La Liga prognozė: Atletico Madrid – Real Madrid (24-09)

Abiejų komandų treneriai Simeone ir Ancelotti sekmadienį šeštą kartą susitiks strategų akistatoje vienas prieš kitą. 

Nuo praeitų metų gruodžio mėnesio jie susitiko 5 kartus: 4 kartus La Liga ir vieną kartą Copa del Rey, iš kurių 4 susitikimai baigėsi įmušus mažiau nei 2,5 įvarčio. 

Futbolo aistruolius taip pat kviečiame skaityti mūsų straipsnį apie UEFA Čempionų lygos lažybas.

Atletico Madrid – Real Madrid: Abi komandos pelnys mažiau nei 2.5 įvarčio @ 1.85

Atletico turi nemažai žaidėjų, įtrauktų į traumuotų žaidėjų sąrašą. Šiose rungtynėse tikrai nepasirodys – Lemaras, De Paulas, Depay, Koke, Sojuncu ir visai neseniai vidurio puolėjo pozicijoje žaidęs Barriosas, kuris įmušė įvartį savaitės viduryje rungtynėse su Lazio. 

Stiprioji Madrido Real puolimo mašina Viniciusas vis dar traumuotas. Naujasis Real vartininkas Kepa (sužaidė 3 rungtynes) gerai pradėjo rungtynes saugant savo vartus. Gynėjas Carvajal taip pat patyrė traumą ir šį savaitgalį taip pat nežais.

Madrido Real atsiliko 3 iš 5 lygos rungtynių, tačiau visas jas pavyko paversti pergalėmis, tačiau pats Ancelotti yra išreiškęs mintį, kad to reikia kuo labiau vengti. Jis taip pat pareiškė, kad jam nekelia problemų, kai Real tarsi žaidžia gynybinį futbolą ir laukia sėkmingai kontraatakuoti.

Du kartus, kai Real neatsiliko, jie išlaikė švarią sąskaitą, įmušdami atitinkamai 2 ir 1 įvartį, o kai atsiliko, jie laimėjo 3:1, 2:1 ir 2:1.

Kai abi komandos paskutinį kartą susitiko vasario mėnesį Bernabeu stadione, koeficientas už2,5 įvarčio underį buvo vos 1,68. Čia Real už pergalę buvo siūloma 1,85, o šį kartą rungtynės vertinamos beveik lygiai.

Kai šios komandos susitiko sausio mėnesį Copa del Rey rungtynėse, taip pat Bernabeu stadione, mačas baigėsi dviem įvarčiais ir under 2.5 totalu su koeficientu 1,78. Tai šio sekmadienio rungtynėms siūlomas 2.5 įvarčių totalas su 1.85 koeficientus atrodo labai didelės vertės statymas ir svarbu tuo pasinaudoti.

Ši La Liga prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

LaLiga

Decimal

LaLiga

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..