EURO 2024 Prognozė: Prancūzija – Belgija (2024-07-01)

Pasibaigus Europos futbolo čempionato grupių etapui, favoritėmis laikytos Prancūzijos ir Anglijos rinktinės susilaukia ypač daug kritikos. Jeigu Anglija ir nedemonstruodama geriausio žaidimo užėmė pirmą vietą grupėje, tai prancūzai liko antri, o iš žaidimo per trejas rungtynes neįmušė nei vieno įvarčio.

⚽ Rungtynių prognozė: Belgija nepralaimės @ 1.93

Grupėje Prancūzija pirmąsias rungtynes laimėjo 1:0 prieš Austriją, tuomet Maximilian Wober įsimušė į savo vartus.

Antrose prieš Nyderlandus buvo sužaista 0:0, o trečiose rungtynėse nesugebėta įveikti lenkų – 1:1. Šiose rungtynėse pirmąjį įvartį Europos čempionatuose įmušė Kylian Mbappe. Įvartis pelnytas 11 m baudinio metu. 

Belgija čempionatą kiek netikėtai pradėjo 0:1 pralaimėjimu prieš slovakus. Rezultatas neatspindi rungtynių eigos, kadangi progų pasižymėti belgai turėjo ne vieną ir ne dvi – du įvarčiai buvo atšaukti po VAR peržiūrų. Antrose užtikrintai 2:0 įveikė rumunus, o paskutiniame mače 0:0 sužaidė su ukrainiečiais.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Grupių etape spėjome pamatyti Belgijos potencialią, galima sakyti, kad geriausių rungtynių rinktinė dar nesužaidė, tačiau labai nepasisekė, kad jau aštuntfinalyje teks žaisti prieš Prancūziją. Šių rinktinių mačas vyks liepos 1 d. 19:00 val. 

Dar neprasidėjus čempionatui prancūzai buvo matomi finale arba bent jau pirmajame ketverte. Nieko keisto, turint omenyje, kad rinktinė prieš dvejus metus vykusiame pasaulio čempionate nukeliavo iki pat finalo, kurį tik po 11 m baudinių serijos pralaimėjo prieš Argentiną.

Vis tik, EURO 2024 grupių etapas turėtų kelti nerimo. Tiek talento turinti rinktinė nesugebėjo per 270 minučių įmušti iš žaidimo. Galima prisiminti, kad EURO 2020 prancūzai būtent aštuntfinalyje pasitraukė iš turnyro, kai po 11 m baudinių serijos pralaimėjo šveicarams. 

Geriausius futbolo koeficientus rasite mūsų atrinktose futbolo lažybų bendrovėse.

euro-2024-prognozė-prancūzija-belgija

Iš šios Belgijos rinktinės nieko daug nebuvo tikimasi – tai talentinga, tačiau nebe ta „auksinė karta“. Vis tik, visiškai nuvertinti tikrai nereikia. Kai komandoje yra Kevin De Bruyne, puolime bet kada iššauti galintis Romelu Lukaku, gerą dieną Belgija gali įveikti bet kurią rinktinę.

Akivaizdu, kad šiame aštuntfinalio mače Prancūzija bus laikoma favorite ir spaudimą jaus būtent jie. Belgija po mačo su ukrainiečiais turėjo rimtą pokalbį, K. De Bruyne su komandos draugais kalbėjosi dar stadione. Kas rodo, jog patys žaidėjai supranta, kad nežaidžia geriausio žaidimo ir tikrai gali geriau. 

Nors ant popieriaus Prancūzija turi geresnę sudėtį, šiame čempionate prancūzai dar nieko neįrodė. Atkrintamosios nėra grupių etapas, galima tikėtis kur kas didesnio susikaupimo, tačiau ir belgai turi ne vieną žaidėją, kuris per karjerą žaidęs ypač aukštos svarbos rungtynėse. Jeigu Belgija ir nelaimės, atsilaikyti 90 minučių nepralaimėję tikrai gali.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..