EURO 2024 Prognozė: Anglija – Slovakija (2024-06-30)

Europos futbolo čempionate prasideda atkrintamųjų metas. Birželio 29 d. pirmąsias rungtynes sužais Šveicarija – Italija ir Vokietija – Danija. Birželio 30 d. bus žaidžiami dar du aštuntfinalio mačai – 19:00 val. Anglija – Slovakija ir 22:00 val. Ispanija – Sakartvelas.

Jeigu anglus matyti aštuntfinalyje nėra nieko netikėto, tai slovakai savo tikslą jau pasiekė. Įdomu tai, kad Slovakijos grupėje visos keturios rinktinės surinko po 4 taškus. Ukrainiečiai su 4 taškais užėmė paskutinę vietą – tai pirmas kartas čempionato istorijoje, kai su 4 taškais rinktinė nepatenka į atkrintamąsias. 

⚽ Rungtynių prognozė: Azijietiškas suminis DAUGIAU 2.25 @ 1.85

Nors anglų žaidimas aštuntfinalyje nėra jokia staigmena, atkreipti dėmesį reikia į komandos žaidimą, kuris tikrai nėra pats geriausias.

Pirmajame anglų EURO 2024 mače pavyko 1:0 įveikti serbus, tačiau kiti du grupės mačai buvo labai prasti. 1:1 sužaista su danais ir 0:0 su Slovėnija. Galima sakyti, kad tikslas pasiektas – grupėje užimta pirma vieta, tačiau pats žaidimas turėtų kelti nerimo. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Galima neabejoti, kad anglai prasidėjus atkrintamosioms įjungs aukštesnę pavarą. Blogiau ši komanda žaisti tikrai nebegali. Reikia pažymėti ir tai, jog anglai pateko į gana nesudėtingą atkrintamųjų kelią – jiems iki finalo lauktų šie varžovai: Austrija/Turkija, Rumunija/Nyderlandai, Šveicarija/Italija.

Tai kur kas mažiau grėsmės keliantys varžovai nei kitoje atkrintamųjų pusėje, kur žais Ispanija, Vokietija, Portugalija, Prancūzija, Belgija. 

Anglai privalo pasinaudoti puikia galimybe sugrįžti į finalą, o rungtynės prieš slovakus bus puikus atsispyrimo taškas. Matant gana nerezultatyvias anglų rungtynes, bukmekeriai šiam mačui duoda gana nedidelį įvarčių suminį.

euro-2024-prognozė-anglija-slovakija

2,25 reiškia, kad rungtynėse įmušus 2 įvarčius, puse statymo bus  grąžinta, puse pralaimėta. Kad statymas būtų sėkmingas, reikia 3 įvarčių. Ar tiek rungtynėse gali būti? Tikrai taip. 

Slovakija sugebėjo neprasileisti įvarčių prieš Belgiją, tačiau belgams tiesiog labai nesisekė. Prieš Ukrainą pralaimėta 1:2, o paskutinėse rungtynėse su Rumunija sužaista 1:1. Anglijos mačuose įvarčiai krito retai, tačiau talento puolime tiek daug, kad bet kuriose rungtynėse gali įvarčiai tiesiog pasipilti.

Jeigu pažvelgtume į EURO 2020, ten anglai grupėje irgi žaidė nerezultatyviai: 1:0, 0:0 ir 1:0. Tuo tarpu atkrintamosios pradėtos 2:0 pergale prieš vokiečius ir 4:0 prieš ukrainiečius. 

Nors gali atrodyti, kad Slovakijos rinktinės gynyba gana nebloga, Anglijos galimybės puolime yra vienos geriausių visame turnyre. Galima tikėtis, kad prasidėjus svarbiausioms kovoms pamatysime visai kitokį žaidimą. Nebūtų keista išvysti ir 3 įvarčius iš favoritais laikomų anglų. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..