PČ prognozė: Jordanija – Graikija (26-08)

Šiandien, išaušo rytas, kai iki taip ilgai laukto Pasaulio vyrų krepšinio čempionato lieka visai nedaug ir jau tuoj galėsime stebėti kvapą gniaužiančius mūšius tarp nacionalinių rinktinių, tuo tarpu lažybų fanai galės mėgautis lažybų bendrovių pasiūlymais.

Jordanija – Graikija: Mažiau 158,5 taško @ 1.90

Deja, vienai iš čempionato lyderių ši diena taip pat žymi viltis kautis dėl medalių mažinančią netektį, nes iš rinktinės gretų ir viso čempionato neabejotinai iškrito viena didžiausių šio meto žvaigždžių – Giannis Antetokounmpo. Tai neabejotinai yra didelis smūgis graikams ir visiems šios šalies krepšinio gerbėjams.

Dar vienas, labai svarbus faktorius šiose rungtynėse, yra Tylerio Dorsey pakeitimas į Thomasas Walkupą.

Šioje vietoje, visiems yra gerai žinoma, jog  Dorsey yra labai talentingas, pasaulinio lygio metikas ir puolėjas, o Walkupas – vienas geriausių Europos gynėjų, todėl puolimas šioje vietoje netenka didelės energijos ir sustiprėja gynybiniai faktoriai.

Taigi, kaip jau supratome – Graikija turi didelių bėdų, kurias kelia gerokai susilpnėjusi sudėtis. Be legendinio Giannio, komandai taip pat trūksta – dviejų nuolatinių įžaidėjų Nicko Calatheso ir Kosto Slouko.

Tai, taip pat yra didelis kirtis Graikijos gynėjų grandžiai, nes abu šie žaidėjai, pastaruosius dešimt metų, buvo nepakeičiami komandos dirigentai bei puikiai atlikdavo savo darbą aikštelėje, pildydami visus trenerių norus.

thomas-walkup

Tokia netektis, neabejotinai bus dar viena ir labai didelė problema Graikijos komandos puolimo eigai.

Mano, kaip krepšinio eksperto nuomone, Graikija bus komanda, kuri mėgausis ir didžiuosis žaisdama negražiai. Jiems patinka laimėti negražiai – tai jų komandos kraujyje ir tai primins Memfio „Grizzlies” „Grit & Grind” erą.

Jordanijai, lažybų bendrovių spėjimais, yra suteikiamas 25+ taškų atsilikimas ir šioje vietoje, galima sunkiai įsivaizduoti, jog jų komanda sugebės pelnyti 70+ taškų. Šiame susitikime, turėtų vykti negražios ir lėtos rungtynės, kuriose Graikija, apytiksliai laimės – 89:65.

Ši 2023 m. FIBA pasaulio krepšinio čempionato prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..