Esporto prognozė: “Ninjas in Pyjamas” – “Faze Clan”

LazybuGuru.lt subrandino ir savo lankytojams pateikia dar vieną prognozę e-sporto prognozę. Šis statymas yra iš CS:GO ESL One: Road to Rio turnyro. Susitinka “Ninjas in Pyjamas” ir “Faze Clan” komandos, rungtynės įvyks gegužėz 13 dieną, 21:00 Lietuvos laiku. Kaip seksis šiai prognozei galėsite stebėti per ESL – CSGO ir ESL – CSGOb twitch kanalus. Niekad nesilažinai e-sporte? Imk iš Betsafe.lt 80€ esporto statymams.

Baigėsi Road to Rio grupių etapai, baigėsi ir Šiaurės Amerikos regiono kovos, kur netikėtai triumfavo Gen.G. Tačiau, Europos kovose tik prasideda lemiami mūšiai ir vietos klaidoms beveik nėra. Šioje kvalifikacijoje, už kiekvieną pergalę skaičiuojami taškai, kurių sumoje, rudenį, bus aišku, kas pateks i pagrindinį turnyrą, o iki tol vyks dar 2 atrankų etapai.

📖 Turinys

Prognozė: Žemėlapių rezultatas – daugiau 2,5 (map over 2,5) @2.05 Unibet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 2.5 2.05
Daugiau 2.5 2.05

Daugiau 2.5 1.90

Daugiau 2.5 1.90

Daugiau 2.5 1.90


Prognozė, šį kartą, bus iš bene karščiausių turnyro komandų – FaZe Clan, kurie lieka vienintele komanda, dar nė karto nesuklupusi Road to Rio atrankoje – visos 7 pergales ir per 14 žemėlapių patirti vos 3 pralaimėjimai. Tuo tarpu Ninjas in Pyjamas (NiP), beveik niekuo nenusileidžia ir per 7 rungtynes iškovojo 6 pergales, patyrė vienintelį pralaimėjimą po atkaklios, 3 žemėlapių kovos, prieš vieną geriausių pasaulio komandų – Astralis. Susitikimas vyks iki 2 laimėtų žemėlapių.

„Faze Clan”

FaZe Clan (7 reitingas) – tarptautinė komanda, sudaryta iš: NiKo (Bosnija ir Hercegovina), rain (Norvegija), olofmeister (Švedija), coldzera (Brazilija), broky (Latvija). Ši ekipa po truputį vėl pradeda įrodinėti CSGO bendruomenei, kad, tai bus komanda, kuri pretenduos į visus titulus, ko ir susirinko į grupę šios super žvaigždės.

Labai gerai šiam turnyrui pasiruošus komanda, kol kitos elitinės ekipos krisdavo prieš ženkliai silpnesnes komandas, FaZe Clan stabiliai rinko pergalę, po pergalės, beveik nepalikdami vilčių, su retom išimtim. Individualiai visi žaidėjai atrodo vis geriau – kiek prislopus turnyro pradžioje buvo didžiausia ekipos žvaigždė – NiKo, tačiau turnyrui progresuojant, kaip ir būdinga aukščiausio lygio žaidėjams – pasirodymų kreivė kyla aukštyn.

Jaunasis latvis, broky (pagrindinis komandos AWP), atrodo yra perlipęs visus baimės, nepasitikėjimo barjerus, nes jaunam žaidėjui prisijungt prie tokios legendines kompanijos – tikrai ne kiekvienas žaidėjas gali atlaikyt. Ne kartą šiame turnyre jau ir patempė komandą, laimėdamas 1 prieš 2, 1 prieš 3 situacijas, kur reikia būti labai šaltakraujiškam, tačiau broky – tai ne problema.

Olofmeister irgi pagerinęs individualius pasirodymus, nors ir nėra jo užduotis būti nužudymų lentelės viršuje, o rinkti informaciją komandos draugams, tačiau ir ten pasitempė švedas. Coldzera su rain, kaip visada šienauja oponentų galvas be didesnių stabtelėjimų. Žemėlapių meniu atrodo irgi labai stipriai – Mirage, Inferno, Dust2, Nuke, visur komanda rodo aukščiausią lygį, išlieka klaustukų dėl Train ir Overpass, tačiau ir ten, paskutiniu metu, turėjo puikių pasirodymų. Vienintelio žemėlapio, kurio visiškai nepraktikuoja – Vertigo, kurį visada pašalina iš pasirinkimų meniu.

„Ninjas in Pyjamas”

Ninjas in Pyjamas (13 reitingas) – viena tituluočiausių visų laikų CSGO organizacijų, praeitais metais galutinai atsisveikinusi su savo legendomis – f0rest, GeT_RiGhT ir prieme daug šviežio, talentingo kraujo. Komandos sudėtį šiuo metu sudaro – twist, Lekr0, nawwk, REZ, Plopski, visi švedai, ką visada laikė prioritetu ši organizacija – savos šalies atstovai, nebent kokį skandinavą priimdavo ir tai didelis pliusas, nes komunikacijos lygis visada labai aukštas, kai nėra jokio kalbos barjero.

Šį sezoną jau įrodinėja komanda, kad turi ne tik daug talento, bet ir labai struktūrizuotą žaidimą, kurį įvedė naujasis komandos taktikas – Lekr0. Skandinavų CSGO visada garsėjo labai stipriu taktiniu pasiruošimu, ne išimtis ir NiP. Individualiai visi labai stiprūs žaidėjai, nėra jokio inkaro, kuris dažnai temptų komanda žemyn, gali realiai bet kuris narys patempt komanda į priekį.

Turi vos 17 metų Plopski, kuris su Brollan, iš Fnatic, yra bene talentingiausi Švedijos atstovai, bet nepaisant tokio jauno amžiaus, Plopski jau dabar yra vienas komandos lyderiu. NiP atliko įdomų sprendimą, pasikviesdama 2 žaidėjus, twist ir nawwk, kurie abu specializuojasi AWP ginklui, mažai komandų pasaulyje turi taip sustyguotą sudėtį, tačiau, paskutiniu metu atsiranda vis daugiau 2 AWP žaidėjų kombinacija, kuri tikrai atneša daug naudos NiP ir nereikia žaidėjų perkoreguot iš jų komforto zonos.

Žemėlapių meniu dar nėra subrandintas iki galo, tačiau jau turi 2 labai rimtus kozirius – Vertigo ir Overpass, kur ekipa neabejotinai yra viena geriausių komandų pasaulyje ir gali nugalėti bet ką. Mirage, Inferno, Nuke irgi turejo puikių pasirodymų šiame turnyre, bet šie žemėlapiai dar nėra iki galo nušlifuoti – atsinaujinusiai komandai, tai visiškai normalu. Pašalina iš pasirinkimo meniu Dust2, kurio, kol kas, visai nenaudoja savo racione.

Prognozės argumentai

NiP turėtų rinktis Overpass, nes FaZe Clan visada pašalina Vertigo, tačiau vieną iš savo stipriausių kozirių, švedai vistiek gaus. FaZe Clan, tuo tarpu, mėgsta rinktis įvairiai, nes turi platesnį žemėlapių meniu, tačiau turėtume pamatyti Mirage, arba Nuke.

Abi komandos savo pasirinkimuose bus aiškus favoritai, tačiau net ir pralaimėjus savo žemėlapį – dar tikrai ne viskas prarasta, nes tokio lygio komandos gali žaist visur, prieš visus. Favoritą čia išskirt labai sunku, matant, kaip gerai abi komandos atrodo, gal kiek FaZe Clan ir galima laikyti favoritais, nes turi platesnį žemėlapių meniu ir 3 žemėlapyje būtų šiokie tokie favoritai. Kaip bebūtų, saugiausia šiame susitikime imti 2.5 žemėlapių daugiau, nes komandos per daug geroje formoje, kad nusileistų sausu rezultatu ir turėtų žengti koją kojon.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..