Eurolygos prognozė: „Real“ – „Barcelona“

Ketvirtadienio vakarą, kovo 11 dieną 22:00 valandą į Madridą atvyksta Barselonos krepšininkai. Komandos šiuo metu išgyvena visiškai kitokį laikotarpį ir čia trumpai pakalbėsiu apie tai, kodėl, mano manymu, „Barcelona“ turėtų laimėti šias rungtynes. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2021 m.

barcelona real

„Real“ komandai šis Eurolygos sezonas yra labai sudėtingas, o viena iš pagrindinių priežasčių – traumos. Žinoma, dažnai būna taip, kad komandos turi problemų su traumomis, iškrenta vieni žaidėjai, po to kiti, tačiau Madrido komandą visą sezoną persekioja traumos ir galima sakyti, kad komanda šį sezoną nežaidė pilnu pajėgumu, o Eurolygos reguliarusis sezonas jau tuoj pasibaigs.

Nors „Real“ komandai dabar kiekvienos rungtynės labai svarbios, net neabejoju, kad Šaras su „Barcelona“ komanda prieš Madrido komandą kovos su dviguba energija. Laimėti vadinamą „el clasico“ yra visada malonu ir visai nesvarbu, kokioje formoje komandos tuo metu yra. Jeigu „Real“ komanda stengiasi iš paskutinių gerinti žaidimą su turimais krepšininkais, tai „Barcelona“ pildosi naujais ir taip dar labiau didina puikią komandos atmosferą.

Praeitą savaitę prie komandos prisijungęs P.Gasol gal dar rungtynėse ir nepasirodys, tačiau ant suoliuko turėti tokį žaidėją yra tikrai malonu. Tai ne tik padės palaikyti puikią atmosferą, bet tai ir dar vienas žaidėjas, kuris legionieriams gali perteikti „el clasico“ reikšmę. Taip pat, negalima nuvertinti ir to, kad „Barcelona“ šiuo metu yra pirmoje vietoje ir jiems pralaimėjimas nebūtų toks skaudus. Manau, kad „Barca“ tikrai nenori dėl kelių neplanuotų pralaimėjimų nukristi į 3, 4 vietą, kadangi būtent vos keli pralaimėjimai ir skiria nuo šios vietos.

Tiesiog tai šiuo metu yra dvi visiškai skirtingo lygio komandos, „Real“ sugebėjo pralaimėti prieš tragiškai žaidžiančius „Khimki“ krepšininkus ir nors paskutinėmis sekundėmis pavyko išsaugoti pergalę prieš „Zenit“, tai tikrai šiuo metu nėra ta lygio komanda, kuri gali kaip lygūs su lygiais žaisti prieš puikią sportinę formą demonstruojančius „Barcelona“ krepšininkus. Nebūtų keista, jeigu čia pamatytume panašų rezultatą kaip karaliaus taurės finale, kur „Barca“ laimėjo 15 taškų skirtumu.

Rungtynių laikas: Ketvirtadienis, Kovo 11, 2021
Krepšinis – Eurolyga
Prognozė: „Barcelona“ -2
Koeficientas: 1.90
Bendrovė: Uniclub
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..