Kings League futbolo lygos statymų gidas

„Kings League“ yra 2022 metais Ispanijoje įkurta futbolo lyga, kurios steigėjas gerai žinomas futbolininkas Gerard Pique.

„Kings League“ žaidžiamas 7×7 futbolas, kuris išsiskiria papildomais elementais, tokiais kaip: baudinių serija, jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis, neribojamas keitimų skaičius, taip pat komandos gali pasinaudoti tam tikrais slaptaisiais ginklais.

Tai yra pramoginė futbolo lyga, kuri buvo sukurta tam, kad atkreiptų jaunesnių žiūrovų dėmesį. Prie lygos kūrimo daug prisidėjo kitos futbolo žvaigždės bei ypač didelio populiarumo internete susilaukusios asmenybės.

Žiūrovai taip pat buvo ir yra didelė dalis šios lygos, kadangi prisidėjo prie taisyklių išgryninimo ir nuolat dalyvauja įvairiuose balsavimuose, kurie turi įtakos vėliau žaidžiamose rungtynėse.

Iš viso lygoje rungtyniauja 12 komandų, kurios tarpusavyje sužaidžia po vieną kartą. Aštuonios stipriausios komandos patenka į atkrintamąsias.

Kiekviena komanda gali turėti 12 žaidėjų – 10 žaidėjų pirmajame sezone komandos susirinko naujokų biržos šaukimo principu, o dvi vietas paliko laisvas. 11-as žaidėjas komandoje turi būti visą sezoną, o dvyliktas žaidėjas gali keistis kiekvienam mačui.

📖 Turinys

Kings League statymų pasiūlos pažinimas

Atliekant statymus už „Kings League“ futbolo lažybų bendrovėse, būtina gerai įsigilinti į šios lygos lažybų pasiūlą. Iš karto pažymėti galima tai, kad didžioji dauguma statymų skirstomi į tris dalis: rungtynių nugalėtojas, papildomi statymai ir ilgalaikiai statymai.

Aplink šias tris kategorijas sukasi visa „Kings League“ statymų pasiūla ir tik nuo jūsų priklauso, kokius statymus atliksite.

kings-league-futbolo-lygos-statymų-gidas

Populiariausias „Kings League“ statymas yra rungtynių nugalėtojas. Čia visos rungtynės baigiasi vienos arba kitos komandos pergale – jeigu pagrindinis laikas baigiasi lygiosiomis, tuomet vyksta baudinių serija.

Tačiau, atlikdami statymą, atkreipkite dėmesį, ar statymas atliekamas už pagrindinį laiką, ar po visko – panašiai, kaip ledo ritulio rungtynėse, kuomet galima statyti už pagrindinį laiką arba už laimėtoją po visko.

Papildomi statymai yra tai, kur prasideda visas įdomumas. Lažinantis už „Kings League“ rungtynes, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad ši lyga sukurta pramoginiu, o ne sportiniu principu.

Taip, žaidėjai stengiasi ir nori laimėti, tačiau yra taisyklių, kurios gali ypač apsunkinti prognozavimą. Tarp papildomų statymų yra tokie pasirinkimai kaip:

• Kiek bus įmušta įvarčių
  • Ar rungtynėse prireiks baudinių serijos
  • Pranašumas

Daug skirtingų statymų šioje sporto šakoje nėra, kadangi visa koncentracija sutelkiama į tai, kas laimės mačą. Ilgalaikiuose statymuose galima lažintis, kas laimės žiemos arba vasaros turnyrą, kadangi per sezoną būna sužaidžiami du turnyrai.

Kings League Ispanijoje ir Meksikoje

„Kings League“ įsikūrė 2022 metais Ispanijoje, o visi mačai yra žaidžiami Barselonoje. Minėjome, kad lygos įkūrėjas yra Gerard Pique, tačiau už komandų valdymo yra ir kiti gerai žinomi futbolininkai. „Kunisports“ priklauso Sergio Aguero, o „1K FC“ buvusiam Madrido „Real“ vartininkui Iker Casillas.

Kadangi Ispanijoje „Kings League“ vyksta jau ne vienerius metus, yra daugiau informacijos, kurią galima analizuoti ir ruoštis mačams. Tuo pačiu ir lažybų bendrovėms yra kiek lengviau sudarinėti pasiūlą, nes jau yra aiškios komandų galimybės.

1k-fc-kings-league

2024 metais „Kings League“ startavo ir Amerikoje, o visos varžybos vyks Meksikoje. Didžioji dalis žaidėjų komandose yra būtent meksikiečiai.

Jeigu Ispanijoje savo komandas turi keli žinomi futbolininkai, tai šioje lygoje taip pat. „Atletico Parceros“ priklauso Kolumbijos futbolo žvaigždei James Rodriguez, o „Olimpo United“ Javier Hernandez

Meksikoje ši lyga prasidėjo 2024 m. vasario mėnesio pabaigoje ir dabar yra puiki galimybė atrasti vertingų statymų, kadangi lažybų bendrovės dar neturi sukaupusios pakankamai informacijos. Sudarinėjant pasiūlą gali atsirasti klaidų.

„Kings League“ statymų patarimai

Norint, kad jūsų atliekami „Kings League“ statymai neštų ilgalaikį pelną, neužtenka gerai išmanyti šios sporto šakos. Kai lažybose yra kalbama apie ilgalaikį pelną, į tai įeina kur kas daugiau aspektų nei tik sporto šakos išmanymas.

Žemiau išskyrėme pagrindinius dalykus, kurių laikymasis gali padidinti laimėjimo galimybes ilguoju laikotarpiu.

Informacijos paieška ir apdorojimas

Kaip ir bet kurioje kitoje sporto šakoje, taip ir „Kings League“ reikia rinkti kuo daugiau informacijos. Kadangi tai nauja sporto šaka, kuri iš kitų išsiskiria tuo, kad čia svarbi pramoginė dalis, jūsų sukaupta informacija ir žaidėjų išmanymas gali padėti lengviau atlikti sėkmingus statymus.

Tikrai neužtenka pasižiūrėti į komandų sudėtis ir paskutinių rungtynių rezultatus. Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad „Kings League“ mačuose būna aktyvūs slaptieji ginklai – komandos juos gali panaudoti bet kuriuo metu.

kings-league-game

Šiuos slaptuosius ginklus komandos sužino prieš rungtynes – kiekvieną kartą gali gauti vis kitokį, kadangi tai išdalinama atsitiktiniu būdu. Tarp šių slaptųjų ginklų yra tokie dalykai kaip – komandai suteikiamas baudos smūgis, žaidėjo pašalinimas iš priešininkų komandos, dvi minutes įmuštas įvartis skaičiuojasi kaip du ir t.t.

Kadangi „Kings League“ pasižymi unikaliomis taisyklėmis, norint atlikti sėkmingus statymus, reikia ypač daug dėmesio skirti pačiai lygai. Sekti ir stebėti mačus, pasižiūrėti, kaip skirtingi slapti ginklai gali paveikti rungtynių eigą ir t.t. Kuo daugiau informacijos susirinksite, tuo bus lengviau perprasti pačią lygą.

„Kings League“ taisyklės

Kaip jau galėjote suprasti, „Kings League“ futbolas yra žaidžiamas kiek kitomis taisyklėmis. Prieš įkuriant lygą, taisyklės buvo sukurtos su žiūrovų įsitraukimu – jie socialinėje medijoje galėjo balsuoti už tam tikrus punktus, kurie vėliau buvo įtraukti į oficialias lygos taisykles.

Kad atliekant statymus arba stebint rungtynes gyvai nekiltų papildomų klausimų, čia pateikiame visas pagrindines šio žaidimo taisykles.

Rungtynės vyksta du kėlinius po 20 minučių. Komandos turi „slaptuosius ginklus“, kuriuos gali panaudoti vieną kartą per mačą. Iš pradžių lygoje būdavo naudojamos specialios kortos, kurios nulemdavo, kokiomis sudėtimis komandos užbaigs rungtynes.

Vėliau buvo pristatytas kauliuko ridenimas. 18-ą kėlinio minutę yra išridenamas kauliukas ir priklausomai nuo to, kas bus išridenta, rungtynes komandos užbaigs žaidžiant vienas prieš vieną arba kitomis variacijomis.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad sužaidus 38 minutes, per likusias dvejas minutes įmuštas įvartis yra vertas dviejų taškų. Taip pat, yra papildoma taisyklė – jeigu rungtynėse 38-ą minutę rezultatas yra lygus, tuomet taikoma auksinio įvarčio taisyklė – kas įmuša, tas laimi.

Jeigu rungtynėse 38-ą minutę rezultatas nėra lygus, tuomet galioja taisyklė, kad įmuštas įvartis vertas dviejų taškų. Jeigu rungtynės baigiasi lygiosiomis, tuomet prasideda baudinių serija – čia galutinis rezultatas baigiasi tam tikros komandos pergale, lygiųjų kaip klasikiniame futbole nėra.

Atkreipti dėmesį reikia į tai, kad lygą įkurta 2023 metais, tačiau taisyklės nuolat keičiasi. Sezonas yra dalinamas į dvejus turnyrus – vasaros ir žiemos. 2023 metais buvo įvedamas taisyklių pakeitimas tiek prieš vasaros, tiek prieš žiemos turnyrą.

Dėl to, atliekant „Kings League“ statymus, rekomenduojame nuolat sekti pagrindinius pasikeitimus. Ypač pasižiūrėti, ar prieš turnyro pradžią neįvyko tam tikri pokyčiai.

Kadangi lyga daug dėmesio skiria bendruomenės įsitraukimui, nebūtų keista, jeigu ateityje matytume dar tam tikrų pasikeitimų, kurie gali turėti įtakos rungtynių baigčiai, o tuo pačiu ir statymams.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..