Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Barcelona“

Gruodžio 4 dieną Eurolygos traukinys užsuks eiliniam reisui į Kauną, tik varžovą šįsyk atveš ne eilinį. Vasarą su buvusiu komandos strategu Svetislavu Pešičiumi išsiskyrę ir į legendinio serbo vietą buvusį Kauno „Žalgirio“ vairininką Šarūną Jasikevičių pasikvietę katalonai tikrai neprašovė – „Barca“ skina pergalę po pergalės tiek Ispanijos ACB čempionate, tiek Eurolygoje, o jų demonstruojamas žaidimo lygis rodo, kad bent šiai akimirkai ispanų ekipa atrodo visa galva aukščiau už kitas Eurolygos ekipas.

Vos vieną pralaimėjimą Eurolygoje iki šiol patyrę granatiniai į Kauną atvyks kaip nenuginčijami mačo favoritai, o į pralaimėjimų liūną vis gilyn smengantiems žalgiriečiams iš jo išbristi šiame mače bus nepaprastai sunku.

Šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai. Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Barcelona“ -5.5 @1.90 betzest

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Barcelona -5.5 1.90
Barcelona -6.5 1.96

Barcelona -8 1.95

Kauno „Žalgiris“

Dar visai neseniai atrodė, kad Kauno „Žalgiris“ gali būti vienas šio sezono Eurolygos juodųjų arkliukų. Per pirmus 6 Eurolygos turus net 5 pergales pasiekę Lietuvos čempionai guldė ant menčių tokias ekipas kaip Pirėjo „Olympiacos“, Maskvos srities „Khimki“ ar Stambulo „Anadolu Efes“, tačiau Eurolygos pelenės iš vidurio Lietuvos pergalių karieta netrukus pradėjo byrėti.

Viena iš priežasčių yra ta, kad sezono pradžioje Lietuvos čempionus lydėjo sėkmė, kuomet jiems teko proga pasiimti dvi pergales prieš traumų ir koranaviruso nukankintas Khimki ir ASVEL ekipas, o debiutiniame mače Pirėjuje labai šypsojosi fortūna. Vis dėlto, sezonui įsibėgėjant, didesniu biudžetu ir talentingesniais žaidėjais disponuojantys Europos klubinio krepšinio galingieji įgauna vis geresnę sportinę formą, tarp naujų žaidėjų aikštėje užsimezga tvirtesni ryšiai, atsiranda geresnis tarpusavio supratimas.

zalgiris barcelona

Tai, kad „Žalgiris“ tarpsezoniu išlaikė nemažai branduolio žaidėjų buvo dar vienas pliusas sezono starte prieš mažiau susižaidusius varžovus, tačiau dabar jis prarandamas… Galop, šiokių tokių abejonių kelia ir Martino Schillerio persona. Anksčiau tokiame lygyje vyriausiuoju treneriu niekada nedirbęs austras atrodo kaip blankus Eurolygos naujokas, o žvelgiant iš taktinės pusės, jo strateginiai sumanymai yra skurdūs ir banalūs, nesvarbu, ar kalbėtume apie žaidimą gynyboje, ar puolime.

Maža to, beviltiškai pralaimėtos rungtynės prieš Tel Avivo „Maccabi“ ir Senkt Peterburgo „Zenit“ parodė, kad kauniečiams velniškai sunku pulti prieš lengvai ginamaisiais galinčias keistis aukštas, atletiškas ekipas. „Barcelona“ būtent tokia ir yra, be to, katalonų komanda demonstruoja labai intelektualų ir brandų krepšinį.

Barselonos „FC Barcelona“

Iš esmės, „Barcelona“ žaidžia senuoju europinio krepšinio stiliumi, o krepšininkai, suburti į šią komandą, pasižymi drausme, šaltakraujiškumu, ryškiu individualiu talentu, atsidavimu sistemai bei vyriausiojo trenerio reikalavimams.

jasikevicius grizta i kauna

„Barcelona“ taipogi pasižymi ūgiu ir atletiškumu, labai gera varžovų žaidimo analize ir gerai įžaistais deriniais. Kol daugumos Eurolygos komandų atakos, įskaitant ir patį Kauno „Žalgirį“, remiasi žaidimu vienas prieš vieną ar du prieš du, „Barcelona“ naudoja daugybę derinių tiek savo priekinės linijos žaidėjams, tiek metikams. Gindami savo krepšį, katalonai gali lengvai keistis dengiamaisiais ne tik dėl savo ūgio ir fiziškumo, bet ir dėl geros komunikacijos, kovingumo.

Labai svarbų vaidmenį čia vaidina ir trenerių iš Lietuvos štabas, kurį sudaro Š. Jasikevičius, Gytis Masiulis, Darius Maskoliūnas. Prieš išvykdami į Kataloniją, šie žmonės darbavosi „Žalgirio“ trenerių štabe, todėl puikiai žino visas savo buvusių auklėtinių silpnąsias vietas. Ankstesniais sezonais „Žalgiris“ dar būtų galėjęs kliautis savo išskirtinai triukšmingų ir žaliai baltoms spalvoms besąlygiškai atsidavusių sirgalių palaikymu, tačiau dėl visiems žinomų priežasčių vienintele žalgiriečių parama bus tik savo arenos sienos, grindys, bei lubos.

Prognozės argumentai

Šiųmetė „Barcelona“ yra daug turtingesnė, talentingesnė, aukštesnė, fiziškesnė, geriau treniruojama, įvairesnį bei protingesnį krepšinį žaidžianti komanda nei „Žalgiris“ Tiesą pasakius, vedami tokių žvaigždžių kaip Alexas Abrinesas, Nikola Mirotičius, Brandonas Daviesas, Nickas Calathesas ar Corey Higginsas,  granatiniai iš Katalonijos dabar atrodo kaip absoliučiai geriausia Senojo žemyno klubinio krepšinio komanda, tad pasitikėjimą prarandantiems ir į nesėkmių virtinę pakliuvusiems Lietuvos čempionams, panašu, teks patirti dar vieną skaudų antausį.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..