Kas yra statymai futbole su handicap? Fubolo lažybų su handicap paaiškinimas

futbolasFutbole, kaip ir visuose kituose konkurencinguose sportuose paprastai yra kokybės skirtumas tarp tarpusavyje kovojančių komandų. Skirtumo dydis priklauso nuo daugybės labai įvairių veiksnių, kurie gali būti tokie ilgalaikiai kaip istorinis dominavimas ar finansinis rėmimas, ar tokių kurie gali priklausyti tik nuo tos dienos varžybų, kaip pavyzdžiui žaidimas namuose ar žaidėjų traumos. Futbolo lažybos stengiasi sujungti visus šiuos veiksnius ir pateikia išvadas futbolo lažybų koeficientų forma.

Handicap statymų paaiškinimas

Kai numanomas skirtumas tarp futbolo komandų yra labai didelis, koeficientas statyti už favoritus būna labai mažas ir tikrai nevilioja statytojų rizikuoti dėl pernelyg mažo pelno sėkmės atveju. Kad kovoti su ryškiais sugebėjimų skirtumais tarp komandų, bookmakeriai siūlo Handicap statymus. Futbolo atveju, Handicap sulygina komandas išreikšdami komandos stiprumą ar silpnumą įvarčiais. Tai leidžia statytojams išgauti daugiau vertės, nei kada statoma už smarkų favoritą įprastuoju 1X2 statymu( 1-pergalė, X-lygiosios, 2-pralaimėjimas ) – pačiu populiariausiu būdu statyti už futbolą.

Handicap yra pritaikomas galutiniam varžybų rezultatui norint įvertinti statymo rezultatą. Yra trys hadicap statymų rūšys kurias jums reikia žinoti prieš statant.

Lygus Handicap (Level Handicap)

Lygus handicap yra kai nėra jokio pranašumo tarp dviejų komandų, kai jų šansai laimėti yra numatomi kaip lygūs.

Kad laimėti statymą, statytojas turi atspėti kuri pusė įmuš daugiau įvarčių nei jų oponentai. Šios rūšies Handicap tikrai neaktualus kai yra ryškūs pajėgumų skirtuma tarp komandų, bet yra naudingas tuo kad jis panaikina lygiąsias. Jeigu varžybos baigiasi lygiosiomis, visi statymai būna sugražinti, kadangi jokia komanda neturėjo pranašumo.

Vienišas Handicap (Single Handicap)

Vienišas Handicap yra išskiriamas tada, kai yra numanomas sugebėjimų skirtumas tarp komandos X ir komandos Y.

Tariamai stipresnei komandai yra pritaikomas atitinkantis įvarčių handicap kad „išlyginti“ komandų pajėgumus lažybų tikslams. Pavyzdžiui -0,5 įvarčio, -1 įvartis, -1,5 įvarčio ir panašiai.

Pavyzdžiui, jeigu jūs statote už komandą X su -1 įvarčio handicap, Jūsų komanda turi laimėti daugiau negu vienu įvarčiu kad jūs laimėtumėte savo statymą. Jeigu jūsų komanda laimi vienu įvarčiu, rezultatas pritaikius handicap yra lygiosios ir jums yra sugražinamas jūsų statymas. Jeigu komandos sužaidžia lygiosiomis arba jūsų komanda pralaimi, Jūs pralaimite savo statymą.

Padalintas Handicap (Split Handicap)

Padalintas Handicap atsiranda tada, kai numanomas skirtumas tarp komandų pajėgumų yra labai mažas. Tai jums leidžia padalinti savo statymą per du Handicapus.

Pavyzdžiui, Komandai X yra siūlomas 0 ir -0,5 įvarčių Handicapai. Jeigu statysite už Komandą X ir ji pralaimės – Jūs prarasite abu statymus, kadangi rezultatas neatitinka nei vieno Handicap.

Jeigu varžybos pasibaigtų lygiosiomis, pusė jūsų statytmo (0 įvarčių) bus jums sugražinta, o kita pusė (-0,5 įvarčio) bus pralaimėta. Tačiau jeigu Komanda X laimės, jūs padengsite abu handicapus ir dėl to laimėsite abu statymus.

Jeigu jūs esate vergiškai užstrigęs trijų galimų baigčių lažybose, dideli šansai kad jūs negaunate pakankamai geros grąžos iš savo investicijų ir jūsų statymams praverstų nauja švieži perspektyva, kurią suteikia futbolo handicap statymai.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..