Eurolygos prognozė: Žalgiris – Virtus

Antradienio vakarą Kauno „Žalgiris” atidarys Eurolygos sezoną savo aikštelėje, kurioje susitiks su legendinę Bolonijos „Virtus” komanda.

Kauniečiai kol kas turi du pralaimėjimus Eurolygoje, abu patirti išvykoje prieš gerai atrodančia komandas – Olympiacos (80:90), Maccabi (83:84).

Į Kauną atvykstantys Bolonijos „Virtus” krepšininkų turnyrinė padėtis kitokia. Italai iškovojo pergalę prieš „Bayern” (66:63) ir atidarymo rungtynėse patyrė pralaimėjimą prieš Monaco (66:83). Italijos pirmenybėse „Virtus” kaip ir „Žalgiris” LKL žingsniuoja užtikrintai ir be pralaimėjimų.

Sezono pradžioje prognozuoti yra sudėtinga, nes dar daug kas nesusityguota pas abi komandas. Tačiau lažybų bukmekeriai taip pat turi erdvės klysti dažniau. Ir šiuo atveju kontoros nuvertina kauniečių šansus namuose.

Eurolygos prognozė: Žalgiris - Virtus

Taip, „Žalgiris” pralaimėjimo abi Eurolygos rungtynes, tačiau pralaimėjo gerai žaisdami. Tuo tarpu Bolonijos „Virtus” kol kas labai silpnai atrodo puolime – Eurolygoje renka vos po 64,5 tšk. Ką jie darys su tokiu puolimu „Žalgirio” tvirtovėje?

Taigi lažybų bendrovės nuvertina kauniečius, galbūt dar yra praėjusios sezono įtaka. Bet komanda pasikeitė, tik kol kas nesimato to rezultate, o šią dviguba Eurolygos savaitę manau išriškės geri „Žalgirio” dalykai. Todėl pergalė prieš „Virtus” atrodo „easy game”.

Rungtynių laikas: 20:00, Antradienis, Spalio 18, 2022
Krepšinis – Eurolyga 2022
Prognozė: Žalgiris-2
Koeficientas: 1.87
Bendrovė: 888Starz
Statymas: 10 unitų arba 100€

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši Eurolgyos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..