Top kriptovaliutos

Lažybų bendrovės, priimančios kriptovaliutą

Kriptovaliutų bumas jau senokai pasiekė lošimų sritį, tad vis daugėja bendrovių, kurios siūlo lažintis ar žaisti pokerį, depozitus atliekant internetine valiuta.

Tai savaime tampa patrauklu daliai lošėjų, tačiau eilinį sykį tai turi ne tik pliusų, bet ir minusų.

Už ir prieš

Ilgą laiką gyvuojančios lažybų bendrovės nesuteikia galimybės pasipildyti sąskaitą kriptovaliuta ar išmokėti pinigus į savo elektroninę piniginę. Taip jau nutiko dėl daugelio priežasčių, tad beveik visos bendrovės, priimančios BitCoin‘us (BTC) yra ganėtinai naujos ir susikūrusios būtent šiam veiklos modeliui.

Iš to kyla nemažai teigiamų ir neigiamų niuansų. Visgi vis daugiau puikių bendrovių kaip kad Pinnacle pradeda draugauti su kripto pasauliu ir tai yra puikus postūmis į priekį.

Kriptovaliutą priimančiomis bendrovėmis verta naudotis, nes:..

  1. Beveik visos jos gyvuoja pakankamai trumpą laiką, tad naujiems žaidėjams suteikia geras premijas, skatinančias žaisti ir naudotis būtent jomis. Kartais jos gali siekti net iki 5 BTC (kas šiuo metu būtų beveik 35 tūkst. eurų).
  2. Kadangi BTC yra visaip pakrypti galinti valiuta, tuo pačiu ir statymų limitai yra ganėtinai dideli, leidžiantys žaisti milžiniškais pinigų kiekiais.
  3. Jos sąlyginai suteikia anonimiškumo. Kuomet pinigai keliauja per elektronines pinigines, tokia iš dalies anonimiška valiuta kaip BTC gali būti realizuota, nesusiejant piniginės identifikacijos su realiais Jūsų duomenimis. Tai yra itin aktualu, jei esate rimtas lošėjas ir deklaruodamas pajamas turite sumokėti solidžias sumas mokesčių.
    Pastaba: „LazybuGuru.lt“ jokiu būdu neragina Jūsų slėpti mokesčių ar neatitinkamai elgtis, mes tik aptariame pliusus ir minusus, tarp kurių galima įtraukti ir šį punktą.
  4. Tokie lošimų kambariai leidžia realizuoti kriptovaliutas. To naudą labiausiai gali pajusti tie žaidėjai, kurių šalyje kriptovaliutos yra arba greitai bus uždraustos.

Vis dėlto reikia išskirti ir neigiamus aspektus:

  1. Kriptovaliutų nestabilumas priverčia Jus būti ne tik lošėju, tačiau ir valiutos spekuliantu. Kadangi kriptovaliutų rinkose vyksta labai dideli svyravimai, norėdami pasiekti pelną, turite sekti šios rinkos naujienas ir suprasti, kada tinkamas metas kriptovaliutą pakeisti į realią valiutą. Kitaip sakant, ar būsite pelningi, priklausys ne tik nuo lažybų rezultatų, tačiau tuo pačiu ir nuo kriptovaliutos kurso pokyčių.
  2. Patikimumo klausimas. Dauguma šių bendrovių yra ganėtinai jaunos, tad jas gali stipriai paveikti tie patys kriptovaliutų svyravimai. Kol bendrovės nėra ilgą laiką įsitvirtinusios rinkoje, sunku pasakyti, kiek jos yra patikimos. Todėl reikia sekti naujienas ir domėtis, ar tam tikros bendrovės tikrai vykdo savo įsipareigojimus ir laimintiems žaidėjams išmoka didelis sumas kriptovaliutos (ypač, jei jos kursas smarkiai šokteli į viršų).

Bendrovės

Nors tokių lošimo bendrovių atsirado visa gausybė, rekomenduojame rinktis žinomiausias, kurios jau turi šiokį tokį vardą rinkoje. Vėl galime paminėti ir parekomenduoti Pinnacle.

Atkreipiame dėmesį, kad dalis žemiau pateiktų bendrovių leidžia atlikti kriptovaliutos depozitus, tačiau sąskaitoje sumas nurodo doleriais/eurais, kita dalis bendrovių visą sumą nurodo kriptovaliutomis.

Kriptovaliutos atneša naujienas į lažybų pasaulį, tad pasinaudoti (arba bent jau išbandyti) visa tai yra verta. Visgi rekomenduojame rinktis žinomiausius bendrovių vardus arba pirma susikurti pasitikėjimą bendrove, o tik tuomet labiausiai investuoti į lažybas joje.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..