Pažinkite savo varžovą (lažybų bendrovės)

Prieš pradedant statyti internete, būtų labai protinga pasidomėti informacija apie lažybų bendroves. Mes pateikiame trumpą sąrašą, kuriame rasite pagrindinius punktus į ką atkreipti dėmesį prieš pervedant pinigus į savo lažybų sąskaitą:

  • Patikimumas.

Ar tai žinoma lažybų bendrovė? Paieškokite informacijos interneto svetainėse ar paklauskite kitų žaidėjų. Išsiaiškinkite ar lažybų bendrovė patikima ar ne, ar greitai išmoka pinigus ar ne ir pan., jei ne ieškokite kitos bendrovės.

Kaip pasirinkti lažybų bendrovė Kaip pasirinkti lažybų bendrovę
  • Mokėjimo būdai.

Geros lažybų bendrovės turi turėti kelis išmokų metodus, ne tik per banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis, e-piniginėmis ir pan. Mes rekomenduojame, lažyboms turėti visiškai atskirą kortelę ar atskirą sąskaitą, nei tą į kurią gaunate darbo užmokestį.

  • Taisyklės.

Tu privalai žinoti taisykles, kiekvieno žaidimo, kurį žaidi, lažybose lygiai ta pati istorija. Perskaitykite visas taisykles, jei tau yra neaiškumų, būtinai parašyk lažybų bendrovei. Venkite lažybų bendrovių, kurios priima tik kombinuotus statymus, o paprastų nepriima. Laimei, konkurencija lažybų rinkoje labai auga ir geriausios bendrovės siūlo visus statymų variantus visose sporto šakose.

  • Mokesčiai.

Privačios lažybų bendrovės moka mokesčius šalims, kuriose jos veikia. Kai kuriose šalyse lažybų bendrovės moka keletą rūšių mokesčius. Pasidomėkite apie savo šalies įstatymus ir laikykitės jų, bet pasidomėkite ar jums reikia mokėti mokesčius nuo laimėjimų ar ne, nes daugelyje šalių bendrovės pačios juos sumoka.

  • Laimėjimų koeficientai.

Kokius koeficientus lažybų bendrovė siūlo? Kokie yra laimėjimų koeficientai palyginus su kitomis bendrovėmis tame pačiame įvykyje? Ar lažybų bendrovė dažnai keičia koeficientus ir ar anksti pateikia savo siūlymus? Net jeigu lažybų bendrovė keičia laimėjimų koeficientus (dažnai daroma, kai vyksta populiarūs renginiai, kaip Pasaulio čempionatai, Formulė 1 ir pan.), jūs turite turėti tokius koeficientus, kurie buvo pasiūlyti, kai atlikote savo statymą. Jeigu lažybų bendrovė pakeitė koeficientus po to, kai padarėte savo statymą ir jūsų laimėjimų koeficientai pasikeitė, susiraskite kitą lažybų bendrovę. Lažybų bendrovės elgesys yra visiškai nepriimtinas ir ji yra neverta sąžiningų klientų, tokių kaip jūs. Tai dažnai nepasitaiko, bet laikas nuo laiko taip nutinka.

  • Maksimalūs statymai.

Pasitikrinkite, ar jūsų pasirinkta lažybų bendrovė siūlo labai mažus maksimalius statymus ar ne. Vidutiniams lažybų statytojams, tai nėra labai aktualu, bet rimtiems vyrukams, kurie stato didelėmis sumomis, tai gali būti gana svarbu.

  • Minimalus depozitas.

Tikėkimės, kad jums reikės tik kartą pervesti sunkiai uždirbtus pinigus, tačiau vertėtų pasidomėti lažybų bendrovių taisyklėmis dėl minimalaus depozito. Kai kurios lažybų bendrovės reikalauja didelių sumų depozitų. Saugokitės tokių bendrovių.

  • Įvykių pasiūla.

Blogiausias dalykas, ką gali padaryti lažybų bendrovė, tai neduoti galimybės lažintis dėl įvykių. Kai kurios bendrovės siūlo laimėjimų šansus tik aukščiausiose lygose ir niekada nesiūlo statymų žemesnėse lygose. Tad, jeigu jūsų pasirinkta bendrovė siūlo statyti ne tik už futbolą, o savo pasiūloje turi daug įvairių sporto šakų ir įvairiausių lygų, tai didelis pliusas bendrovei. Protingos lažybų bendrovės žino, kad kai siūlo didelį įvykių pasirinkimą yra tikimybė, kad žaidėjas lažinsis dėl daugiau įvykių, nei jie iš pradžių planavo, tokiu būdu lažybų bendrovės didina savo pelno galimybę. Pasaulinio lygio lažybų bendrovės dažniausiai siūlo daugiau įvykių, tuo tarpu nacionalinės lažybų bendrovės Norvegijoje, Švedijoje ir Danijoje, pasirenka tik keletą rungtynių, o dažnai neįtraukia ir didelių įvykių į savo lažybų pasiūlą. Mes rekomenduojame Pinnacle ir Betfair, tai lažybų bendrovės, kurios siūlo daug įvykių įvairiose sporto šakose, kiekvieną savaitę.

Taip pat mes jums pateikiame sąrašą geriausių lažybų bendrovių. Visos išvardintos bendrovės yra laiko ir mūsų patikrintos. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..