Euro 2021 prognoz─Ś: Danija – Belgija

Birželio 17 dieną (ketvirtadienį), 19:00 val. Europos futbolo čempionate B grupėje stos į kova Danijos ir Belgijos rinktinės. Būtent šių rinktinių mačą ir bandysime prognozuoti šiame straipsnyje. Jeigu norite sužinoti kur stebėti Euro 2021 tiesiogiai, skaitykite čia – futbolas tiesiogiai internetu.

Danija dar kartą savo žiūrovų akivaizdoje bandys pasiekti pergalę Kopenhagos Parken stadione. Tik šįkart laukia daug rimtesnis varžovas Belgijos rinktinė. Danija pirmame susitikime netikėtai nusileido 0:1 oponentams iš Suomijos.

Danija tikrai nenusipelnė pralaimėjimo, bet kartais taip fubtole nutinka, kad laimi ne visada stipriausi. Man labai patiko Danijos žaidimas prieš Suomija, susikūrė begalę puikių progų pasižymėti – 23 smūgiai link vartų, 6 į vartų plotą. Danija visiškai kontroliavo padėti aikštėje, suomiai susikūrė vos vienintelę progą ir ją sugebėjo realizuoti.

Tuo tarpu Belgijos rinktinė pirmame mače tiesiog sutriuškino Rusijos futbolininkus, rezultatu 3:0. Rusai daugybę kartų klydo gynyboje, o Belgijos futbolininkai tiesiog geras progas vertė įvarčiais. Bet bendrai apžvelgiant Belgija puolimo mašina tikrai atrodo grėsmingai, žaidimas greitas ir gražus.

Tai prognozė veda link to jog Danijos ir Belgijos rungtynėse tikiuosi rezultatyvių rungtynių, nes tai ką mačiau abejų komandų puolime man patiko. Tik viena komanda nesugebėjo realizuoti puolime sukurtų progą, o kita puikiai jas išpildė pirmose rungtynėse.

Nors ir Danija pralaimėjo pirmas rungtynes ir nepelnė nei vienos įvarčio, tai nenubraukia šios komandos puolimo potencialo. Be to šios komandos tarpusavį susitiko 2020 m. UEFA Tautų lygoje ir tuomet Belgija laimėjo 4:2.

Danija neturi kur trauktis, šiai komandai reikia pergalės, todėl ši komanda stengsis atakuoti. O belgai bus ramus ir ieškos progų kontratakoms. Tai žada atvira futbolą nuo pat pirmų minučių, todėl renkuosi over 2.25 statymą. Galima rizikuoti su didesniu koeficientu ir imti overį 2.5 įvarčio. Mano azijietiškas pasirinkimas šiek tiek sumažina rizika, nes jeigu bus imušti 2 įvarčiai, tokiu atveju bus pralošta tik puse rizikuojamo statymo.

Rungtynių laikas: Ketvirtadienis, Birželio 17, 2021
Futbolas – Euro 2020
Prognozė: Daugiau 2.25 įvarčių
Koeficientas: 1.96
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Euro 2021 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..