Eurolygos statymai

27
Lietuvoje Eurolygos statymai ir statymai už Žalgirį labai populiarūs. Eurolygos varžybos sutraukia nemažai sirgalių dėmesio ir tai yra prestižiškiausias Europos krepšinio turnyras. LazybuGuru.lt  komandai Eurolygos lažybos puikiai pažįstamos. Šiame straipsnyje, kuri rasite po prognozėmis, atskleisime į ką mes atkreipiame dėmesį analizuodami vienas ar kitas Eurolygos rungtynes. Ir prieš pateikdami prognozę jums - Eurolygoje mes įvertiname šiuos dalykus.

Eurolygos prognozė: Berlyno „Alba“ – Tel Avivo „Maccabi“

Sausio 7 dieną, 21:00 valandą bus žaidžiamos rungtynės tarp „Alba“ ir „Maccabi.“ Eurolygos reguliarusis sezonas pasiekė pusiaukelę. Tiesa, ne visos komandos yra sužaidusios reguliariojo sezono pusiaują žyminčią 17 rungtynių ribą,..

Eurolygos prognozė: Berlyno „Alba“ – Kauno „Žalgiris“

Gruodžio 29 dieną 21:00 kalendorinius 2020 metus Lietuvos čempionai žalgiriečiai užbaigs rungtynėmis Berlyne, kur jų lauks vietos „Alba“ krepšininkų iššūkis. Rungtynės bus moralškai itin svarbios abiems ekipoms albatrosai norės nuplauti..

Eurolygos prognozė: „CSKA“ – „Anadolu Efes“

Keturioliktame Eurolygos ture ant „Megasport“ arenos parketo Maskvoje susitiks du Eurolygos grandai, grūmęsi šio turnyro finale 2019 metų gegužę Vitorijoje. Tuomet stipresni buvo kariškiai, nugalėję turkų klubą rezultatu 91:83. Favoritais..

Eurolygos prognozė: „Khimki“ – „CSKA“

Penktadienį, gruodžio 11 dieną, Rusijos ir Eurolygos krepšinio fanų laukia įspūdingas Maskvos derbis. Nors jis nebus toks karštas kaip mūšiai tarp Pirėjo „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“ ar „Barcelona“ bei Madrido..

Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Barcelona“

Gruodžio 4 dieną Eurolygos traukinys užsuks eiliniam reisui į Kauną, tik varžovą šįsyk atveš ne eilinį. Vasarą su buvusiu komandos strategu Svetislavu Pešičiumi išsiskyrę ir į legendinio serbo vietą buvusį..

Eurolygos prognozė: „Armani Exchange“ – „Panathinaikos“

Gruodžio 3 dieną 21:45 valandą „Panathinaikos“ Milane žais prieš „Armani Exchange“ komandą. Abi komandos turėjo tik vieną dieną pertrauką, todėl bus labai įdomu pažiūrėti, kaip šios komandos atrodys tarpusavio rungtynėse…

Eurolygos prognozė: „Alba“ – „Khimki“

Lapkričio 26-tą dieną 21:00 valandą „Khimki“ Berlyne žais prieš „Alba“ komandą. Čia aptarsiu paskutines šių komandų rungtynes bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga..

Eurolygos prognozė: „Emporio Armani“ – „Žalgiris“

Penktadienį, lapkričio 20 dieną, ant „Mediolanum Forum“ arenos parketo netoli Milano, vietos „Emporio Armani“ egzaminuos Kauno „Žalgirį“. Namų komandą bukmekerių kontoros laiko ryškia šių varžybų favorite, bet svečiai iš vidurio..

Eurolygos prognozė: „Asvel“ – „Crvena Zvezda“

Lapkričio 11-tą dieną 21:45 valandą „Asvel“ stoja į dvikovą prieš iš Belgrado atvykstančią „Crvena Zvezda“ komandą. Čia aptarsiu šių komandų rezultatus Eurolygoje bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje..

Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Real“

Lapkričio 6-tą dieną 20:00 valandą „Žalgiri“ stos į dvikovą prieš karališkąjį Madrido „Real“ klubą. Čia aptarsiu šių komandų pasirodymą Eurolygoje bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija..

Eurolygos lažybos ir komandų formos skirtingose sezono stadijose

Labai yra svarbi komandos forma Eurolygoje ir nacionalinėse pirmenybėse, kurios vyksta savaitgaliais. Kartais kokie yra rezultatai atskirose šalių lygose nereikia vertinti už gryną pinigą. Bendrai pastebime, kad tam tikros komandos turi polinkį pasiekti geriausią formą tam tikroje sezono stadijoje, ir tos pačios tendencijos stebimos metai iš metų.

eurolygos statymai

Pavyzdžiui, visi Rusijos krepšinio mėgėjai žino, kad Maksvos “CSKA” geresnę sportinę formą nuolat demonstruoja pirmoje sezono pusėje, o Lietuvos krepšinio mėgėjai iš Kauno „Žalgirio“ geriausio žaidimo laukia artėjant pavasariui ar jam jau prasidėjus. Todėl koeficientai lažybų Žalgirio pergalių po truputi mažėja.

Dėl savo neįtikėtinai aukšto žaidėjų meistriškumo CSKA visad pasiekdavo Eurolygos finalo ketvertus net formai smunkant, tačiau juose neretai atrodydavo jau blankiai. Tuo tarpu „Žalgiris“, niekada nepriskiriamas prie Eurolygos favoritų, neretai praranda savo lyderius vasaros transferų metu, o naujai į klubą atėjusiems žaidėjams ir treneriams prireikia laiko, kad iš naujo surastų pergalės formules. Todėl sezono pradžioje Žalgirio statymai gali eiti sudėtingiau, o viščiukus gali tekti skaičiuoti tik pavasarį.

Geros trenerio komandos

Treneris nėra mažiau svarbus pergalių pyrago ingredientas nei žaidėjai, deja, ne visi tai suvokia. Kad neretai trenerio neįvertina nuolat tik pergalių ištroškę krepšinio aistruoliai, galima suprasti, tačiau yra keista matyti, kaip sezonas po sezono, galingų ir turtingų klubų vadovai niekaip nesugeba išsirinkti trenerio, kuris galėtų vesti galingai suburtą ekipą pergalių keliu.

statymai uz zalgiri

Nors kiekvienas aukštame lygyje dirbantis strategas puikiai išmano smulkiausius taktinius krepšinio niuansus, toli gražu ne kiekvienas iš jų turi reikiamų charakterio sąvybių, kad būtų mokytoju, vienytoju, autoritetu ar vedliu.

Pavyzdžiui, šiame sezone „ gero trenerio“ komandomis galima drąsiai laikyti Berlyna „Alba“, Tel Avivo „Maccabi“, Kauno „Žalgirį“, Maskvos CSKA ar Stambulo „Fenerbahce“. Lietuvoje tokiomis ekipomis, be jau minėto „Žalgirio“, galima vadinti „Šiaulius“, Vilniaus „Rytą“, o ankstesniais sezonais, prieš Kaziui Maksvyčiui išvykstant dirbtį į Permę, ir jo treniruotus Panevėžio „Lietkabelio“ ar Klaipėdos „Neptūno“ vyrus. 

Fizinių savybių žaidėjų palyginimas

Kalbant apie žaidėjų pliusus ir minusus aikštėje prieš varžovus, vienu svarbiausių aspektų tampa fizinių savybių palyginimas. Jei viena komanda turi aukštą ir fiziškai tvirtą priekinę liniją, o kita atvirkščiai – žemą ir „lengvesnę“, tai akivaizdu, kad pirmoji bandys išnaudoti savo centimetrų ir jėgos persvarą rungtyniaudama arčiau krepšio, kadangi taip lengviausiai pelnomi taškai.

eurolygos varzybos

Kita vertus, žemesnė priekinė linija suteiks antrajai komandai pranašumą atliekant populiariąją krepšinio kombinaciją „du prieš du“ bei atakuojant didesnius, bet tuo pačiu ir lėtesnius priešininkus vadinamaisiais „pick-and-rollais“ bei „pick-and-popais“. Be to, žemesni ir mobilūs aukštaūgiai žymiai geriau ginasi tame pačiame „du prieš du“ po susikeitimo dengiamaisiais, o tai yra nemenkas pranašumas tuo atveju, jei priešininkų sudėtyje yra individualiai pajėgių „pirmos“ ir „antros“ pozicijos žaidėjų.

Krepšinis tuo ir įdomus, kad kiekvienas vienoje aikštės pusėje turimas pranašumas gali tapti rimtu trūkumu kitoje, tad tik nuo besivaržančių ekipų priklauso kaip pavyks pasinaudoti viena kitos stiprybėmis ir silpnybėmis.

Vidinė komandos atmosfera

Pasaulyje yra populiarus posakis, kad meilės už pinigus nenusipirksi. Lygiai taip pat ir klubiniame krepšinyje pergalių nenuperka gilūs biudžetai. Krepšinio pasaulyje nestinga pavyzdžių, kuomet žvaigždžių perpildytos ekipos, vedamos garsių ir praeities nuopelnų nestokojančių trenerių, niekaip negali realizuoti savo tikslų, o garsiausias ir garsiausių tokių pavyzdžių Europoje yra turtingi turkų klubai.

Daugybė garsių pavardžių aikštėje ar prie šoninės aikštės linijos kartu reiškia ir neišvengiamai nemažą dalį ryškių ego, o egoistiškumas retai veda į sėkmę komandinėse sporto šakose. Buriant komandą, būtina numatyti, kokie krepšininkai kokias užduotis atliks aikštėje, o ne susipirkti būrį žaidėjų su puikia statistika anksčiau atstovautose komandose, kadangi tokiu atveju turėsime tik talentingų žmonių kratinį be ateities vizijos, kur kiekvienas tikės galintis tapti „gelbėtoju“, bet yra tiesiog netinkamai išnaudojamas.

lazybos zalgiris statymai

Nenuostabu, kad prasidėjus pralaimėjimams, tokiose komandose greitai pasipila tarpusavio priekaištai, komandos skyla į atskiras „žaidėjų“ stovyklas, kurios tarpusavyje yra linkusios kariauti dėl minučių aikštėje ir šlovės žymiai atkakliau nei prieš varžovus.

Be abejo, „žvaigždžių liga“ nėra vienintelė blogo mikroklimato krepšinio komandoje priežastis. Gali būti ir taip, kad tarpusavyje nedera žaidėjų charakteriai, žaidėjai neranda bendros kalbos su treneriu arba netiki jo pasenusiomis arba nepažangiomis taktinėmis idėjomis, ypač jei komandoje yra daug užsieniečių, o vyriausiasis treneris net nemoka anglų kalbos. Gali būti ir taip, kad uoliai dėl ekipos besistengiantys ir pavyzdingai dirbantys krepšininkai pyksta ant komandos draugų, kuriems labiau rūpi asmeninė statistika, kurie nevengia pažeidinėti sportinės drausmės principų. 

Kad ir kokios bebūtų vidinės konfliktų ir nesantaikos priežastys, akivaizdu, kad jos laimėti tikrai nepadeda. Be to, prasta atmosfera komandoje, įtampa tarp žaidėjų labai matosi stebint rungtynes. Treneris šaukia ant žaidėjų, žaidėjai skeryčioja rankomis vieni prieš kitus, neveikia komunikacija ginantis, vietoj padrąsinimų, vienas kito adresu žeriami tik priekaištai. Visa tai išduoda apie situaciją, kurios negali pro akis praleisti lažybininkas. Net jei ir komandoje nestinga talento, ne pagarba vienas kito atžvilgiu bei vienybės nebuvimas gali neleisti pasiekti pergalių net prieš daug silpnesnius, tačiau kaip vienas kumštis besikaunančius varžovus.

Naujoko paketas
Užpildyk žemiau esančią formą.
Paspausdami "Parsisiųsti knygą", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
Gauk nemokamas sporto prognozes
Paspausdami "Užsiprenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia
LazybuGuru.lt naujienlaiškis
Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas. Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.
Paspausdami "Prenumeruoti", jūs sutinkate gauti bendro pobūdžio naujienlaiškius apie sporto statymus ir sportą. Naujienlaiškių atsisakyti galima bet kuriuo momentu, paspaudus kiekviename el. laiške esančią nuorodą. Mes įsipareigojame saugoti jūsų duomenis ir siųsti tik su sportu ir sporto statymais susijusią informaciją. Plačiau apie jūsų duomenų apsaugą ir mūsų privatumo politiką čia