įsitvirtinusi žemesnio lygio turnyruose, kitur beveik nekiša nosies. Tokiame lygyje (apie top 30-40) “Nordavind” yra pakankamai solidi komanda, stabiliai renkanti pergales. Paskutiniu metu pagavę puikią formą – prieš kelias savaites sugebėjo laimėti “Eden Arena Malta Vibes Cup 1”, o “Eden Arena Malta Vibes Cup 5” varžybose pasidalino 3-4 vietas. Tokio lygio turnyruose “Nordavind” tampa rimta jėga, kai nereikia susitikti su top 20 komandomis.

Bene didžiausia šios ekipos stiprybė, kad turi labai apylygę sudėtį – nėra išreikštų žvaigždžių, tačiau visi stabiliai prisideda prie nužudymų lentelės. Pasipildė šiemet 2 pakankamai aukšto lygio žaidėjais – iš stiprios “Heroic” komandos į “Nordavind” atvyko danas “NaToSaphiX”, kuris iškart tapo vienu svarbiausių komandos žaidėjų.

esporto prognozes

Taip pat prie pastarojo prisijungė norvegas “H4RR3”, kuris žinomas dėl savo puikiu sugebėjimu laimėti raundus 1 prieš 1, ar 1 prieš 2. Be to, “H4RR3” užima “entry fragger” rolę, kas reiškia, kad šio tipo žaidėjai dažniausiai pirmieji stoja į kovą prieš varžovus raundo pradžioje.

Su šiais papildymais šiemet gerokai solidžiau atrodo “Nordavind” ir turi pakankamai neblogas galimybes prasimušti į top 30 reitingų lentelę.

Turi universalų žemėlapių meniu, visada aiškus žemėlapio pašalinimas, nepriklausant nuo oponento – “Train”. Kiek nebūdinga spraga skandinavų komandoms, nes šio regiono ekipoms dažniausiai vienas geresnių žemėlapių būna “Train”. Dar vienas silpnesnis šios komandos žemėlapis – “Overpass”, kur sunkiai sekasi rinkti pergales ir iš 9 rungtynių pasiekė vos 3 pergales. Jei tik oponentas pašalina “Train”, “Nordavind” stengiasi išvengti “Overpass”.

Prognozės argumentai

Kadangi rungtynės vyks iš 1 žemėlapio, tai abiems komandoms žemėlapis turėtų būti jei ne mėgstamiausias, tai arti to, kas iškart sufleruoja apie pakankamai artimą kovą. “forZe” neabėjotinai turi daugiau talento, tačiau toli gražu ne visada pavyksta tai realizuoti rungtynėse. Kad ir žaidžia per elitinių turnyrų pertrauką žemesnio rango turnyruose, tačiau pergales toli gražu ne visada pasiekia, arba jas iškovoja po atkaklios kovos.

“Nordavind” yra būtent to tipo ekipa, kurios kimba į atlapus “forZe” ekipai šiame periode – žemesnio lygio, tačiau jei tik “forZe” ateina į rungtynes žaisti su “puse rankos”, tai oponentai iš karto tuo pasinaudoja mesdami rimtą iššūkį. Elitinio turnyro atranka, tad tokie “forZe” kapitono “Jerry” pasisakymai, kaip – “nuvertinome varzova”, turi eiti i šaly, jei nori vėl tvirtai įsitvirtinti top 20 ir būti grėsmingu varžovu net ir topinėm komandom.

forze cs go

Ekipos turėtų pasirinkti žaisti “Inferno”, “Dust2”, arba “Mirage”. Tai standartiniai žemėlapiai, kuriuos puikiai žino didžioji dauguma komandų ir dažniausiai šiuose žemėlapiuose vyksta atkaklios kovos, nes taktiškai oponentus sunku nustebinti.

“forZe” dauguma savo rungtynių laimi individualiu meistriškumu, nes taktinis žaidimas nėra stiprioji jų pusė. “Nordavind” žaidzia gerokai labiau komandinį CS:GO, puikiai pridengia kovose vienas kitą, kas dabar būtent ir leidžia rodyti puikius rezultatus.

Kad ir sunkiai tvarkosi šiuo metu “forZe” su tokiomis komandomis, kaip “Nordavind”, tačiau dažniausiai sugeba palaužti dėka įspūdingų individualių pasirodymų. Nors ir statymas susideda iš 2 dalių, tačiau koeficientas turi didelės vertės.

Už paprastą “forZe” pergalę koeficientai sukasi aplink 1.45, o koeficientas smarkiai šoka į viršų už tai, kad prisideda bent 10 “Nordavind” raundų. “forZe” varžovų netriuškina, laimi artimose kovose, o “Nordavind” šiuo metu tikrai pajėgus mesti iššūkį, tad turėtų vykti gera kova su galutine “forZe” pergale.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..