Vilniaus Rytas tiesiogiai (FIBA Čempionų lyga)

Kur stebėti FIBA Čempionų lyga tiesiogiai

Kur stebėti FIBA Čempionų lyga tiesiogiai?

Lietuviams aktualiausia per kur galima stebėti Vilniaus „Ryto“ rungtynes FIBA Čempionų lygoje. Nuo šio sezono visos krepšinio transliacijos yra perkeliamos į „Go3“ platformą, kurioje galima stebėti ne tik „Ryto“ kovas šiame turnyre, bet ir daugybė kitų krepšinio rungtynių – Eurolygos, Ispanijos „ACB“ lygos, LKL. Pirmas transliavo „TV3 Sport Open“ kanalas, kurį galima matyti „Cgates“ kabelinėje. Todėl, stebėti Ryto rungtynes tiesiogiai galima ne tik per „Go3” platformą.

📖 Turinys

Vilniaus Rytas tiesiogiai nemokamai lažybų bendrovėse

Vilniaus Rytas tiesiogiai nemokamai lažybų bendrovėse

Bendrovė  Sąlygos
fiba cempionu lyga transliacija Stebėti Vilniaus Rytas
tiesiogiai sąlygų nėra
Žiūrėk per 888Starz
vilniaus rytas tvarkarastis Atlikti statymą per 24 val. (18+ galioja taisyklės ir statymų reikalavimai) Žiūrėk per Bet365

Kitas variantas, kur galima stebėti FIBA Čempionų lyga tiesiogiai kovas yra „Youtube“. FIBA Čempionų lygos „Youtube“ kanalas tiesiogiai transliuoja visas vykstančias rungtynes, tik gali būti, kad tam tikros rungtynės blokuojamos tam tikrose vietovėse. Dėl to, Lietuvoje nėra galimybės per „Youtube“ stebėti Vilniaus Rytas tiesiogiai rungtynių. Tačiau, šią problemą gali padėti išspręsti VPN, su kuriuo pasikeitus savo lokaciją, galima stebėti kitas FIBA Čempionų lygos vykstančias rungtynes.

Mūsų rekomenduojami VPN servisai stebėti Rytas live stream

VPN servisas Kaina mėnesiui Registracija
Ivacy VPN 9,95$ (perkant 1 metams – 3,99$, perkant 5 metams – 1.19$) Statyk dabar
Atlas VPN 9,99$ (perkant 1 metams – 3,29$, perkant 3 metams – 2.05$) Statyk dabar
FIBA Čempionų lygos apžvalga

FIBA Čempionų lygos apžvalga

Spalio 4 dieną prasidėjo FIBA Čempionų lyga, turnyrą atidarė du kartus iš eilės čempionais tapę Burgos „San Pablo“ ir Stambulo „Besiktas“ komandų dvikova. Abi šios komandos yra Vilniaus „Ryto“ varžovės H grupėje. Pati FIBA Čempionų lyga įkurta tik 2016-17 m. sezono pradžioje, todėl tai galima vadinti dar nauju projektu krepšinio pasaulyje. Paskutinius du metus čempionais tapo jau minėta „San Pablo“ komanda, kuri ir šiais metais yra viena iš favoričių vėl laimėti.

Aktualūs klausimai

🏀 Kur stebėti FIBA Čempionų lyga tiesiogiai internetu?

Dauguma šios lygos kovų galima stebėti livebasketball.tv platformoje, kuri mėnesiui kainuoja 4,99 eurus. Ten galėsite matys ne tik „Ryto” rungtynes HD kokybę, bet ir kitų komandų kovas FIBA Čempionų lygoje. Lietuvoje FIBA Čempionų lygą transliuos Go3.lt platforma ji taip pat yra mokama ir su sporto planu mėnesiui kainuos 6,99 eurus.

🏀 Kur rasti nemokamą FIBA Čempionų lyga transliacija?

Jeigu norite FIBA Čempionų lyga stebėti nemokamai tai galite padaryti užsiregistruodami į mūsų rekomenduojama lažybų bendrovę, ten rasite kai kurias transliacijas. Kitas būdas stebėti nemokamai, tai per oficialu šios lygos youtube kanalą, bet lietuviams reikia pasikeisti IP, naudojant VPN servizus, tik tada galėsite stebėti Ryto rungtynes nemokamai.

🏀 Kokia yra FIBA Čempionų lygos varžybų sistema?

Pirmajame etape dalyvauja 32 komandos suskirstytos į 8 grupes po 4 komandas. Kiekvienos grupės nugalėtojai iškarto pateks į TOP16, o 2-3 vietas užėmusios komandos žais tarpusavyje dėl kitų likusių 8 kelialapių į TOP16 etapą. Tada šiame etape vėl bus sudarytos 4 grupės po 4 komandas ir po 2 iš kiekvienos grupės pateks į atkrintamųjų etapą, kuriame ir paaiškės finalo ketverto dalyviai.

 

🏀 Kokios komandos šį sezoną atstovauja Lietuvai Europos krepšinio turnyruose?

Kauno „Žalgiris” kaip ir prieš tai daugelį metų žais Eurolygoje. „Rytas” antrą sezoną iš eilės žais FIBA Čempionų lygoje, o Eurocup turnyre Lietuvai atstovaus Panėvežio „Lietkabelio” krepšininkai.

🏀 Kiek kainuos šį sezoną stebėti Lietuvos Rytas gyvai arenoje?

Patekti į „Ryto” LKL rungtynės ar FIBA Čempionų lygos kainuos tiek pat – nuo 10 eurų. Tiesa kai vyks LKL derbis tarp „Ryto” ir „Žalgirio” bilietų kainos tikrai bus brangesnės.

🏀 Kiek pinigų Vilniaus "Rytas" uždirbs šį sezoną iš Čempionų lygos?

Čempionų lygos organizatoriai skatina prizais ne tik už pasiekimus šioje lygoje, bet ir nacionalinėse pirmenybėse. Jeigu „Rytas” užims pirmą vietą LKL iš Čempionų lygos gautų 400 tūkst., už antrąją – 250 tūkst., už trečiąją – 100 tūkst. eurų finansinę injekciją. Jeigu „Rytui” pavyktų stebuklingai laimėti FIBA Čempionų lyga, jiems atitektu dar papildomai 1 milijonas eurų.

🏀 Koks šį sezoną yra Vilniaus Ryto biudžetas?

2021/2022 m. krepšinio sezoną Vilniaus „Ryto” biudžetas siek apie 3 milijonus eurų.

FIBA Čempionų lyga įkurta buvo įdomiu formatu, grupėse buvo net po 8 komandas, todėl dalyvavusios komandos užsigarantuodavo mažiausiai 14 rungtynių grupių etape. Praeitais metais formatas keitėsi, komandos buvo išmėtytos po keturias komandas į skirtingas grupes. Šiais metais ir vėl grupėse po keturias komandas, tačiau formatas dar šiek tiek pakito.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, kur bus galima stebėti FIBA Čempionų lygos krepšinio varžybos tiesiogiai šiais metais, kas yra pagrindiniai favoritai laimėti turnyrą, supažindinsime su naujuoju formatu bei aptarsim tiek „Ryto“ galimybes, tiek „Ryto“ varžovus grupėje.

Kur geriausi koeficientai už Čempionų lygos lažybas

Kur geriausi koeficientai už FIBA Čempionų lygos lažybas?

Jeigu ruošiatės atlikti daug statymų ne tik už Čempionų lyga, bet ir už kitas krepšinio lažybas, jums svarbu žinoti geriausias lažybų bendroves krepšiniui. LazybuGuru.lt komanda išanalizavo koeficientus Lietuvoje veikiančių bendrovių.

Rezultatai tokie, kad  „Pinnacle”, „WilliamHill” ir „888Starz” siūlo pačius geriausius koeficientus tarp visų lažybų bendrovių, maržos siekia apie 4-6%. Bet „Pinnacle” ir „WilliamHill” bendrovėse nerasite tokios išplėstinės FIBA Čempionų lygos lažybų pasiūlos kokia turi 888Starz kontora (skaitykite – 888starz lažybų bendrovės apžvalga).

FIBA Čempionų lygos formatas

FIBA Čempionų lygos formatas

Jau minėjome, kad FIBA Čempionų lygoje komandos suskirstytos į grupes po 4 komandas. Iš viso yra 32 komandos, o iš karto į TOP16 pateks tik grupės nugalėtoja. Iš viso yra 8 grupės, todėl sužaidus visas grupes rungtynes 8 komandos jau bus TOP16, o kitos 8 pateks per papildomą turnyrą. Komandos, kurios užims 4 vietą grupėje iš karto baigs pasirodymą turnyre, o 2-3 vietas užėmusios komandos žais tarpusavyje.

Antrą vietą užėmusi komanda grupėje žais su kitos grupės trečia komanda ir bus žaidžiama iki dviejų pergalių. Komanda, kuri pirma laimės du kartus pateks į TOP16, kuriame bus 4 grupės po 4 komandas ir komandos sužais dar 6 rungtynes. TOP16 etape iš keturių grupių po dvi komandas pateks į TOP8, kur bus sudarytos 4 poros ir komandos žais iki dviejų pergalių. Porų laimėtojos pateks į finalinį ketvertą, kuriame pusfinalyje ir finale bus žaidžiamos po vienas rungtynes.

FIBA Čempionų lygos favoritai

FIBA Čempionų lygos favoritai

Šiuo metu lažybų bendrovės išskiria keturias pagrindines komandas, kurios turi realiausias galimybes laimėti turnyrą. Įdomu tai, kad tarp šių keturių komandų yra net trys komandos iš Ispanijos – „Unicaja“, „Tenerife“ ir „San Pablo“. Ketvirtoji komanda favoritų ketverte yra Stambulo „Galatasaray“. Prie favoričių dar būtų galima priskirti ir kitą Turkijos komandą – „Pinar Karsiyaka“.

„Unicaja“ ir „Tenerife“ yra gan žinomos komandos, o tiems, kurie seka Ispanijos krepšinio lygą, dauguma žaidėjų yra pažįstami. Tenerifės komandoje žaidžia tokie žaidėjai kaip Marcelinho Huertas, Sasu Salin, Joan Sastre, Kyle Wiltje, Aaron Doornekamp, Giorgi Shermadini. Kai kurie žaidėjai nemažai žaidę Eurolygoje (skaityktie – Eurolyga tiesiogiai nemokamai), kiti turi daug „EuroCup“ arba FIBA Čempionų lygos patirties.

 krepšinio varžybos lietuvos rytas krepsinis tiesiogiai gyvai

„Unicaja“ savo sudėtyje irgi turi puikiai Europoje žinomus krepšininkus. Jaime Fernandez, Alberto Diaz, Tim Abromaitis, Norris Cole, Carlos Suarez, Michael Eric. Žinant, kad komanda žaidžia Ispanijos lygoje, jie kiekvieną savaitę žaidžia su daug stipresniais varžovais nei FIBA Čempionų lygoje ir tai juos tikrai grūdina bei ruošia svarbiausioms kovoms.

„Galatasaray“ turnyrą pradėjo dvejomis pergalėmis iš dviejų. Čia žaidžia lietuviams gerai žinomas Dee Bost. Kadangi Turkijos krepšiniu Lietuvoje domimasi mažiau nei Ispanijos, žaidėjai komandoje gali atrodyti nelabai girdėti, tačiau Stambulo komanda šiais metais turi tikrai solidžią sudėti, su kuria FIBA Čempionų lygoje gali nueiti labai toli.

Vilniaus Ryto varžovai H grupėje

Vilniaus „Ryto“ varžovai H grupėje

Šiais metais „Ryto“ grupėje yra du kartus iš eilės turnyrą laimėjusi „San Pablo“ komanda, kuri atrodo šiek tiek susilpnėjusi ir pakeitusi trenerį, tačiau vis tiek yra nemažai žaidėjų iš to laiko, kai komanda laimėjo viską. Branduolys leidžia komandai išlaikyti favoritės statusą ir tai turėtų būti komanda, kuri užims pirmą vietą grupėje.

Stambulo „Besiktas“ gal ir neatrodo taip grėsmingai, tačiau Stambulo komandoje yra nemažai Europoje dar nepatikrintų legionierių – Trevon Bluiett, Josh Reaves, Jordan Bone. Taip pat, skambiausias vasaros pirkinys irgi debiutuos Europoje – Rondae Hollis-Jefferson.

Su šia komanda „Rytas“ namuose tikrai gali pakovoti dėl pergalės ir pavykus laimėti, „Rytas“ beveik užsigarantuotų 3 vietą grupėje. Vis tik, „Rytas“ priekinėje linijoje dabar turi vos du žaidėjus, todėl prieš „Besiktas“ žaisti bus labai sunku, kadangi čia yra daug žaidėjų mėgstančių veržtis į baudos aikštelę.

„EWE Basket“ yra vienintelė komanda, kurią „Rytas“ turėtų užtikrintai nugalėti namuose. Jau pirmose rungtynėse komanda galėjo laimėti Vokietijoje ir pergale atsidaryti FIBA Čempionų lygoje, tačiau pralaimėta buvo labai apmaudžiais ir dabar bus privaloma namuose laimėti didesniu nei 4 taškų skirtumu. Nors „EWE Basket“ praeitais metais Vokietijos čempionate reguliaraus sezono metu liko trečioje vietoje, vasarą buvo keletas esminių permainų, po kurių keitėsi komandos lyderiai.

Vilniaus Rytas Tvarkaraštis

Data ir laikas FIBA Čempionų lygos tvarkaraštis
2021-10-06 Oldenburg „EWE Baskets“ – Vilniaus „Rytas“
2021-10-19 Vilniaus „Rytas“ – Hereda „ San Pablo Burgos“
2021-11-02 „Besiktas“ – Vilniaus „Rytas“
2021-11-17 Vilniaus „Rytas“ – „Besiktas“
2021-12-13 Vilniaus „Rytas“ – Oldenburg „EWE Baskets“
2021-12-21 Hereda „ San Pablo Burgos – Vilniaus „Rytas“
Vilniaus Ryto galimybės FIBA Čempionų lygoje

Vilniaus „Ryto“ galimybės FIBA Čempionų lygoje

Kai Vilniaus „Rytas“ iš „EuroCup“ perėjo į FIBA Čempionų lygą, atrodė, kad bent jau grupės etape komanda turės daug rungtynių, tai bus puiki galimybė žiūrovams ateiti palaikyti komandos Europos turnyre bei pačiai komandai labiau įsižaisti ir pajausti save. Tačiau, pasikeitęs formatas „Rytą“ pastatė į labai nepatogią padėtį, kadangi sužaidus vos tris rungtynes namų arenoje galima iškristi iš turnyro, kas, pavyzdžiui, įvyko praeitais metais.

Vilnius rytas basketball gyvai tiesiogiai live stream

Susipažinę su H grupe matome, kad „Rytui“ neužimti paskutinės vietos galimybių tikrai yra. Pirmose rungtynėse labai apmaudžiai buvo pralaimėta prieš „EWE Basket“ komandą, su kuria realu, kad ir bus kovojama dėl patekimo į kitą etapą.

„Besiktas“ pirmose rungtynėse iki paskutinių sekundžių kovojo prieš „San Pablo“, o ir komandoje yra stiprių individualių žaidėjų, kuriuos stabdyti „Ryto“ komandai bus labai sunku. Norint užimti trečią vietą grupėje, užtektų prieš „EWE Basket“ laimėti namuose daugiau nei buvo pralaimėta ir tikėtis, kad Vokietijos komanda viską pralaimės.

Spėjimas būtų, kad „Rytas“ grupėje užims trečią vietą, tačiau papildome turnyre iki dviejų pergalių dėl vietos TOP16 laimėti nepavyks. Šiuo metu „Rytas“ turi per daug problemų priekinėje linijoje, kad pavyktų pasiekti tolimesnes kovas.

FIBA Cempionu Lyga Rezultatai tiesiogiai

FIBA Čempionų Lyga Rezultatai

Champions League

FIBA cempionu lyga tvarkarastis

FIBA Čempionų lyga Tvarkaraštis

Champions League

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..