EURO 2024 Prognozė: Austrija – Prancūzija (2024-06-17)

2022 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato vicečempionai į EURO 2024 atvyksta su didelėmis ambicijomis.

EURO 2020 aštuntfinalyje buvo patirtas netikėtas pralaimėjimas prieš šveicarus ir galima net neabejoti, kad šiame turnyre bus kovojama dėl aukščiausių vietų. Talento Prancūzija turi kiekvienoje pozicijoje ir čia viskas sukasi ne tik aplink Kylian Mbappe. 

Rungtynių prognozė: Prancūzija -1.0 Azijietiškas pranašumas @ 1.80

Prancūzija varžysis D grupėje, kurioje nėra vienos ryškios autsaiderės, todėl visos rungtynės bus gana sunkios. Be rungtynių su Austrija, laukia susitikimai prieš Lenkiją ir Nyderlandus.

Prancūzus čia galima išskirti kaip grupės favoritus, tačiau lengva tikrai nebus – visos keturios rinktinės gali kovoti dėl vietų atkrintamosiose. Atsipalaiduoti prancūzams nebus kada ir jau nuo pirmų rungtynių turėtume pamatyti aukšto lygio žaidimą. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Austrija į EURO 2024 atvyksta ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis – jie neturės vieno iš rinktinės lyderių David Alaba, kuris nespėjo išsigyti traumos. Išskirti iš austrų sudėties galima Marko Arnautovič, Marcel Sabitzer, Michael Gregoritsch, Christoph Baumgartner, Konrad Laimer. Didžioji dalis rinktinės rungtyniauja Vokietijoje, todėl yra matę aukšto lygio futbolo. 

Prancūzija grupių etapuose atrodo gana solidžiai – tiek EURO 2020, tiek 2022 m. pasaulio čempionate užimta pirma vieta. EURO 2020 laimėjo pirmas rungtynes prieš vokiečius, tačiau vėliau du kartus sužaidė lygiosiomis prieš Vengriją ir Portugaliją.

euro-2024-prognoze-austrija-prancuzija

2022 m. pasaulio čempionatą pradėjo kur kas užtikrinčiau – 4:1 pergalė prieš Australiją ir 2:1 prieš Daniją. Paskutiniame ture jau buvo užsitikrinę pirmą vietą ir 0:1 pralaimėjo prieš Tunisą. 

Kaip vėliau matėme, solidi pradžia grupių etape lėmė ir gerą pasirodymą pasaulio čempionate. Šiais metais atsipalaiduoti tikrai nebus kada, kadangi jau antrosios rungtynės bus žaidžiamos prieš Nyderlandus. Išbarstyti taškai prieš austrus, gali įsprausti į sudėtingą situaciją. 

Draugiškose rungtynėse prancūzai nebuvo dominuojantys – 0:2 pralaimėjimas prieš vokiečius, 3:2 pergalė prieš Čilę, 3:0 prieš Liuksemburgą ir 0:0 prieš Kanadą.

Vis tik, Prancūzija yra viena iš tų rinktinių, kuri gali sau leisti į čempionatą atvykti ne pačios geriausios formos ir individualaus talento dėka perjungti aukštesnę pavarą jau pirmose rungtynėse. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..