EURO 2024 Prognozė: Italija – Albanija (2024-06-15)

Į birželio 14 d. prasidėsiantį Europos futbolo čempionatą italai atvyksta nieko kito, kaip apginti čempionų titulo. Prieš trejus metus vykusiame čempionato finale Italija po 11 m baudinių serijos įveikė anglus.

EURO 2024 čempionus pasitinka ne pačiomis geriausiomis sąlygomis – B grupėje laukia Albanija, Ispanija ir Kroatija. Galima sakyti tik tai, jog pasisekė, kad pirmas varžovas Albanija. Iš kitos pusės – nuo pirmų rungtynių italai negali klysti ir tokioje grupėje rungtynėse prieš Albaniją privalo pasiimti tris taškus. 

Rungtynių prognozė: Albanija neįmuš įvarčio @ 1.75

Italijos rinktinė yra žinoma kaip kietą, ne patį gražiausią žaidimą demonstruojanti komanda, tačiau EURO 2020 atrodė labai solidžiai.

Labiausiai išsiskyrė dėl savo gynybos – grupių etape nepraleido nei vieno įvarčio, o finalas buvo pirmosios rungtynės čempionate, kai įvartis pirmiausia krito į italų, o ne jį jų varžovų vartus. Šiame čempionate buvo parodytas ir puolimo potencialas, o bendrai dėl viso žaidimo tikrai buvo nusipelnę titulo. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Vis tik, į EURO 2024 italai atvyksta kiek atsinaujinę. Nemažai veteranų atsisveikino su rinktine, o estafetę sieks perimti jaunieji žaidėjai.

Gynėjų linijoje be 34-erių Matteo Darmian ir 30-mečio Giovanni Di Lorenzo yra 26-erių Federico Dimarco, 25-erių Alessandro Boungiorno, 22-erių Riccardo Calafiori, 25-erių Federico Gatti, 24-erių Raoul Bellanova, 28-erių Gianluca Mancini, 25-erių Allesandro Bastoni ir 24-erių Andrea Cambiaso. Žinoma, didelis gynybos ramstis bus geriausias EURO 2020 žaidėjas, 25-erių vartininkas Gianluigi Donnarumma. 

euro-2024-prognoze-italija-albanija

Šių metų Italijos rinktinėje talento mažiau, tačiau galima tikėtis, kad žaidimo braižas labai nesikeis.

Viskas ir toliau turėtų būti statoma ant geros gynybos, tą galėjome matyti ir paskutiniuose draugiškuose mačuose – vienas įvartis praleistas prieš Venesuelą, o per likusias trejas rungtynes neįmušė nei Ekvadoras, nei Turkija, nei Bosnija ir Hercegovina. 

Albanija dideliu talentu nepasižymi, nemažai žaidėjų rungtyniauja Italijos čempionatuose, vienas iš jų 22-erių Kristjan Asllani žaidžia Milano „Inter“. Draugiškose rungtynėse neįmušė Čilei ir Švedijai, po 3 įvarčius įmušė Lichtenšteinui ir Azerbaidžanui. Akivaizdu, kad Italija bus visai kito lygio rinktinė. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..