Eurolygos prognozė: „AX Armani Exchange“ – „Maccabi“

Vasario 18 dieną 21:45 valandą į Milaną atvyksta „Maccabi“ komanda, o mes turėsime galimybę stebėti po savaitės pertraukos sugrįžtančias Eurolygos kovas. Čia trumpai pakalbėsiu apie Milano ir Tel Avivo komandos rezultatus bei pateiksiu rungtynių prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „AX Armani Exchange“ -3.5 @1.93 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
AX Armani Exchange -3.5 1.93
AX Armani Exchange -3.5 1.88

AX Armani Exchange -4 1.92
AX Armani Exchange -4.5 1.92

AX Armani Exchange -4.5 1.91

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Milano „AX Armani Exchange“

Milano komanda sezoną pradėjo gan sunkiai, per 16 rungtynių „AX Armani Exchange“ patyrė 7 pralaimėjimus ir ilgą laikėsi ties aštuntuko riba, tačiau prieš paskutinį pralaimėjimą išvykoje prieš „Asvel“ komandą, Milanas buvo laimėjęs 6 kartus iš eilės ir tai leido jiems įsitvirtinti tarp keturių stipriausių komandų ir mano manymu, tai yra vieta, kur Milanas turėtų užbaigti reguliarųjį sezoną.

Luigi Datome

Kalbant apie šio sezono Milano komandą, atkreipti dėmesį reikėtų į tai, kad nedaug rungtynių buvo sužaista, kai komanda yra visiškai sveika. Sezono pradžioje traumą gydėsi K.Punter, tuomet minimalias traumas gydėsi Sh.Shields, M.Roll, V.Micov. Keliose rungtynėse nežaidė ir S.Rodriguez, L.Datome. Kai komanda turėjo pergalių seriją, buvo galima matyti jau pajėgų komandos žaidimą ir tikrą potencialią.

Šiuo metu komanda yra tikrai geroje situacijoje, rungtynėse prieš „Maccabi“ žais sugrįžęs S.Rodriguez, o ir nuotaikos komandos turėtų būti geros, nes savaitgalį buvo laimėta Italijos taurė, kurioje varžovus „AX Armani Exchange“ komanda tiesiog triuškindavo 20 ir daugiau taškų skirtumu. Tai rodo komandos dominavimą ir susikoncentravimą. Taip pat, tai buvo puiki proga palaikyti formą ir aikštėje pažaisti visiems žaidėjams. Šiek tiek pailsėjusi komanda ir laimėjusi titulą, turėtų iškarto vėl demonstruoti aukšto lygio krepšinį Eurolygoje.

Tel Aviv „Maccabi“

„Maccabi“ praeitą sezoną turėjo puikų rezultatą, demonstravo gerą žaidimą ir yra viena iš tų komandų, kuriai turėtų būti tikrai labai gaila, kad sezonas buvo nutrauktas anksčiau laiko. Šį sezoną tokį pergalingą krepšinį demonstruoti yra kiek sudėtinga, ypač sunki komandai buvo sezono pradžia, kai traumos neleido turėti pilnos sudėties ir demonstruoti geriausio krepšinio.

Po 11 sužaistų rungtynių komanda turėjo tik 3 pergalės ir švietėsi labai sunkus sezonas, tačiau nuo tada sekė 7 pergalių ir 4 pralaimėjimų serija, kuri sugrąžino „Maccabi“ komandą į kovą dėl vietos aštuntuke. Nors komanda demonstruoja kietą gynybą ir drausmę, norėtųsi matyti daugiau kokybės puolime, nes dažnai komandos veiksmus užbaigia individualūs gynėjų metimai.

Scottie Wilbekin

Nors „Maccabi“ stiprioji pusė ir yra individualiai stiprūs gynėjai, jeigu komanda turėtų daugiau ginklų puolime, galima būtų tikėtis dar geresnio rezultato. Gaila, bet po traumos taip ir neatsigauna O.Casspi, kuris galėtų aikštėje daryti viską – gintis, kurti progas kitiems bei pats užbaigti atakas. Dabar „Maccabi“ turi kentėti kiekvienos rungtynėse ir tikėtis, kad sėkmė bus jų pusėje.

Prognozės argumentai

Pirmiausia, pagrindinis argumentas būtų tas, kad Milano komanda šiuo metu demonstruoja daug stabilesnę ir solidesnę formą. 6 pergalės ir kiek netikėtas pralaimėjimas prieš „Asvel“, tačiau vėliau komanda atsigavo ir nesunkiai laimėjo Italijos taurę, kai tuo tarpu „Maccabi“ Eurolygoje praleido paskutinius du turus, kadangi komandos negalėjo atskristi į Izraelį. Prieš tai, komanda kelis kartus laimėjo, kelis kartus pralaimėjo, kai situacija buvo 50/50, todėl tai rodo, kad komandai trūksta nugalėtojų mentaliteto.

Paskutines Eurolygos rungtynes „Maccabi“ žaidė sausio 26 dieną ir toks ilgas tarpas nuo stipriausių kovų gali būti, kad šiek tiek išmušė komandą iš vėžių ir pirmos minutės rungtynėse prieš Milaną bus labai sunkios. Taip pat, mano nuomone, Milanas yra daug geriau besiginanti komanda, turi gerai kojomis dirbančius gynėjus, kurie tikrai apsunkins gyvenimą S.Wilbekinui.

Kitas svarbus dalykas yra tai, kad „Maccabi“ komanda turi gan silpną priekinę liniją. Visą sezoną komanda ieško pasistiprinimo, nemažai gandų buvo apie įvairius žaidėjus, galiausiai dėl to komanda pasiliko D.Bender, kuris yra visiškas puolimo žaidėjas ir per jį Milanas turėtų daryti tikrai ne vieną ataką. A.Zizic irgi nėra itin gerai gynyboje žaidžiantis žaidėjas, todėl, mano nuomone, tai bus pagrindinės vietos, kur Milanas turės ryškų pranašumą.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..