Eurovizijos nacionalinės atrankos prognozė

Prieš kelias dienas buvo ištraukti Eurovizijos burtai, kur šalys buvo suskirstytos į pusfinalius. Taigi burtai lėmė, kad Lietuva pasirodys pirmojo pusfinalio (gegužės 12 dieną), pirmojoje dalyje. Džiugi žinia ta, kad iš pirmame pusfinalyje bus 17 šalių, o antrame 18.

📖 Turinys

Šiuo metu Lietuvoje vyksta nacionalinė atranka. 18 atlikėjų ir grupių vasario 2, 9 dienomis pasirodys pusfinaliuose, o vasario 16 dieną įvyks finalas po kurio sužinosime kas šiemet atstovaus Lietuvą Roterdame. Bet LažybuGuru.lt jau šiandien gali pasakyti kas bus Lietuvos Eurovizijos nacionalinės atrankos nugalėtojas.

Lažintis iš Eurovizijos vieniems gali būti labai sunku, kitiems tai didžiausia galimybę metuose užsidirbti iš lažybų. Viskas priklauso nuo muzikinio skonio. Aš asmeniškai laukiu šio konkurso ir kai jis prasideda peržiūriu kiekviena pasirodymą nuo pradžios iki pabaigos. Iš pradžių tai būna gana skausminga procedūra, bet palaipsniui pripranti prie tokios muzikos, o finale vainikuoja puiki išmoka iš lažybų bendrovės.

Mano pagrindinis vertinimo kriterijus – pats pirmas dainos įspūdis. Arba jinai man patinka arba ne ir nebandau dainos klausytis kelis kartus kol ji man patiks. Šiais metais man patiko dvi dainos – The Roop „On fire” ir Monique „Make me human”. Pagal lažybų bendroves šios dvi dainos ir turi geriausius šansus laimėti nacionalinę atranką.

The Roop „On fire”

Pagrindinis The Roop atlikėjas yra Vaidotas Valiukevičius, visiems anksčiau buvo žinomas Milanno. Bet 2018 metais grįžo į Lietuvos muzikos scena sukūręs grupę The Roop ir debiutuodamas Lietuviškos Eurovizijos atrankoje. Ir grįžimas buvo smagus – 2018 metų Eurovizijos atrankoje užemė trečia vietą, užleisdamas vietą aukščiau tik Jurgiui Bruzgai ir Ieva Zasimauskaitei.

Šiais metais The Roop bando iš naujo ir kaip išsireikšė Eurovizijos guru Ramūnas Zilnys – šiais metais The Roop palyginus su 2018 metais atrodo 5 kartus geriau! Ir aš su tuo sutinku, pasirodymas puikiai išdirbtas ir pritraukė akį, o dainos priedainis šiuolaikiškas ir daina lengvai įsimenama. Daina turi perspektyva būti pastebėta ir Europos žiūrovų.

Monique „Make me human”

Monika Pundžiūtė slapyvardžiu Monique šiais metais Eurovizijoje pristatė taip pat neblogą dainą. Šį dainininkė yra labai populiari Lietuvoje, koncertuojanti nuo 2015 metų. Šiuo metu yra Lietuvos balso viena iš projekto mokytojų.

Daina „Make Me Human” yra graži, tačiau ji išryškina Monique silpna vokalą, kuris Lietuvos žiūrovams neužkliūna, bet atstovaujant Roterdame, kur suvažiuoja labai stiprūs balsai, būsime tiesiog nepastebėti, o iš Europos žiūri negausime visai balų.

Dainos pabaigoje Monique sužibusi širdis, yra puikus sumanymas, bet žiūrovai gali neturėti kantrybės ir išklausyti šios dienos iki pat pabaigos. Kitas trūkumas jog yra silpnas pasirodymas, kuris vėl gi mažoje LRT scenoje atrodo gerai, bet didžiojoje Eurovizijoje scenoje atrodysim nuobodžiai.

the roop

Prognozė: The Roop „On Fire” atrankos nugalėtojai @1.67 Betsafe.lt

Prognozuodami nugalėtoja pažiūrėkim ne į patinka/nepatinka argumentus, o  į konkrečius skaičius iš šių metų atrankos pasirodymų. The Roop daina daugiausiai sulaukė žiūrovų balsų – atrankos etape „On Fire” gavo 2175 balsus. Monique „Make me human” iš žiūrovų gavo vos 851 balsą.

Žiūrovai lemia tik 50% balsų, kita 50% lemia komisija. Komisija abi šias dainas įvertino pirmoje vietoje per pirmus pasirodymus. Monique net truputi gavo daugiau balsų – 60, The Roop – 54. Tačiau The Roop trečios laidos dalyviai buvo labiau konkurencingesni – Aistė Pilvelytė, Evgenya Redko atėmė keletą komisijos balsų iš The Roop.

Labai svarbu per Eurovizijos atrankos laidas išgirsti pirmus komentarus iš komisijos. Ir mano manymu The Roop jiems paliko daug didesnį įspūdį, todėl net neabejoju, kad iš komisijos The Roop gaus daugiausiai balų, o žiūrovų palaikymas kaip jau ir aiškus.

Kitas dalykas The Roop neturi tokios konkurencijos, kuria turi Monique. Iš jos dalį balsų tikrai paims Monika Marija ir Aistė Pilvelytė. Taigi LazybuGuru.lt prognozuoja, kad laimės The Roop ir rekomenduojame neimti mažesnio negu 1.60 koeficiento, nes jis tada jau nebeturi tiek vertės.

7% garantuotas pelnas

Jeigu norite apsidrausti ir pasiimti beveik garantuotus 7% pelno, tai rekomenduojame lažintis tiek už The Roop, tiek už Monique. Atitinkamai koeficientai 1.67 ir 3.00 Betsafe.lt. Neįsivaizduoju, kad kažkas kitas galėtų laimėti Lietuvos atranką.

Vis gi tai nėra 100% šakutė, todėl išlieka tikimybė, kad gali laimėti ir kitas atlikėjas, bet mano manymu tai yra tik 1% tikimybė. Pažiūrėkite į kitus konkurentus – Monika Marija „If I leave” daina per silpna šiais metais, praeitais metais buvo daug geresnė. Aistė Pilvelytės daina „Unbreakable” yra 10 metų senumo Eurovizijos standartas. Baltos varnos su daina „Namu dvasia” taip pat neturi šansų, su lietuvišku tekstu Europos tikrai nenustebinsi.

Taigi galime daryti šakute, jei norite lažintis iš 200 eurų, tai 128,48 suma eina ant The Roop ir 1.67 koeficiento, o likusi – 71,52 eurai ant 3.00 koeficiento. Jeigu laimi The Roop arba Monique jūs garantuotai pasiimate 14,56 eurų pelno.

Ši Eurovizijos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..