Eurolygos prognozė: Berlyno „Alba“ – Kauno „Žalgiris“

Gruodžio 29 dieną 21:00 kalendorinius 2020 metus Lietuvos čempionai žalgiriečiai užbaigs rungtynėmis Berlyne, kur jų lauks vietos „Alba“ krepšininkų iššūkis. Rungtynės bus moralškai itin svarbios abiems ekipoms albatrosai norės nuplauti dviejų paskutinių tragiškai sužaistų Eurolygos mačų kartėlį, kuomet buvo beviltiškai sudaužyti Atėnuose ir Madride. „Žalgiris“ gi sieks pratęsti keturių pergalių seriją, kuria gali didžiuotis po pergalių prieš „Panathinaikos“, „Baskonia“, „Fenerbahce“ ir „Bayern“.

Šiuo metu žalgiriečiai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi aštunti su 9 laimėjimais iš 16 galimų, o geltonieji turi trimis pergalėmis mažiau per 15 sužaistų mačų. Atrodytų, kad „Žalgiris“ tarsi turėtų būti nedidelis šio mačo favoritas, tačiau realybėje Lietuvos klubo favorito statusas yra daug ryškesnis. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Žalgiris“ -3.5 @1.91 Vbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Žalgiris -3.5 1.91
Žalgiris -3.5 1.91

Žalgiris -3.5 1.91

Žalgiris -4 1.96

Žalgiris -4 1.95

Berlyno „Alba“

Berlyno „Alba“, skirtingai nuo stipriausių konkurentų šalyje iš Miuncheno „Bayern“ stovyklos, yra tipinė vokiečių klubinio krepšinio atstovė. Tai – ekipa, kuri savo žaidimą grindžia greitu puolimu ir dideliu metimų iš vidutinių bei tolimų distancijų skaičiumi, atakuodama krepšį labai daug improvizuoja. Tai- tradicinis šio klubo veidas, kuris bėgant metams mažai keičiasi. Vokietijos sostinės ekipa nėra priskiriama nei prie turtingiausių, nei prie talentingiausių, nei prie galingiausių Eurolygos klubų ir į atkrintamąsias varžybas nelabai pretenduoja.

Luke Sikma dunk

Visgi, Lietuvos krepšinio mėgėjams puikiai pažįstamo 74 metų amžiaus ispanų stratego Aito Garcios Reneseso vadovaujama kariauna išsiskiria kovingumu ir geru susižaidimu, tad nuvertinti ją gali būti pavojinga. Dar prieš du turus šis klubas galėjo pasigirti 5 pergalėmis per paskutinius 6 mačus Eurolygoje, sezono pradžioje Maskvoje yra įveikęs galingąją CSKA.

Vis dėlto, individualiai ryškių žaidėjų stokojančiai ir komandinį žaidimą propaguojančiai ekipai neretai pražūtingos tampa tam tikros rungtynių atkarpos, kuomet komandinis žaidimas nesiklijuoja, o individualiai „patraukti“ galinčių krepšininkų paprasčiausiai nėra. Visgi didžiausias šios komandos Achilo kulnas yra gynyba – per rungtynes vidutiniškai po 83.5 taško praleidžianti ekipa pagal šį statistikos rodiklį yra prasčiausia turnyre, o po 77 taškus per rungtynes renkantis puolimas irgi nėra tarp elitinių. Maža to, rungtynėse su „Žalgiriu“ negalės vadovauti A.G. Renesesas, kuriam per Kalėdas nustatytas koronavirusas. Dėl tokio įvykių posūkio sutriko „Alba“ treniruočių procesas, o komandai vadovauti turės trenerio asistentas Israelis Gonzalezas.

Kauno „Žalgiris“

Kauniečių pozicija prieš rungtynes yra gerokai geresnė, kadangi po pergalių serijos, kurią pastaruoju metu galėjo mėgautis žaliai balti, visada auga ambicijos, pasitikėjimas savo jėgomis. Juo labiau po tokių kaip praėjusį trečiadienį Kaune, kuomet tikslus Mariaus Grigonio metimas su sirena padovanojo šeimininkams įspūdingą 74:73 pergalę prieš „Bayern“.

Maža to, pastarosiose keliose rungtynėse „Žalgirio“ gynyba atrodė labai solidžiai. Per minėtą 4 pergalių Eurolygoje seriją kauniečiai į savo krepšį vidutiniškai praleisdavo kiek mažiau nei 70 taškų per mačą. Atrodo, kad siaubingiausias sezono mačas Kaune prieš kuklią Prienų „Cbet“ ekipą, kuomet buvo laimėta tik po pratęsimo 103:100, nekuokais privertė sunerimti Martiną Schillerį ir jo trenerių štabą ir tinkamos išvados buvo padarytos.

Marius Grigonis

Tokia pagerėjusi „Žalgirio“ gynyba nieko gero nežada mačo Berlyne šeimininkams, kurie paprastai sunkiai rungtyniauja prieš gerai organizuotas ir neblogai besiginančias ekipas. Marius Grigonis pamažu tampa vienu pavojingiausių atakuojančių gynėjų Europoje, Pauliaus jankūno sportinė forma palengva grįžta, įsižaidžia Augustine‘as Rubitas, Joffrey Lauvergne‘as, o jaunasis Rokas Jokubaitis jau pakeliui į labiausiai tobulėjančio jauno žaidėjo prizą. Akivaizdu, kad tarp M. Schillerio ir jo žaidėjų veikia neblogas ryšys.

Prognozės argumentai

Po dviejų triuškinančių pralaimėjimų netekti vyriausiojo trenerio nėra dėkinga, o būtent toks likimas ir ištiko Berlyno komandą. Maža to, savaitgalį strigo treniruočių procesas. Formą ir pasitikėjimą savimi įgavęs „Žalgiris“ turi neblogas galimybes 2020 metus užbaigti skambia nata.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..