Lažybos dėl teniso setų – Strategija

Visus metus vyksta profesionalaus moterų ir vyrų teniso varžybos. Tai užtikrina, kad lažybų rinkose, pavyzdžiui, lažybų dėl teniso setų, galima lažintis dėl susitikimų, kuriuose dalyvauja elitiniai pasaulio varžovai.

Daugeliu atvejų teniso varžybas lemia vieno žaidėjo arba vienos dvejetų poros pergalė prieš kitą. Lažybose tai populiariai vadinama teniso maču.

Lažinantis dėl teniso mačo nugalėtojo koeficientai dažnai nėra patraukliausi. Todėl dauguma lošėjų stengiasi ieškoti alternatyvų, kur koeficientai yra didesni. Štai čia ir atsiranda statymai dėl setų.

Taigi, kas yra lažybos dėl teniso setų? Ir kaip galite padidinti savo galimybes laimėti dideles pinigų sumas? Sužinokime daugiau apie setų statymus ir išmokime sukurti laiminčią setų statymų strategiją.

Pagrindiniai aspektai:

 1. Setų lažybų apžvalga:
  • Lažybos dėl atskirų teniso setų.
  • Leidžia atlikti statymus už konkrečius rezultatus.
 2. Universalumas ir populiarumas:
  • Prognozuokite žaidėjų pergales pagal setų rezultatus.
  • Populiaru atlikti išsamią žaidėjų analizę.
 3. Rizika ir sudėtingumas:
  • Didesni koeficientai, bet sudėtingiau.
  • Reikia suprasti susitikimo aplinkybes.
 4. Setų lažybų rinkos:
  • Teisingas geimų skaičius.
  • Teisingas kiekvieno seto rezultatas.
  • Bendras setų skaičius over/under.
  • Kas laimės setą.
  • „Set Handicap”/”Set Spread”.
 5. Pergalinga strategija:
  • Analizuokite tarpusavio susitikimų rezultatus.
  • Įvertinkite alternatyvių rinkų vertę.
  • Atsižvelkite į žaidėjų formą ir pasitikėjimą savimi.
 6. Tinkamos platformos pasirinkimas:
📖 Turinys

Kas yra lažybos dėl teniso setų?

Statymai dėl setų teniso mačuose – tai lažybų rūšis, kai lažybų dalyviai prognozuoja atskirų setų rezultatus. Skirtingai nuo tradicinių lažybų dėl teniso mačo rezultatų, statymai dėl setų suteikia galimybę lažintis detaliau, todėl teniso mėgėjai gali statyti už tikslius setų rezultatus.

Atliekant statymus dėl teniso setų, lošėjai gali statyti už kelis rezultatus. Jie gali nuspėti tenisininko pergalę pagal konkrečius setų rezultatus, pavyzdžiui, 2-1 arba 2-0.

Šis lažybų tipas suteikia unikalią galimybę pasinaudoti išsamiu tenisininko silpnybių, stipriųjų pusių, žaidimo stiliaus ir kitų dalykų supratimu. Tai tik kelios priežastys, kodėl ši lažybų rūšis yra populiari tarp teniso mėgėjų, kurie atlieka statymus už šią sporto šaką.

Nors statymai dėl setų yra labiau rizikingi, tačiau dėl didesnio sudėtingumo jie susiję su didesne rizika. Pelningoms setų lažyboms reikia puikiai išmanyti mačo situaciją ir gebėti tiksliai prognozuoti žaidimo eigą bei žaidėjų dinamiką.

Aktualūs klausimai

🎾 Kas yra lažybos dėl teniso setų?

Statymai už setus apima statymus už atskirus teniso mačo setus, todėl galima tiksliai nuspėti setų baigtis.

🎾 Dėl ko lažybos dėl setų yra populiarios tarp teniso entuziastų?

Statymai už setus mėgstami dėl jų universalumo, nes leidžia prognozuoti žaidėjų pergales pagal konkrečių setų rezultatus ir skatina atlikti išsamią žaidėjų stipriųjų ir silpnųjų pusių analizę.

🎾 Kokios yra pagrindinės sėkmingo statymo už setą aplinkybės?

Norint sėkmingai atlikti statymus, reikia suprasti mačo kompleksiškumą ir žaidėjų dinamiką bei taikyti tokias strategijas kaip tarpusavio susitikimų rezultatų analizė ir alternatyvių rinkų vertės vertinimas.

🎾 Kas yra "set spread" (setų skirtumas) tenise?

Setų skirtumas tenise – tai statymai už laimėtojų ir galutinių setų rezultatų kombinacijas, kai silpnesniam žaidėjui suteikiamas pradinis pranašumas, todėl kitas žaidėjas turi laimėti mažiausiai du setus, kad padengtų skirtumą arba panaikintų handicapą. Dėl to lažybos dėl teniso tampa dar sudėtingesnės, nes prognozės apima ir setų rezultatus, ir pergalės ar pralaimėjimo skirtumą.

🎾 Ar teniso lažybos yra pelningos?

Teniso lažybos gali būti pelningos, jei gerai išmanote žaidėjų stipriąsias ir silpnąsias puses bei rungtynių sąlygas. Tačiau sėkmei reikia kruopščios analizės, strategijos laikymosi ir rizikos suvokimo.

Skirtingi setų lažybų rinkų tipai

Statymuose dėl setų, lošimų mėgėjai gali rinktis įvairias rinkas. Kiekvienoje iš šių rinkų galima laimėti nemažai pinigų. Būdami lošėjas, turite galimybę dalyvauti lažybose gyvai. Atraskime keletą puikių jums prieinamų galimybių.

Teisingas geimų skaičius teniso sete

Jei norite išvengti pralaimėjusio ar laimėjusio teniso žaidimo prognozavimo, teisingas geimų skaičius sete gali būti puikus pasirinkimas. Geimų skaičius teniso sete gali svyruoti nuo septynių iki trylikos, jei mačas eina iki pat „tiebreako”.

Jei norite išvengti pralaimėjusio ar laimėjusio teniso žaidimo prognozavimo, teisingas geimų skaičius sete gali būti puikus pasirinkimas. Geimų skaičius teniso sete gali svyruoti nuo septynių iki trylikos, jei mačas eina iki pat tiebreak'o.

Ne visi finaliniai teniso žaidimo setai nustatomi pagal tradicines tiebreako gaires. Jie gali užsitęsti, kad būtų nustatytas tam tikrų teniso varžybų, pavyzdžiui, „Grand Slam” turnyro, nugalėtojas.

Tiesioginės lažybos taip pat apima rinkas, kuriose yra daugybė galimybių lažintis dėl tinkamo setų skaičiaus teniso mače.

nick-kyrgios

Teisingas kiekvieno teniso seto rezultatas

Lažybose dėl teniso setų taip pat galite atlikti statymus dėl rezultatų sete. Setų rezultatus lemia per tam tikrą setą laimėtų geimų skaičius. Daugelyje profesionalaus teniso varžybų žaidėjai, laimėję pirmuosius šešis geimus, taip pat tampa seto nugalėtojais.

Tačiau jei abu žaidėjai per vieną setą laimi penkis geimus, jie tęs žaidimą. Vienas iš šių žaidėjų turi sugebėti išsiveržti į priekį mažiausiai dviem geimais.

Tačiau jei abu tenisininkai per vieną setą laimės po šešis geimus, bus žaidžiamas „tiebreakas”. Kai kurie iš galimų rezultatų lažinantis dėl teisingo teniso seto rezultato yra šie:

 • 7-6
 • 7-5
 • 6-4
 • 6-3
 • 6-2
 • 6-1
 • 6-0

Lažintis dėl tikslaus teniso seto rezultato gali būti sudėtinga ir tam reikia sėkmės. Tai tikriausiai yra teniso lažybų rinka, kurią galite išbandyti, jei norite labai konkurencingų koeficientų.

„Total Sets Over/Under”

Setų suma – tai statymas už setų, kurie bus sužaisti iki teniso žaidimo pabaigos, skaičių. Statydami už bendrą setų skaičių virš / po, jūs nesirenkate, kas laimės žaidimą. Vietoj to renkatės žaidimo trukmę.

„Best-of-three” formato varžybose lažinatės ar bus žaidžiami du ar trys setai. Tačiau „best-of-five” formate turite pasirinkti tarp penkių, keturių arba trijų setų.

Prognozuoti mačo nugalėtoją gali būti sudėtinga. Tačiau „total” setų rinka suteikia geriausią alternatyvą. Būdami lošėjai ir teniso mėgėjai, jūs atidedate į šalį savo asmeninį šališkumą ir labiau susitelkiate į tendencijas, kurios gali padėti nuspėti konkretaus mačo rezultatą.

lažybos-dėl-teniso-setų

„To Win a Set”

Tai dar viena teniso setų rinka, kurioje nenumatote žaidimo nugalėtojo. Vietoj to daugiausia dėmesio skiriate konkrečiam setui žaidime.

Kiekviename profesionaliame teniso žaidime žaidėjai turi varžytis mažiausiai dviejuose setuose. Paprastai tariant, prognozuodami kiekvieną atskirą setą, turėtumėte sutelkti dėmesį į žaidimo pradžią.

„Set Handicap”/”Set Spread”

Setų handicapas arba setų skirtumas taip pat priskiriamas setų statymų kategorijai tenise. Šioje rinkoje atliekami statymai už setų nugalėtojų ir galutinių rezultatų kombinacijas.

Paprastai silpnesniam tenisininkui suteikiamas pranašumas. Tai reiškia, kad kitas varžovas turi laimėti mažiausiai dviejų setų skirtumu, kad padengtų skirtumą arba panaikintų handicapą.

Kaip sukurti laiminčią teniso setų lažybų strategiją

Prieš atlikdami bet kokius statymus, galite atsižvelgti į keletą veiksnių. Galite rinktis iš daugybės kasdienių rinkų, tiek statant gyvai, tiek prieš susitikimą. Visų pirma, statant gyvai, tenisas yra greitas.

Tai reiškia, kad jums reikia pataikyti tinkamu metu. Daug dėmesio skiriant vertės, o ne laimėtojų radimui, gali būti lengva. Kad sėkmingai lažintumėtės, savo teniso statymų strategijoje turite atsižvelgti į šiuos pagrindinius dalykus:

 • Head to head„: Atsižvelkite į ankstesnius varžovų rezultatus būsimam susitikime.
 • Alternatyvios rinkos: Ne visos lažybų rinkos yra vienodai vertingos. Supraskite, kokie dalyvaujančių žaidėjų žaidimo stiliai bus naudingi jūsų strategijai.
 • Dabartinė forma: Pasitikėjimas savimi ir forma gali būti labai svarbūs lažybose dėl teniso setų.
 • Supraskite taisykles: Nieko nėra blogiau, nei pralaimėti statymą tik todėl, kad nežinote tam tikros teniso lažybų taisyklės.
 • Sutelkite dėmesį į įvykius, kuriuose yra 100% laimėjimų: Paprastai patartina orientuotis į turnyrus ir mačus, kuriuose žaidėjai orientuojasi į pergalę. Nesutelkite dėmesio į apšilimo turnyrus, nes žaidėjai jomis naudojasi norėdami išbandyti naujas technikas ir strategijas.
 • Nesivadovaukite emocijomis: Jei esate aistringas teniso gerbėjas, patartina neleisti emocijoms įsitraukti atliekant statymus už setus. Naudokitės turimomis žiniomis, o ne širdimi.

Jei ieškote alternatyvų, kaip lažintis dėl teniso ir laimėti, verta apsvarstyti setų rinkos galimybes. Nors, palyginti su kitomis rinkomis, pavyzdžiui, mačo laimėtojo, statymai už setus yra rizikingesni, daugeliu atvejų jie suteikia didesnį pelną.

Tačiau, norėdami mėgautis šiuo pelnu, turite rasti geriausiai įvertintą lažybų svetainę. Aukščiausio reitingo lažybų bendrovė gerokai padidins jūsų šansus dėl konkurencingų lažybų koeficientų, pelningų akcijų ir puikių funkcijų.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..