EURO 2024 Prognozė: Škotija – Vengrija (2024-06-23)

EURO 2024 čempionate kai kurios rinktinės jau sužaidė po dvejas rungtynes ir ruošiasi lemiamiems grupių etapo mačams. Vokietija turnyrą pradėjo dvejomis pergalėmis prieš Škotiją ir Vengriją bei jau užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Šioje A grupėje vietą kitame etape turi ir šveicarai – jie 3:1 laimėjo prieš Vengriją ir 1:1 sužaidė prieš škotus. Būtent tarp Vengrijos ir Škotijos paskutiniajame mače spręsis, ar kuri nors iš šių rinktinių dar tęs Europos futbolo čempionatą. 

Rungtynių prognozė: Vengrija +0.0 Azijietiškas pranašumas @ 1.85

Vengrija pirmąsias rungtynes pralaimėjo 1:3 prieš šveicarus, o antrose neatsilaikė prieš šeimininkus vokiečius. Abejose rungtynėse vengrai turėjo savų šansų, tačiau progų pilnai išnaudoti nepavyko.

Tuo tarpu škotai po 1:5 pralaimėjo prieš vokiečius, antrose rungtynėse parodė kiek geresnį žaidimą. Susitikimas prieš šveicarus baigėsi 1:1, o škotai dar kol kas nėra įmušę įvarčio – tiek vokiečiai, tiek šveicarai įsimušė į savus vartus. Vis tik, šios lygiosios išsaugojo Škotijos šansus patekti į atkrintamąsias. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Tiek Vengrijos, tiek Škotijos šansai patekti į atkrintamąsias nebepriklauso tik nuo jų pačių. Antros vietos grupėje užimti nebepavyks, nebent Šveicarija triuškinančiu skirtumu pralaimėtų prieš vokiečius, o škotai ne tik įveiktų Vengriją, bet ją ir sutriuškintų.

Šveicarija šiuo metu turi 4 taškus ir +2 įvarčius, tuo tarpu Škotija 1 tašką ir -4 įvarčius. Vengrams antra vieta nebėra pasiekiama, nes maksimaliai gali surinkti tris taškus. 

Vis tik, trys taškai dar gali leisti patekti į atkrintamąsias kaip vienai iš geriausių trečią vietą grupėje užėmusių komandų.

euro-2024-prognozė-škotija-vengrija

Nors vengrai ir pralaimėjo abejas rungtynes, pozityvo įžvelgti tikrai buvo galima. Prieš vokiečius atsilaikė kur kas geriau nei škotai, o ir šveicarai buvo kur kas labiau motyvuoti nei rungtynėse prieš škotus, kur jiems lygiosios buvo geras rezultatas. 

Dominik Szoboszlai yra jauniausias kapitonas Europos futbolo čempionato istorijoje. 23-erių vengras privalo nuteikti komandą kovai prieš škotus, kurie turi nemažai problemų su puolimu. Nors progas ir pavyksta susikurti, jų realizuoti kol kas niekaip nepavyksta.

+0.0 statymas yra gana saugus variantas, nes lygiųjų atveju pinigai būtų grąžinami. Nei viena komanda nenorės pralaimėti, o ir lygiosios nei vienai netinka. Vis tik, vengrai atrodo turintys didesnį potencialą.   

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..