Esporto prognozė: „FURIA“ – „Envy“

LazybuGuru.lt komanda debiutuoja su e-sporto prognozę. Prognozė yra iš CS:GO ESL One: Road to Rio turnyro. Rungtynės tarp „FURIA“ – „Envy“ įvyks balandžio 23 d., 23 val. Lietuvos laiku. Kaip seksis šiai prognozei galėsite stebėti per ESL – CSGO ir ESL – CSGOb twitch kanalus. Niekad nesilažinai e-sporte? Imk iš Betsafe.lt 80€ esporto statymams.

Counter-Strike: Global Offensive yra 2012 m. rugpjūčio 21 d. išleista internetinė pirmo asmens šaudyklė. Kaip įprasta „Counter Strike“ žaidimuose, kova vyksta tarp dviejų grupių – teroristų ir policijos specialiųjų pajėgų (5 prieš 5). Turnyruose galimi 7 žemėlapių pasirinkimai: Mirage, Overpass, Dust2, Inferno, Vertigo, Train, Nuke. Žaidžiama iki 16 laimėtų raundų, po 15 raundų keičiasi pusėmis.

Neseniai apskriejo žinia, CSGO bendruomenę, kad bus susilpnintas SG 556 ginklas ir nuo šios savaitės jau įvesta ši naujovė. Daugelis žaidėjų buvo pasipiktinę šio ginklo galingumu, kad nereikia būti aukšto lygio, individualiai, žaidėju, kad rinkti fragus su šiuo ginklu. Ypač džiaugiasi tokie CSGO meistrai, kaip NiKo (FaZe Clan), ar S1mple (NaVi), kurie galės dar labiau įrodyti savo vertę, nes aukščiausio lygio AIM meistrai netekdavo savo kozirio.

📖 Turinys

Prognozė: „FURIA“ -1.5 pranašumas @1.90 Betsafe.lt

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-1.5 1.90
-1.5 1.892

-1.5 1.81

-1.5 1.81

-1.5 1.80


ESL ONE: ROAD TO RIO. Pirmasis kvalifikacinis turnyras į CSGO Major of 2020 (interneto rėžimu, dėl savaime suprantamų priežasčių – koronaviruso pandemijos). Major – lygiai taip pat, kaip ir tenise, yra didžiojo kirčio turnyras (prestižiškiausias turnyras), irgi vykstantis tik kelis kartus per metus.

Čia pamatysime net 56 komandas, kovojančias dėl kelialapių į pagrindinį turnyrą, kurios bus suskirstytos į 6 regionus: Europa (16 komandų), Pietų Amerika (4 komandos), Šiaurės Amerika (12 komandų), Okeanija (4 komandos), Azija (8 komandos), CIS (12 komandų).

Tik 8 komandos pateks į pagrindinį etapą. Kiekvienas kvalifikacijos matchas vyks iki 2 laimėtų žemėlapių ir kiekviena komanda turės teisę pasirinkti, kurį žemėlapį nori žaisti ir kurį pašalinti iš pasirinkimo meniu.

Pirmoji prognozė bus iš Šiaurės Amerikos regiono, kur susitiks Brazilijos penketas – FURIA (12 reitingas), su JAV, Kanados, Turkijos ir Lenkijos tandemu – Envy (40 reitingas).

„FURIA“

FURIA – pilnai braziliška sudėtis, kas šiais laikais jau pradeda keistis ir atsiranda vis daugiau tarptautinių komandų. Anksčiau, komandos, dėl kalbų barjerų, komunikacijos problemų (CSGO labai svarbu greitas informacijos rinkimas), bijodavo priimti atvykelius iš kitų šalių, tačiau šiais laikais kalbos barjeras tampa vis mažiau problemiškas.

FURIA sudėtį sudaro: yuurih, arT, VINI, KSCERATO, HEN1. Individualiai, tai labai stipri komanda, turinti aukščiausio lygio AWP ginklo meistrą – KSCERATO, vieną išradingiausių ir agresyviausių žaidėjų, arT.

Komanda beveik visada pašalina iš žemėlapių meniu Dust2, o visur kitur jiems tikrai nėra tamsaus miško. Pagrindinis jų arkliukas yra Mirage, kurį šį sezoną laimi net 86% atveju. Kėlė klausimų, kaip seksis Overpass ir Vertigo, tačiau jau spėjo šį sezoną prieš galingus varžovus įrodyti, kad nėra problemų ir šiuos žemėlapius žaisti brazilams.

Prieš sezona, FURIA ekipai buvo žadama šviesi ateitis ir kolkas, jie patvirtina tai savo pasirodymais – ESL Pro lygoje nugalėtos top 10 komandos pasaulyje – Liquid ir 100 Thieves. 2 kartus įveiktas jų mirtinas priešas, kiti brazilų meistrai – MIBR, tad pelnytai šiuo metu FURIA yra vadinama geriausia Brazilijos komanda.

„Envy“

Envy ekipą sudaro: Nifty (Jav), ryann (Jav), Calyx (Turkija), MICHU (Lenkija), moose (Kanada). Tai legendinis pavadinimas, tačiau šlovės keliai jau seniai praeityje, kai dar komandai atstovavo prancūzų žaidėjai, bet sudėties rotacijos paliko Envy toli nuo elito – dabar, tai viso labo tier3 komanda, užimanti 40 vietą pasaulio reitinge.

Trūksta šiai komandai visko – pradedant firepower (individualaus meistriškumo), tiek struktūros komandoje. Neturi Envy aiškaus žemėlapio, kurį turėtų kaip savo kozirį – vieną kartą renkasi Nuke, kitą kartą Overpass, kitą kartą Inferno, tarsi nežino ekipa, kur jie galėtų būti geriausi. Vieną žino, kad Vertigo jiems būtų praraja ir visada pašalina šį žemėlapį iš meniu.

Individualiai, iš šios komandos galima labiau išskirti tik Calyx, MICHU, visi kiti neatrodo, kaip tempiantys aukščiausią lygį. Pagrindinis komandos AWP – Nifty, tikrai ne stebuklas, lyginant tiesiogiai su FURIA oponentu – KSCERATO, žaidėjų lygis skiriasi kaip diena ir naktis, o turėti stiprų AWP meistrą komandoje – vienas svarbiausių sėkmės faktorių.

Žaidžia tier2 turnyruose ir tokio kalibro varžovų, nesutinka. Tačiau, net ir ten toli nuo dominuojančių pozicijų, dalyvavo šią savaitę, „DreamHack Masters Spring 2020 – North America Closed Qualifier”, tačiau nepavyko praeiti kvalifikacijos – pradėjo 2 pergalėmis, tačiau sutikus kiek rimtesnius oponentus, kapituliavo, pralaimėjo 2 rungtynes ir nepateko į pagrindinį turnyrą.

Prognozės argumentai

H2H jau buvo šiemet susitikusios komandos – FURIA iškovojo lengvą pergalę 2:0 (Mirage 16:11 / Nuke 16:7). Vienintelis MICHU iš Envy komandos turėjo ką prieš pastatyt (43 kills/33 deaths), visiems kitiems buvo per aukštas meistriškumas Brazilijos žaidėjų.

Tuo tarpu, FURIA gretose visi turėjo teigiamą k/d reitingą. Didžiausias skirtumas ir yra komandose, kad FURIA visi 5 žaidėjai gali patempt komanda į priekį ir nebūna jokio inkaro, tuo tarpu Envy gretose – 1,2 žaidėjai būna, kurie tempia komanda, o tokiame komandiniame žaidime, kaip CSGO – to tikrai nepakanka.

FURIA greičiausiai rinksis Mirage, visgi geriausiai šiuo metu atrodo šiame žemėlapyje, o pašalins Dust2. Envy tikrai turėtų baninti Vertigo, o pasirinkimus šios komandos sunku nuspėti, nes kaip ir minėjau – neturi savo kozirio. Bandys nustebint FURIA savo pasirinkimu, tačiau bėda tame, kad brazilams, apart Dust2, visi žemėlapiai yra stiprūs.

Kvalifikacijos svarba į tokį turnyrą yra aukščiausiame lygyje, varžovai toliau daugumoje tik stipresni lauks FURIA komandos, tad būtina imti sausą pergalę prieš ženkliai silpnesnį oponentą, nes ir laimėtų žemėlapių santykis gali būti svarbus, žengiant į tolimesnį etapą. Vienintelis klausimas, ar nebus nusimuše FURIA taikikliai, nes kaip ir kiekviename žaidime, komandos turi juodų dienų, tačiau kiekvienam aspekte brazilai yra stipresni.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..