Euro 2021 prognoz─Ś: Ispanija – Lenkija

Birželio 19 dieną (šeštadienį), 22:00 val. Europos futbolo čempionate E grupėje susitiks Ispanijos futbolininkai prieš Lenkiją. Bandysime pateikti šių artėjančių rungtynių įžvalgas. Jeigu norite sužinoti kur stebėti Euro 2021 tiesiogiai, skaitykite čia – futbolas tiesiogiai internetu.

Ispanija savo pirmose Euro 2021 rungtynėse nesugebėjo įveikti Švedijos ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis (0:0). Aš sakyčiau, kad švedams pasisekė išnešti sveiką kailį šiose rungtynėse, nes Ispanijos rinktinė neatrodė prastai, tiesiog nesugebėjo realizuoti labai gerų progų.

Ispanija žaisdami su Švedija kontroliavo ne tik situaciją visas rungtynes, bet ir kamuolį 75% laiko. Atliko 17 bandymų smūgiuoti, 5 smūgiai pataikė į vartų plotą. Keletas progų, kaip minėjau buvo labai grėsmingos. Taigi Ispanijos puolimo potencialas yra įspūdingas, belieka tik realizuoti progas.

ispanija lenkija futbolas tiesiiogiai

Lenkija pradėdami šį Europos futbolo čempionatą atrodo, kad neatlaikė įtampos ir netikėtai pralaimėjo slovakams (1:2). Aš sakyčiau, kad šiose rungtynėse Slovakijos futbolininkams pasisekė ir Lenkijos galimybių šią vasarą dar nenurašyčiau.

Pirmą įvartį Slovakija pelnė iš sunkios padėties ir su šiek tiek sėkmės. Vėliau Lenkija užgulė varžovų vartus ir rezultatą išlygino. Padėti antrajame kėlinyje sukomplikavo G.Krychowiak gauta antra geltona kortelę, kas reiškė, kad likus 30 minučių iki rungtynių pabaigos Lenkija turėjo žaisti mažumoje. Slovakija tuo pasinaudojo ir įsiveržė į priekį.

Lenkija turėdama net gi vienu žaidėjų mažiau turėjo keletą beveik 100 procentinių progų išlyginti rezultatą. Taigi apibendrintai sakyčiau, kad Lenkija pralaimėjo nepelnytai, o puolimo potencialas atrodo įspūdingai.

euro 2020 statymas

Taigi šiose rungtynėse renkuosi, kad bus daugiau nei 2.5 įvarčių. Ispanija puolimas atrodo puikiai, su Švedija sekėsi prastai realizuoti gerai susikurtas progas, bet dvi rungtynes iš eilės, kad būtų prasta realizacija sunku tikėtis iš ispanų.

Iš kitos pusės dėl ko tikiuosi daugiau įvarčių, tai jog Lenkijai būtinai reikia pergalės, todėl mūsų kaimynai stengsis atakuoti. O tai geras ženklas Ispanijai, kuriai atsivers daugiau erdvės mušti savo įvarčių.

Jeigu švedai buvo užsidarę prie savų vartų ir prie tokio statiško futbolo ispanai vis tiek sugebėjo sukurti daugybę gerų progų, tai kas bus kai žaidimas taps atviresnis? Lenkijos puolimas taip pat nėra bedantis, priekyje R.Lewandowskis, kuris praeitą sezoną su „Bayern” įmušė 40 įvarčių.

Rungtynių laikas: Šeštadienis, Birželio 19, 2021
Futbolas – Euro 2020
Prognozė: Daugiau 2.50 įvarčių
Koeficientas: 1.84
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Euro 2021 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..