Eurolygos prognozė: „Khimki“ – „CSKA“

Penktadienį, gruodžio 11 dieną, Rusijos ir Eurolygos krepšinio fanų laukia įspūdingas Maskvos derbis. Nors jis nebus toks karštas kaip mūšiai tarp Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ar „Barcelona“ bei Madrido „Real“, tai bus išties reta proga pamatyti tiek daug Europos krepšinio žvaigždžių ant Mityščių arenos parketo.

Tai bus antrasis abiejų ekipų susitikimas šiame sezone, kadangi sykį jos jau grūmėsi VTB Vieningojoje Lygoje. Tuomet rezultatu 86:78 pergalę nugvelbė Rimo Kurtinaičio auklėtiniai, paneigę išankstines bukmekerių prognozes.

Dabar favoritais vėl bus laikomi raudonarmiečiai, tačiau geltonai mėlyni turi keistą sąvybę žaisti ne pagal logikos dėsnius – gerai žaisti mačuose su Europos krepšinio grandais, bet rinktis pralaimėjimus žaisdami su VTB vidutiniokais. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis daugiau 163.5 @1.92 Vbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Suminis daugiau 163.5 1.91
Suminis daugiau 164 1.94

Suminis daugiau 164.5 2.02

Suminis daugiau 164.5 1.95

Suminis daugiau 164.5 1.94

Maskvos srities „Khimki“

Rimui Kurtinaičiui šis sezonas kolkas klostosi labai sudėtingai. Jo treniruojamą Pamaskvės Khimki ekipą jau pačioje sezono pradžioje išpjovė traumų bei koronaviruso dalgiai, o žaidėjams pasveikus optimalaus ritmo rasti niekaip nepavyksta. Per 12 iki šiol sužaistų Eurolygos susitikimų „Khimki“ yra iškovojusi vos 2 pergales, o tokį biudžetą ir krūvą Europos krepšinio žvaigždžių savo sudėtyje turinčiam superklubui toks kuklus pergalių kraitis yra tikra tragedija.

Nors R. Kurtinaitis yra be galo mylimas Rusijos sostinėje ir klubo vadovų užnugarį jis tikrai turi, net ir pastarųjų kantrybės taurė nėra bedugnė. Sklinda kalbos, kad jei komandos žaidimo kreivė nekils į viršų, vyriausiojo trenerio greitu metu neliks, o lyg norėdami paspausti Rimą „Khimki“ vadovai atleido asistentais dirbusius Rimo sūnų Giedrių bei Robertą Kuncaitį.

khimki cska

Kalbant apie žaidimą, puolime komandos lyderis Aleksejus Švedas gali krėsti ką panorėjęs. Nors šis krepšininkas yra vienas talentingiausių gynėjų Senajame žemyne, „Khimki“ gretose netrūksta kitų taškus rinkti galinčių talentų, o toks komandos draugo laisvamaniškumas kitų žvaigždžių nežavi. Gynyba – kiaura kaip rėtis, nes nemaža dalis krepšininkų arba nėra geri gynybos specialistai, arba žaisdami prie savojo krepšio nevengia pataupyti jėgas puolimui.

Pamaskvės komandai itin reikalingas griežtas ir autoritetingas treneris, kuris žvaigždes sustatytų į griežtesnius rėmus, tačiau akivaizdu, kad Rimas to padaryti negali. Esant tokiai situacijai, „Khimki“ lieka labai pavojinga ekipa puolime dėl savo unikalaus talento, bet balaganas gynyboje ir vienybės stoka neleis jiems ropštis iš turnyrinės lentelės dugno.

Maskvos „CSKA“

CSKA stovykloje viskas kur kas gražiau ir solidžiau. Kaip įprasta. Kiek padalinusi pergalių varžovams sezono pradžioje, raudonarmiečių armija vėl žygiuoja pergalingu ritmu. Eurolygoje iškovotos 7 pergalės iš eilės ir užimama viena iš dviejų pirmųjų pozicijų Eurolygos turnyro lentelėje, tad ant Mityščių arenos parketo CSKA sieks tik revanšo už lapkričio 9 dienos pralaimėjimą.

chimki defense eurolygos statymas

Kaip ir jų penktadienio vakaro varžovai iš to paties miesto, CSKA nuostabiai žaidžia puolime. Mike‘as Jamesas ar Willas Clyburne‘as vienas prieš vieną gali apžaisti bet ką, o po krepšiais šeimininkauja Nikola Milutinovas ir Tornike Shengelia. Atakuodami varžovus, kariai labai sumaniai įžaidžia kamuolį ir nuolatos ieško mismatchų lengviems taškams, o CSKA vadovas Andrejus Vatutinas, burdamas krepšininkus į šią ekipą, tikrai pagalvojo ir apie gynybą.

Vertinant aplamai, būtent gynyba, o ne puolimas, kaip būdavo daugelyje ankstesnių sezonų, atrakina Dmitrio Itoudžio komandai duris į pergales. Vis dėlto, tokio varžovo kaip „Khimki“ stabdymas labai priklauso ir nuo to, kaip rungtyniauja patys geltonieji. Jei jie į rungtynes ateina susitelkę ir ima dalintis kamuoliu, pataiko tolimus metimus, bet kokios gynybinės užkardos bus sugriautos – toks žvėriškas yra tikrasis, nors ir užslėptas ir rezultatuose ne visada atsispindintis, „Khimki“ potencialas.

Prognozės argumentai

Manau, kad šiose rungtynėse puolimas užgoš gynybą. Abi komandos tikrai patektų tarp TOP 5 komandų Europoje, jei talentas galėtų būti matuojamas kažkokiais matais. CSKA ginsis agresyviai ir gerai, bet „Khimki“ yra įsprausta į kampą ir šis derbis jiems yra dar vienas potencialus atspirties taškas.

Kita vertus, „Khimki“ didysis potencialas slypi puolime, nes gynybine ši Pamaskvės komanda tikrai netaps. Bent jau tol, kol vyriausiojo trenerio kėdė priklausys R. Kurtinaičiui. Veikiausiai, CSKA pavyks pasiekti revanšą, nes po pergalių serijos Eurolygoje jie dabar ant geros emocinės bangos, tačiau kova turėtų būti atkakli. Prognozuoju aukšto rezultatyvumo rungtynes.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..