Laimėk kelionę į Pasaulio krepšinio čempionatą!

Šį rudenį krepšinio aistruolių laukia didelė šventė – Pasaulio krepšinio čempionatas. Rugpjūčio 31 – Rugsėjo 15 dienomis Kinijoje susikaus pačios geriausios pasaulio krepšinio rinktinės, tarp kurių bus ir Lietuva. Mūsiškai pateko į labai sudėtingą grupę, kurioje teks susidurti su Kanada, Australija ir Senegalu. Rimčiausias varžovas greičiausiai bus Kanada, kuri yra sudaryta iš NBA rungtyniaujančių žaidėjų. Australija pastaruoju metu Lietuvai sunkiai įkandamas riešutas ir laukia fiziškai sunki kova.  O grupės autsaideriai yra Senegalas, tačiau jų nuvertinti negalima, afrikiečiai  fiziškai stiprūs ir šoklūs, o Afrikos krepšinis nestovi vietoje ir tobulėja. Iš grupės išeis tik dvi komandos, tikėkimės, kad tarp jų bus ir Lietuva, o jeigu nori palaikyti mūsiškius gyvai Kinijoje – Betsafe.lt siūlo apmokėti tavo kelionę į Pasaulio krepšinio čempionatą!

Taigi Betsafe.lt lažybų bendrovė savo lažybų žaidėjams siūlo galimybę vyksti į Kiniją ir gyvai stebėti Pasaulio krepšinio čempionatą. Taip pat kas savaitę žaidėjai turi galimybę laimėti net 1325 eurų premijų, o akcijos pabaigoje laukia viso 2675 eurų premijos. Jeigu jus sudomino šį galimybė nemokamai pasipildyti pinigų į savo lažybų sąskaitą, tai sąlygos labai paprastos. Reikia lažintis net nesvarbu už ką, rinkti taškus ir savaitės top 10 žaidėjų pasidalina 1325 eurų premijų, o bendrosios lentelės nugalėtojas laimi kelionę į pasaulio krepšinio čempionatą Kinoje kartu su „radistais”.Taškai skaičiuojami labai paprastai: statymo suma X koeficientas. Taigi kuo didesnis statymas ir koeficientas – tuo daugiau taškų gauni. Paskubėk, nes lenktynės jau prasidėjo!

Dalyvauti„Betsafe.lt” akcijoje

Betsafe.lt jau ilga laiką remia Lietuvos krepšinio federaciją, todėl jeigu mėgstate lažintis už krepšinį ši bendrovė puikiai tam tinka – turi išskirtinai geresnę krepšinio pasiūlą. Taip pat be įvairių premijų ir akcijų, jums pasiūlys daug smulkių papildomų lažybų įvykių. Patogu lažintis Lietuvos sporto aistruoliams, nes galima nesunkiai padaryti pinigų įnešimą naudojant visus pagrindinius Lietuvos bankus, pasiimti išmokėjimą lažybų punkte ar gauti greitą pervedimą atgal į banko sąskaitą. Betsafe.lt šiuo metu naujiems žaidėjams siūlo 80 eurų pirmojo įnašo premiją, plius dar pridės nemokamų sukimų už 40 eurų. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..