Kaip pelningai lažintis per „Australian Open” teniso turnyrą?

Australijos atvirasis didžiojo kirčio turnyras startuos jau kitą savaitę. Tai vienas iš keturių didžiausių teniso renginių per metus, taigi šio sporto aistruoliai iš viso Pasaulio bus susidomėja tai kas vyks Melburne dvi savaites.

 Jeigu esate iš tų sporto aistruolių, kurie nori ne tik stebėti aukščiausio lygio tenisą, bet ir pabandyti iš to uždirbti, tai lazybuguru.lt jums padės padidinti šansus laimėti lažybose, patardami į ką reiktų atkreipti dėmesį lažinantis už tenisą.

📖 Turinys

Kas yra Australijos Didžiojo kirčio turnyras?

Tai turnyras, kuriuo startuoja didysis teniso sezonas, kuris trunka iki lapkričio mėnesio. Per šį laikotarpį yra keturi didžiojo kirčio turnyrai. Be Australijos „Grand Slam“, dar yra Paryžiuje vykstantis „Rolland Garros“ ant grunto, vėliau vasarą Londone vyksta „Wimbledono“ didžiojo kirčio turnyras ant žolės dangos ir rugsėjo mėnesį Niujorke sezoną vainikuoja „US Open“.  Taigi kiekvienam tenisininkui svarbu sezoną pradėti puikiai ir iškovoti nemažai reitingo taškų jau metų pradžioje.

Visą 2019 metų teniso sezono tvarkaraščius, statistiką ir visas teniso naujienas, galite rasti oficialioje ATP svetainėje – https://www.atptour.com/. O visą informacija konkrečiai apie Australijos Didžiojo kirčio turnyrą rasite –www.ausopen.com

Kas laimėjo praėjusiais metais?

Caroline Wozniacki – Australian Open 2018 moterų turnyro nugalėtoja

Pastaruosius du Australijos „Grand Slam“ laimėjo šveicarų maestro vis dar nesenstantis Roger Federeris. Praėjusiais metais finale jis įveikė kroatą Marina Čiličių ir tai lėmė, kad Roger Federeris bendrai šiame turnyre jau triumfavo šeštą kartą. Taigi tikėtina, kad ir šiais metais šis tenisininkas vėl bus maksimaliai nusiteikęs ginti čempionų vardą.

Moterų turnyre laimėjo danė Karolina Wozniacki finale įveikdama Simona Halep. Tai buvo pirmas danės laimėtas didžiojo kirčio turnyras ir pirmas Australijos „Grand Slam“, galbūt jei pavyks apginti titulą ir laimėti vėl?

Danga

Melburne turnyras vyksta ant „hard“ dangos, tai vienas iš dveju „Grand Slam“ vykstančių ant šios dangos, kitas didžiojo kirčio turnyras yra „US Open“. Taigi prieš lažinantis turite patikrinti tenisininkų formą ant šios dangos ir tai padės jums rasti sportininkus, kuriems sunkiau sekasi žaisti ant „hard“.

Pranašumą ant šios dangos turi tie tenisininkai, kurie turi stiprų padavimą ir mėgsta užsukti kamuoliuką, nes žaidimas ant šios dangos yra greitesnis nei ant žolės ar grunto.

Fizinė forma

Šis turnyras vyksta teniso sezono pradžioje, todėl  visi žaidėjai yra stipriai motyvuoti ir bus pailseja, tad neturėtų varginti fizinis išsekimas, bet šis turnyras kitos nei kiti, jis trunka dvi savaites, todėl lažinantis vis tik svarbu atsižvelgti į žaidėjų fizinę formą. Taip pat svarbu pasidomėti apie tenisininko praėjusį sezoną, kokio jis buvo intensyvumo ar nebuvo patirta traumų.

Pasitikėk favoritais

2018m. Australian Open vyrų teniso turnyro čempionas – Rogeris Federeris, tai šveicarui buvo jau šeštas šio turnyro trofėjus.

Kai peržvelgi Australijos „Grand Slam“ turnyro istorija, supranti, kad visą laiką tarp laimėtojų yra tie patys favoritai: Rogeris Federeris, Novakas Džokovičius, Rafaelis Nadalis. Tik vienais metais buvo išimtis vyrų tenise kai laimėjo Stanislas Wawrinka. Visi šie keturi tenisininkai mėgsta žaisti ypatingai aukšto fizinio intensyvumo tenisą ir tiesiog greitai nuvargina savo oponentus, pademonstruodami puikią fizinę ištvermę. Moterų tenise favoritai taip pat yra, bet nėra tokio ryškaus dominavimo, todėl būna daugiau staigmenų.

Jeigu esate pradedantysis statytojas už tenisą, rekomenduojame pradėti pradžioje nuo vyrų teniso ir pradžioje stebėti favoritus. Sekti jų fizinę formą, stebėti komentarus po mačų ir taip pajausti sportininkų psichologinę būkle ir būtinai žiūrėti tiesiogines transliacijas ir žaidimą, nes statistika kartais gali stipriai iškreipti tai kas iš tikrųjų vyko teniso korte.

Jeigu jums blokuoja lažybų bendroves Lietuvoje, tai apsilankykite puslapyje ir sužinokite kaip apeiti blokavimus internete.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..