Esporto prognozė: „Ninjas in Pyjamas” – „ENCE”

DreamHack Masters Spring 2020 turnyre baigėsi grupių etapas ir dabar pertrauka iki Birželio 7 dienos, kai prasidės atkrintamosios varžybos. Per šią pertrauką, įsiterpia BLAST Premier Spring 2020 Showdown turnyras. Būtent iš šio turnyro ir pateikiame dar viena esporto prognozę, kuri įvyks birželio 3 dieną, 19 valandą. Kovą tarp Ninjas in Pyjamas ir ENCE tiesiogiai galėsite stebėti „Blast Premier” twitch kanale.

Jeigu nori ant šio esporto prognozės lažintis be visiškos rizikos, tai pasinaudok Betsafe.lt esportui skirta premija – gauk 20€ esporto statymams kiekvieną savaitę.

BLAST Premier Spring 2020 Showdown turnyras vyks Birželio 1-15 d. ir čia paaiškės, kurios komandos pateks į BLAST Premier Spring finalus, kurie vyks Birželio 15-21 d.

Showdown turnyre, Europos regione dalyvaus 10 komandų, suskirstytų į 2 grupes – A grupę sudarys: Ninjas in Pyjamas, Astralis, Saw, ENCE, Team Vitality. B grupė: Dignitas, mousesports, Fnatic, MAD Lions, Virtus.Pro.  Šiaurės Amerikos regioną sudarys 8 ekipos, taip pat suskirstytos į 2 grupes – A grupė: Chaos, FURIA, MIBR, Gen.G / B grupė: 100 Thieves, Cloud9, Evil Geniuses, Triumph.

📖 Turinys

Prognozė: Raundų suminis (total rounds) – daugiau 27,5 @2.26 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias e-sporto bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 27,5 2.26
Daugiau 27,5 2.20

Daugiau 26,5 1.80

Daugiau 26,5 1.75

Daugiau 26,5 1.75

Pirma prognozė, šiame turnyre, bus iš Europos regiono, A grupės, kur vyks skandinavų derbis, Ninjas in Pyjamas (12 reitingas) susitinka su ENCE (21 reitingas). BLAST turnyrai vyksta kiek kitokiu formatu – grupių etapuose rungtynės žaidžiamos iki 1 pergalės, sužaidžiamas vienintelis žemėlapis, kuris išrenkamas po komandų pasirinkimų. Atkrintamosiose jau grįžtama prie įprasto formato – iki 2 laimėtų žemėlapių.

„Ninjas in Pyjamas”

Ninjas in Pyjamas paskutiniu metu sukrėtė rimtos permainos ir po jų  sudėtis atrodo taip: twist, nawwk, REZ, Plopski, hampus. Labai nustebino CSGO bendruomenę NiP sprendimas, pakeisti ilgametį ekipos žaidėją – lekr0. Jis visada buvo vienas komandos lyderiu ir šiame sezone buvo pastatytas į įžaidėjo rolę, su kuria tvarkėsi solidžiai, komanda rodė puikų žaidimą, kibo į atlapus ir elitinėms komandoms, kur pritrūkdavo smulkių detalių iki pergalės.

Įžaidėjai šiame žaidime dažniausiai yra komandos smegenys, mažiau prisidedantys prie oponentu žudymo, bet lekr0 išsiskyrė tuo, kad yra stiprus individualiai ir šioje grafoje prisidėdavo stipriai, tad visi 5 žaidėjai būdavo pajėgūs tempti komandą.

Jį pakeitė hampus, 21 metų įžaidėjas, dar nelabai turintis daug patirties tokiame lygyje. Individualiu meistriškumu sunku tikėtis, kad pakeis lekr0 lygiaverčiai, tačiau Ninjas in Pyjamas jaunina komandą ir norėjo pasiimti tikrą įžaidėją, nes lekr0 buvo įstumtas į šią poziciją, o hampus – tai naturali pozicija, vadovaut komandai.

Talento NiP turi daug, neperseniausiai priimti švedijos talentai – nawwk, Plopski, kurie yra šios komandos ateitis. Nawwk super gerai atrodo paskutiniu metu, jo pagrindinis ginklas yra AWP, tačiau ir kolega, twist, yra AWP žaidėjas, tad dažniausiai elgiasi pagal situaciją.

Kartais žaidžia 2 žaidėjų AWP kombinacija, kitą kartą pasidalina, kuriam geresnė diena. Tačiau nawwk ir su likusiais ginklais yra labai stiprus – super universalus žaidėjas, nors tik šį sezoną prisijungė prie komandos, tačiau įsiliejo puikiai ir jau dabar yra vienas komandos lyderių.

Stipriausi NiP iki šiol buvo Vertigo ir Overpass, tačiau, tai buvo stipriai išreikšti jų žemėlapiai, nes kitur situacija buvo gerokai prastesnė, bet pasikeitimai komandoje turėtų įnešti naujovių, nes norint būti top komanda, reikia turėti ženkliai platesnį žemėlapių pasirinkimą. Train ir Inferno atrodo patobulėję paskutiniu metu, ne tik sukovoja šiuose žemėlapiuose prieš stiprius oponentus, bet ir sugeba išplėšti pergales.

„ENCE”

ENCE – pilnai suomių ekipa, patyrusių, jaunų talentų mišinys, paskutiniu metu irgi turėjo pasikeitimų, po kurių šiuo metu komanda atrodo taip: allu, Aerial, sergej, Jamppi, suNny. Ant atsarginių suolelio buvo pasodintas xseveN, norėjo komandą atsišviežinti ir buvo priimtas bene didžiausias suomijos talentas – Jamppi, kuris turi spalvingą biografiją.

Jamppi dar mažu vaiku būdamas, buvo uždrausta dalyvauti valve profesionalų turnyruose, nes buvo pagautas sukčiaujant, naudojo nelegalias sistemas, matyt oponentus per sienas, tačiau vieša tiesa yra ta, kad ne jis žaisdavo nelegaliai, o jo draugas būdavo prisijungęs prie jo paskyros. Kaip bebūtų, valve vadelių neatleidžia, nežinia, ar kada nors atleis, tačiau ne valve rengiamuose turnyruose, Jamppi gali dalyvauti, dėl ko ENCE sudarė 6 žaidėjų komandą, 1 turint atsargoje.

Iškart Jamppi puikiai įsiliejo į kolektyvą, iškart tapo vienas komandos lyderių, visiškai neatrodo, kad, tai būtų jaunas talentas, neseniai prisijungęs prie ekipos – jau dabar sugeba tempti komandą ant savo pečių. Turi dabar ENCE labai stiprų AWP duetą – vieną geriausių visų laikų AWP žaidėjų, komandos legenda, allu ir minėtas Jamppi.

Šiek tiek trukdavo ENCE individualaus meistriškumo jėgos, tačiau prisijungus suomių super talentui, tai tikrai neturėtų būti problema. Buvo stipriai nusmukus suomių ekipa žemyn, tačiau šį sezoną jau rodo atsigavimo ženklus, sugeba rimtai sukovoti ir su stipriausiomis komandomis ir prisijungus Jamppi vėl gali kilti į viršų, nes prieš kelis metus, ENCE buvo top 3 komanda pasaulyje. Kaip ir būdinga suomių CSGO, ENCE labai mėgsta žaisti Train žemėlapyje, taip pat Dust2, Inferno solidžiai atrodo suomiai.

Prognozės argumentai

Ninjas in Pyjamas šiame sezone buvo geresnė komanda, tačiau po pastaruoju metu atliktų keitimų, tiek vienoje, tiek kitoje stovykloje situacija kiek išsilygino ir ENCE tikrai pajėgūs įkast oponentui.

Visai neseniai, Gegužės 30 d. komandos buvo susitikusios tarpusavyje DreamHack Masters Spring 2020 turnyre ir tada, nors 2:0 laimejo NiP, tačiau abu žemėlapiai buvo labai atkaklūs. Inferno net prireikė pratęsimo ir tikrai turėjo nukeliauti rungtynės į 3 žemėlapių mūšį, tačiau sėkmė ryškiai buvo nusisukusi nuo ENCE. Kaip ir tada, taip ir dabar komandų šansai labai apylygus, juolab, kad šį kartą bus žaidžiama iš 1 žemėlapio.

ENCE neabejotinai turėtų pašalinti Overpass ir Vertigo, nes, tai didžiausi NiP ginklai, o pastarieji šalins Dust2, kurio beveik niekada nežaidžia oficialiose rungtynėse. Greičiausiai išvysime Mirage, arba Inferno, kuriuos abi komandos moka žaist aukštu lygiu ir paskutiniu metu dažnai žaisdavo.

Tiek Inferno, tiek Mirage dažniausiai pamatysime atkaklią kovą, jei labai nesiskiria komandu pajėgumai, nes nėra išreikšta nei teroristų, nei policininkų pusė. Kadangi žaidžiama iš 1 žemėlapio, komandos iškart turi startuoti su 100% koncentracija, pasitaisyti galimybės nebus, tad turėtų būti labai artima kova.

Ši e-sporto prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..