EURO 2024 Prognozė: Anglija – Šveicarija (2024-07-06)

Anglijos rinktinė Europos futbolo čempionato aštuntfinalyje sukūrė gražiausią čempionato įvartį. Kai jau atrodė, kad anglai patirs fiasko ir turnyrą užbaigs dvikovoje prieš slovakus, 90+5 min. išlyginamąjį įvartį per save įmušė ne kas kitas, o jaunasis talentas Jude Bellingham.

⚽ Rungtynių prognozė: Anglija -0.25 Azijietiškas pranašumas @ 1.80

Prasidėjus pratęsimui, jau pirmą minutę pasižymėjo Harry Kane – anglai išsiveržė 2:1, o rungtynės tokiu rezultatu ir baigėsi.

Nors išsigelbėti anglams ir pavyko, tai buvo dar vienos prastos rungtynės iš jų pusės. Slovakams pavyko pasižymėti pirmiems, kas leido užsidaryti ir bandyti apsiginti visą likusį laiką.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Kaip matėme, iki beveik pat rungtynių pabaigos, tai sekėsi padaryti gana neblogai – anglų daug progų nesusikūrė. Pažymėti reikia ir tai, jog šis Jude Bellingham įvartis tuo pačiu buvo ir pirmas smūgis į vartų plotą. 

Šveicarija į ketvirtfinalį pateko išmesdami EURO 2020 čempionus italus. Jie pergalę šventė gana užtikrintai – 2:0. Italai nelabai ką ir turėjo padaryti, prieš solidžią formą demonstruojančius šveicarus, kuriems trūko labai nedaug, kad grupėje įveiktų vokiečius bei užimtų pirmą vietą. 

Panašu, kad jau darosi madinga Anglijos rinktinei pasakyti blogą žodį – žaidžia blogai, neverti vietos ketvirtfinalyje ir t.t. Tačiau, komanda kol kas daro tai, ko iš jų buvo tikimasi – grupėje užimta pirma vieta, o dabar per vieną pergalę nuo EURO 2024 pusfinalio.

euro-2024-prognozė-anglija-šveicarija

Būsimas varžovas tikrai įveikiamas ir tokiai rinktinei kaip Anglija, tikrai nereikia bijoti. Turint omenyje, kad Anglijos žaidimas nebuvo toks užtikrintas, futbolo bukmekeriai duoda tikrai nemažą koeficientą, kuriuo verta pasinaudoti. 

Šveicarija išmetė čempionus italus, tačiau tuo pačiu tai niekam nebuvo jokia staigmena. Italai atvyko stipriai atsinaujinę ir titulą ginti turėjo ne tie žaidėjai, kurie jį ir iškovojo.

Galima prisiminti, kad ši rinktinė ne tik su vokiečiais sužaidė lygiosiomis, bet ir su Škotija, kas rodo, kad šveicarai tikrai nėra tokie neįveikiami. Prieš anglus šveicarai susidurs su geriausia gynyba, kurtis progas lengva tikrai nebus.

Nors sudėtyje yra patyrusių žaidėjų, akivaizdu, kad talentas yra Anglijos pusėje. Ką individualiai stiprūs žaidėjai gali, jau matėme prieš Slovakiją. Nusiimta įtampa po tokių ištrauktų rungtynių, turėtų būti didelis palengvėjimas visai rinktinei.

-0,25 reiškia, kad sužaidus lygiosiomis, puse statymo sumos sugrįš atgal, puse bus pralaimėta. Tai šioks toks apsidraudimas nuo lygiųjų, tačiau čia yra laukiama anglų pergalė. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..