Kodėl nemokami statymai nėra iš tikro nemokami

bank-note-209104__180Kai ieškome lažybų bendrovės, vienas iš kriterijų, pagal kurį pasirenka daug patirties neturintys statytojai, yra prisiregistravimo premijos. Nemokami statymai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip gera priežastis pasirinkti lošimų bendrovę, bet kokia iš tikro yra šių prisijungimo bonusų vertė?

Visų pirma į ką reikia atkreipti dėmesį su bet kokiais prisijungimo bonusais yra ta mažytė erzinanti žvaigždutė, kurią lydi frazė: „Yra papildomų salygų“ – dažniausiai labai smulkiu šriftu. Štai šie trys žodeliai yra labai svarbūs, kadangi, kaip sakoma, velnias slypi detalėse.

Bookmakeriai, kurie naudoja tokios rūšies akcijas, kalba labai gudriai, norėdami paslėpti tikrąją šių paskatų vertę, kad jos atrodytų žymiai geresnės negu iš tiesų yra.

Promo Grynieji

„Promo Grynieji“ yra bookmakerių naudojamas terminas , skirtas apibūdinti pinigus kurių iš tikrųjų nėra. Lažybų bendrovės duoda tam tikrą sumą jums statyti, bet laimėjimo atveju tie pinigai jums nėra gražinami, gaunate tik laimėjimus. Taipogi yra apribojimai ant ko jūs galite statyti.

  • Jūs iš tikro negaunate pasilikti nė cento iš „Promo Grynųjų“
  • Jūs šiuos „pinigus“ panaudojate tik kaip vienkartinį statymą ir jie po to išskaičiuojami iš jūsų laimėjimų.
  • Tai taipogi gali būti dalis iš „nemokamo statymo“ (skaityti žemiau), duodant jums dar mažiau šansų pamatyti „Promo Grynųjų“ savo piniginėje

Nemokamas statymas

„Nemokami statymai“ yra reklamuojami kaip būdas lažintis nerizikuojant savo pinigais. Vietoj to, jūs gaunate nemokamą statymą iš lažybų bendrovės. Tačiau realybėje, šie statymai gali būti statomi tik ant mažai tikėtinų sėkmingų baigčių ir taipogi turite pastatyti tokią pačią sumą savo pinigų, šalia „nemokamo statymo“.

  • Nemokami statymai dažniausiai reikalauja kad šalia suteikto nemokamo statytmo, atliktumėte tokį pat statymą iš savo pinigų
  • Bookmakeriai nukreipia jus į mažiau pelningus ar pralaiminčius statymus
  • Kad padarytumėt laimėjimų išsigryninimą, jums reikia atlikti dar daugiau statymų

Statymas be rizikos

„Statymas be rizikos“ skelbia kad leis po statymo, pralaimėjimo atveju susigražinti statymo pinigus. Tai tiesa, bet jums reikia rizikuoti savo pinigais papildomuose statymuose norint dalyvauti šiame pasiūlyme, dažniausiai papildomų statymų reikia daugiau negu vieno.

  • „Statymas be rizikos“ reikalauja iš jūsų statyti savo pinigus, kuriuos po to atgautumėte pralaimėjimo atveju
  • Jūs turite dar keletą kartų atlikti statymus, norėdami atgauti „Statymo be rizikos“ pinigus, kas sukuria dar didesnę riziką

Alternatyva – Pinnacle

Skirtingai negu akcijas siūlantys bookmakeriai, Pinnacle prisivilioja savo klientus siūlydami geriausius koeficientus jiems, su mažiausiomis maržomis sau.

Vietoj to kad viliotų klientus su apgaulingais pasiūlymais, Pinnacle filosofija yra paprasta: Jeigu nori maximalizuoti savo laimėjimus, tau reikia geriausių koeficientų. O jeigu nori geriausių koeficientų, tau reikia lažintis Pinnacle.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..