Eurocup prognozė: Stambulo “Galatasaray” – Kazanės “Unics”

Ketvirtose EuroCup TOP 16 rungtynėse į Stambulą atvyksta “Unics” krepšininkai. Rungtynės vyks trečiadienį 19:00 valandą, o čia aptarsiu šių rungtynių prognozę. Kur stebėti Eurocup transliacijas rasi šiame Vilniaus Rytas tiesiogiai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Stambulo “Galatasaray”

Galbūt tai skamba per daug drąstiškai, bet Stambulo ekipa baigė savo pasirodymą Top16, kai namuose pralaimėjo “Ryto” komandai. Nors šis pralaimėjimas neatėmė šansų patekti, žiūrint iš loginės pusės, “Galatasaray” komandai išsigelbėti bus labai sunku.

Ne tik pralaimėjimas “Galatasaray” komandą pastatė į sunkią padėti, bet pralaimėjimas net 16 taškų skirtumu. Nors ir laimėjo pirmose rungtynėse prieš Monako komandą 12 taškų skirtumu, būtent dėl didelio pralaimėjimo “Rytui” ir ryto pergalės prieš Monako “AS Basket”, “Galatasaray” turės neigiamą tarpusavio pranašumą.

“Galatasaray” gali gelbėtis, kadangi dar laukia rungtynės namuose prieš Monako komandą. Tačiau dabar nelabai viskas Turkijos komandos rankose. Pergalė prieš “Unics” pagerintų šansus eiti toliau, tačiau ši pergalė nėra tokia svarbi, kaip gali atrodyti. Kazanėje buvo pralaimėta net 25 taškų skirtumu, todėl tarpusavio pranašumą atsikovoti būtų nerealu.

Pačios komandos forma po pergalės Monake staigiai krito. 16 taškų pralaimėjimas prieš “Rytą”, 25 taškų pralaimėjimas Kazanėje, o savaitgalio Turkijos lygos rungtynės buvo pralaimėtos net 21 taškų skirtumu prieš “Bahcesehir Kol.” Komandą. Šiose rungtynėse “Galatasaray” buvo stiprus favoritas.

Kazanės “Unics”

“Unics” nors ir patyrė netikėtą pralaimėjimą namuose prieš Monako komandą, vis dar yra favoritė ne tik laimėti grupę, bet ir visą turnyrą. Per paskutines 6 rungtynes komanda patyrė tą vienintelį pralaimėjimą Monako krepšininkams ir kitaip nei “Galatasaray” paskutines trejas rungtynes sužaidė puikiai.

Praeitą savaitę “Unics” visiškai dominavo rungtynėse prieš “Galatasaray”, savaitgalį išvykoje buvo nugalėta Eurolygos komanda – “Zenit”. “Unics” nors ir laikomi grupės favoritai, kelialapį jiems išsikovoti vis tiek reikės. Į Turkiją komanda vyksta tik pergalės. Jeigu “Galatasaray” šios rungtynės nėra esminės, tai “Unics” laimėjusi šiandien jau beveik užsitikrintų patekimą į kitą etapą.

Pasidžiaugti “Unics” komanda gali ir dėl sėkmingo naujoko žaidimo. Prieš TOP 16 į komandą atvyktęs J.Theodore, per visas trejas rungtynes demonstruoja solidų žaidimų. J.Theodore demonstruoja gerą pataikymą, bet svarbiausia žaidžia komandai. Per trejas rungtynes atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

Prognozė: Unics -2.5 @1.90 betsafe.lt

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2024 m.

Pranašumas Koeficientas Bendrovė
-2.5 1.90
-3 1.91

-3 1.91

-3 1.91
-3 1.909

Nors “Galatasaray” komandai šios rungtynės gali atrodyti labai svarbios, iš tikrųjų taip nėra. Pergalė prieš Monako komandą namuose būtų svarbiau nei laimėti prieš “Unics”. Tai nėra “mirk arba gyvenk” tipo rungtynės.

Taip, įtampos “Galatasaray” krepšininkai turi daugiau ir spaudimas prieš rungtynes tikrai turėtų padaryti bent minimalią įtaką, tuo tarpu “Unics” krepšininkai po paskutinių pergalių atrodo atgavę pasitikėjimą savimi ir šiandien be jokios įtampos gali koncentruotis į rungtynes.

“Unics” pralaimėjimas Monako krepšininkams sumaišė kortas tiesiausiu keliu užsitikrinti pirmą vietą grupėje, todėl pralaimėjus šiandien, atsirastų skaičiavimų dėl pirmos vietos, tuo tarpu pergalė šiandien beveik garantuotų patekimą į kitą etapą. Pirma vieta grupėje būtų dar lengviau pasiekama jeigu “Rytas” laimėtų prieš Monako krepšininkus.

Žvelgiant konkrečiai į šių komandų dvikovą, “Galatasaray” išsiskiria savo individualiais žaidėjais, o kai pasipila pralaimėjimai ir viskas krinta ant kelių žaidėjų pečių, iš duobės išlipti būna daug sunkiau nei komandinį krepšinį demonstruojančiom komandom. “Unics” turi ne tik individualiai stiprių žaidėjų, tačiau ir kaip komanda yra brandesnė ir daugiau patyrusi. Būtent patirtis ir saugi situacija grupėje yra “Unics” stiprybė šiose rungtynėse.

Pranašumas 3 taškai tikrai nėra didelis, todėl akcentuojuosi į “Unics” pergalę. Jeigu pranašumas būtų didesnis, tai nebūtų labai saugus variantas, tačiau šiuo atveju mums užtenka “Unics” pergalės su pranašumu, kuris yra vertas vieno metimo.

Ši Eurocup prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..