EURO 2024 Prognozė: Turkija – Portugalija (2024-06-22)

EURO 2024 pasiekė galimai lemiamą antrosios rungtynių savaitės etapą. Šeštadienio vakarą varžybų F grupėje susitiks dvi komandos, siekiančios pagerinti savo šansus patekti į atkrintamąsias, – Turkija ir Portugalija.

Turkija savo kampaniją pradėjo pergale 3:1 prieš grupės autsaiderę Gruziją, o Madrido „Real” žvaigždė Arda Guleras pasižymėjo sensacingu įvarčiu.

Rungtynių prognozė: Total over 2,5 įvarčio @ 1.72

Ši pergalė buvo reikšmingas Turkijos rinktinės, kuri į EURO 2024 atvyko turėdama penkerių rungtynių be pergalių seriją visose varžybose, posūkis.

Antradienio triumfas taip pat padėjo išnaikinti siaubingą pastarojo meto Turkijos statistiką Europos čempionatuose – EURO 2021 jie pralaimėjo visas trejas savo grupės rungtynes.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Pastaruoju metu Europos čempionatuose jų rungtynės bent jau suteikė malonumo, nes šešiose iš pastarųjų aštuonių rungtynių buvo įmušta daugiau nei 2,5 įvarčio.

Pirmosiose grupės rungtynėse Portugalija paskutinę akimirką 2:1 įveikė atkaklią Čekiją. „Selecao” prireikė „Porto” puolėjo Francisco Conceicao įvarčio, kad užtikrintų pergalę.

Roberto Martinezo auklėtiniai pastaruoju metu demonstruoja puikią sportinę formą – per 16 ankstesnių tarptautinių išvykų jie iškovojo 14 pergalių.

euro-2024-prognozė-turkija-portugalija

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Portugalija pastaruoju metu pasiekė puikių tarptautinių rezultatų, yra jos puolimo grėsmė, nes Cristiano Ronaldo ir bendražygiai devyniose iš 11 pastarųjų rungtynių įmušė bent du įvarčius.

Kaip ir jų varžovai, Portugalija į EURO 2024 atvyksta su prastais pastarųjų metų rezultatais varžybose, nes per trejas rungtynes Europos čempionate jie buvo be pergalių.

Teigiama Portugalijos pusė yra ta, kad pastarieji tarpusavio susitikimai su Turkija buvo geriausi – jie laimėjo tris pastaruosius susitikimus ir visose trijose pergalėse įmušė bent po du įvarčius.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..