Euro 2021 prognoz─Ś: Turkija – Velsas

Birželio 16 dieną (trečiadienį), 19:00 val. Europos futbolo čempionate A grupėje stos į kova Turkijos ir Velso rinktinės. Būtent šių rinktinių mačą ir bandysime prognozuoti šiame straipsnyje. Jeigu norite sužinoti kur stebėti Euro 2021 tiesiogiai, skaitykite čia – futbolas tiesiogiai internetu.

velsas euro 2021

Taigi atidarymo rungtynėse, kuriose žaidė Italija prieš Turkija, pastarieji patyrė žeminantį pralaimėjimą – rezultatu 3:0. Blogiausia yra ne tai, kad pralaimėta dideliu skirtumu, tačiau Turkijos futbolininku žaidimas atrodė tragiškas. Turkai puolimas buvo tarsi atšipęs peilis, ši ekipa sugebėjo sukurti vos 3 progas, kurios nebuvo ypatingai pavojingos – nepataikė nei vieno smūgio į vartų plotą.

Apie Turkijos gynybą tai nėra ką kalbėti, Italijos futbolininkai ją drąskė kaip norėjo. Galbūt tokį prastą Turkijos pasirodymą būtų galima nurašyti jauduliui, nes vis gi tai buvo atidarymo rungtynės, o Italija žaidė savo žiūrovų palaikomame Romos stadione. Kaip ten bebūtų Turkija spaudimo neatlaikė, o sekančiose rungtynėse prieš Velsą, kur jie turi būtinai iškovoti pergalę, spaudimo bus dar daugiau.

Taigi Velsas pirmas Euro 2021 čempionato rungtynes sužaidė lygiosiomis (1:1) su Šveicarijos futbolininkais. Šias rungtynes kontroliavo šveicarai, kurie sukūrė daugiau pavojingų progų ir įmušė įvartį pirmieji, tačiau Velso kovingumas ir nepasidavimas spaudimui tikrai paliko gerą įspūdį. Velso atakos buvo pavojingos ir atrodė, kad žaidžia dvi lygiavertės komandos.

Lažybų bendrovės Turkijos ir Velso susitikime šiek tiek favoritu laiko Turkijos komandą. Taigi bukmekeriai dar tiki Turkija ir jos nenurašo, aš šią komanda nelabai tikiu ir prognozuoju Velso pergalę. Velsas puikiai atrodė prieš Šveicariją ir kūrė pavojingas progas esant 0:0 rezultatui, t.y ėmesį iniaciatyvos ir stengėsi iškovoti pergalę.

O šiose rungtynėse Turkijai reikės imtis iniacityvos ir būtinai laimėti, todėl Velsas turės daug puikių progų sėkmingai kontratakuoti ir prognozuoju Velso pergalę. Bet renkuosi saugesnį variantą ir imu Velso +0.25 azijietišką pranšumą. Toks pranašumas lygiųjų atveju garantuoja pusę laimėjimo. Jeigu laimės Turkija, statymas bus praloštas. Pilnas statymas bus laimėtas, jeigu pergalę švęs Velsas.

Rungtynių laikas: Trečiadienis, Birželio 16, 2021
Futbolas – Euro 2020
Prognozė: Velsas +0.25 AH
Koeficientas: 1.875
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Euro 2021 prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..