Vilniaus „Rytas“ – Monako „AS Monaco“ rungtynių prognozė

Trečiame EuroCup Top 16 etape į Vilnių atvyksta žaisti „AS Monaco“. Rungtynės vyks trečiadienį 19:00 val., o šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę. Kur stebėti Eurocup transliacijas rasi šiame Vilniaus Rytas tiesiogiai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Monako „AS Monaco“

Monako ekipa šiek tiek pažįstama iš praeitų metų, kuomet buvo „Ryto“ varžovė Top-16 etape. Nereikėtų apsigauti ir praėjusių metų komandos lyginti su tuo, kokį žaidimą ir sudėtį turi šių metų komanda iš Monako. Komandoje iš praeitų metų sudėties liko tik keli žaidėjai, o vieni iš komandos vedlių yra gerai žinomi D.Bost ir N.Cole duetas.

Kitaip nei praėjusiais metais, komanda pasižymi tuo, kad yra daug žaidėjų, kurie gali iššauti tam tikrose rungtynėse. Pavyzdžiui, praėjusioje savaitėje prieš „Unics“, net 6 žaidėjai pelnė virš 10 taškų.

Regurialiame sezone komanda laimėjo 6 kartus ir patyrė 4 pralaimėjimus. Išvykoje „AS Monaco“ laimėjo 2 iš 5 žaistų rungtynių ir tai yra komanda, kuri namuose žaidžia geriau nei išvykoje.

Monako komanda yra labai atletiška, visame turnyre yra ketvirtoje vietoje pagal atkovotus kamuolius, antroje pagal atkovotus kamuolius puolime. (Įdomu tai, kad pirmoje vietoje pagal atkovotus kamuolius puolime yra „Rytas“.)

Individualiai stiprius gynėjus turinti „AS Monaco“ komanda, EuroCup turnyre yra antroje vietoje pagal perimtus kamuolius. Agresyvi gynyba ir greitas puolimas yra tai, ką mėgsta daryti ši komanda.

Vilniaus „Rytas“

„Ryto“ sezonas yra labai banguotas. Tai komanda, iš kurios nėra aišku, ko galima tikėtis. Atrodo, kad komanda vis dar ieško savojo žaidimo ir šitas nestabilumas kartais yra didesnis minusas priešininkų komandoms, o ne pačiai „Ryto“ ekipai. Tokį nestabilų komandos žaidimą sunku išanalizuoti ir jam pasiruošti.

Top 16 etapą „Rytas“ pradėjo sunkiu pralaimėjimu namuose prieš „Unics“ komandą. Nors rungtynės ir buvo pralaimėtos, jose buvo galima įžvelgti nemažai optimizmo. Pralaimėta buvo prieš potencialią grupės nugalėtoją. Didesnė staigmena buvo pateikta antrose rungtynėse, kai išvykoje buvo pasiekta pergalė prieš „Galatasaray“ komandą.

Rytojaus rungtynėse yra klaustukas dėl M.Echodo žaidimo. Tai būtų tikrai nemažas praradimas „Rytui“. Šiais metais priekinė linija komandos turi nemažai problemų, o pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojantis Martynas buvo minimalus komandos šviesulys. Jo nežaidimas sumažina komandos atletiškumą, tačiau tai nėra žaidėjas, dėl kurio subyrėtų visas „Ryto“ žaidimas.

Prognozė: Vilniaus „Ryto“ pergalė @2.10 Betfair

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2024 m.

Baigtis

Koeficientas Bendrovė
Pergalė 2.09
Pergalė 2.056

Pergalė 2.056

Pergalė 2.05
Pranašumas +1 2.00

Pradėti reikėtų nuo to, kad tai mirk arba gyvenk rungtynės Vilniaus „Ryto“ komandai. „Unics“ pralaimėjimas namuose prieš „AS Monaco“ ekipą kiek sušvelnino situaciją, tačiau antras pralaimėjimas namuose per pirmas tris Top 16 rungtynes, beveik užkirstų kelią patekti į kitą etapą.

„Ryto“ stiprybė yra žaidimas namuose, o paskutiniu metu demonstruojama forma leidžia tikėti, kad komanda į Top 8 žiūri nusiteikusi labai rimtai. Viskas prasidėjo nuo rungtynių prieš „Tofaš“, kai fantastinė pergalė 16 taškų skirtumu garantavo patekimą į Top 16.

Apart dviejų neaiškių pralaimėjimų „Juventus“ komandai, „Rytas“ šiuo metu demonstruoja geriausią sezono formą. Pergalė prieš „Tofaš“, iki paskutinių minučių kovota su „Unics“ komanda, pergalė Turkijoje,o savaitgalį sutriuškintas „Neptūnas“.

Šios rungtynės yra daug svarbesnės „Ryto“ komandai nei „AS Monaco“, nes Monako komanda kitaip nei „Rytas“ antrame rate žais dvi rungtynes namuose. Tuo tarpu „Rytui“ lieka vienos rungtynės prieš Turkijos komandą, kurios gali jau nieko nelemti. Laimėjus prieš „AS Monaco“ pirmą ratą būtų galima užbaigti pirmoje vietoje ir pradėjus antrą ratą rungtynėmis prieš „AS Monaco“ nusimesti įtampą nuo pečių.

Pralaimėjimas namuose reikštų tai, kad per likusias tris rungtynes gali neužtekti laimėti du kartus. Laimėti visas trejas rungtynes yra visiškas savęs įspraudimas į kampą. Net neabejoju „Ryto“ krepšininkų noru laimėti ir kitaip nei „AS Monaco“ komandai, „Rytui“ jau nebėra kur trauktis. Monako ekipa dar kitame ture namuose turės progą atsirevanšuoti ir toks variantas atrodo labai realistiškas. Abi komandos pasidalina po pergalę namuose ir reikalus sprendžia kitose grupės rungtynėse.

Ši Eurocup prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..