Geriausios lažybų bendrovės gyvenantiems Švedijoje

Sakyčiau, kad lyginant su lietuviais kurie gyvena Lietuvoje, jums labai pasisekė, didžioji dalis bendrovių labai mėgsta žaidėjus iš Švedijos ir kitų Skandinavijos šalių. Dažniausios bendrovės siūlo daug didesnes premijas visiems kas registruojasi iš šių šalių. Žemiau matote geriausiu bendrovių sąrašą gyvenantiems Švedijoje, būtinai pasinaudokite jų siūlomomis premijomis. Informacija atnaujinta 2023 m. sausio mėn.

Mes vertinome ir sudarėme bendrovių sąrašą ne tik iš „pasaulinės” perspektyvus, bet ir akcentavome tuos dalykus kas svarbu Lietuvos žaidėjams gyvenantiems Švedijoje. Skyrėm didesnį dėmesį krepšinio pasiūlai, platesnei Lietuvos įvykių pasiūlai, geresniems koeficientams lietuvių pamėgtiems įvykiams. Taip pat atkreipėme didesnį dėmesį ir į specialias premijas, bei patogius mokėjimus gyvenantiems Švedijoje.

Tai pat, mes žinome, kad sporto lažybų mėgėjams labai svarbu bendrovių patikimumas, todėl atkreipėm ypatinga dėmesį į bendrovių žinomumą, bei saugumą.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..