Lažybų rinkos judėjimas ir pokyčiai

poundsSuprasti rinkos pokyčių pasikeitimų svarbumą yra gyvybiškai svarbi strategija visiems statytojams kurie nori ir tikisi nuspėti bet kurio sportinio įvykio baigtį. Atkreipdami dėmesį į tai kaip keičiasi koeficientų judėjimas Pinnacle (bendrovė garsėjanti kaip siūlanti geriausius koeficientus žaidėjams), statytojai keliautų teisinga linkme link tapimo sėkmingu lažybų statytoju.

Manoma, kad frazė „Pinigai kalba“ yra posakis kilęs iš 17a. Italijos, reiškiantis kad finansinė motyvacija yra labiausiai žmones motyvuojantis dalykas siekiant kad kažkas būtų atlikta.

Tai išlieka tiesa ir šiandien, kur pinigų judėjimas yra pats tiksliausias rodiklis nustatyti bet kokio ateities renginio baigtį. Šių rinkų judėjimo supratimas gali pradėti nuspėti visų ateities įvykius baigtis, nuo sporto lažybų iki pasaulio mastu svarbių įvykių.

Tikriausiai mažai gali būti blogesnių dalykų, negu tai kas buvo pavadinta „ateities terorizmo rinka“ – Pentagono remiama eksperimentinė platforma, kuri buvo paleista JAV gynybos departamento, 2003 metų vasarą konferencijos metu.

Idėja buvo ta, kad leidžiant investuotojams spekuliuoti dėl karų, nužudymų ir terorizmo Artimuosiuose Rytuose, būtų palengvintas darbas specialiosioms tarnyboms nuspėti įvairius įvykius ir geriau jiems pasiruošti.

Idėja, kad žmonės galėtų pelnytis iš ateities katastrofų galimybės pasirodė morališkai atgrasi ir pilietinis pasipiktinimas privedė prie to, kad šios programos buvo atsisakyta greičiau negu per 24 valandas nuo jos paleidimo.

Nors „ateities terorizmo rinka“ turėjo neišsprendžiamų moralinių problemų, ji parodė kaip smarkiai iš tikro „Pinigai kalba“ bet kurioje situacijoje. Sporto lažybos nėra išimtis.

Pavyzdžiui, smarkiai sumažinus teniso žaidėjo koeficientą laimėti, parodomas labai aiškus indikatorius padidėjusiomis galimybėmis tam sportininkui laimėti sekančią savo kovą. Tai neužtikrina kad sportininkas laimės ar pralaimės, bet jeigu planuojate statyti ant šių varžybų, jums reikia nuspręsti kuo pasitikite labiau, savimi ar rinka.

Tačiau, visada prieš priimant sprendimą siūlyčiau atkreipti dėmesį į Pinnacle Lean

Kas yra Pinnacle Lean ( Liet. Viršūnės nuokrypis)

Pinnacle užsitarnavo reputaciją, kaip vieta kur visi, tiek sporto lažybų statytojai, tiek bookmaker‘iai stebi lažybų rinkas norėdami jas suprasti.

Kodėl taip yra? Todėl kad Pinnacle verslo modelis yra sukurtas siūlyti statymus su mažiausiom maržom ( geriausi koeficientai žaidėjams), aukščiausiais limitais, be jokių suvaržymų kurių dažnai pasitaiko kitur. Kompanija naudoja „sudėki daug ir parduoki pigiai“ strategiją, kurios pionerius buvo visiems žinomas “Walmart“ , taip prisiviliodami potencialius statytojus ieškančius kur optimizuoti savo pelnus.

Daugybė bookmaker‘ių naudoja Pinnacle koeficientus, prisideda sau didesnius antkainius, ir tik tada leidžia atlikti statymus savo klientams. „Pinigų kalbėjimas“ turi tokią didelę svarbą Pinnacle, kad šitas fenomenas, visų mėgstančių ir dalyvaujančių lažybose rate įgavo naują pavadinimą – Pinnacle Lean.

Skirtingai negu įprasti bookmaker‘iai, Pinnacle labai retai pasirenka poziciją dėl kurio nors įvyvkio, vietoj to jie naudojasi savo patyrusių maklerių paslaugomis, kurie pasiūlo nustatytas linijas sumažintais limitais, ir panašiai kaip kitose finansų rinkose, tikisi kad sumanūs lažybininkai veiks rinką, leisdami iš lėto didėti limitams.

Handicap'o (pranašumo) lažybos lažinantis ant Amerikietiškojo futbolo varžybų yra labai geras nuokrypio pavyzdys, kadangi minimali statymo suma prasideda nuo £1, standartinis handicap varžybų limitas yra £30 000, ir lažybininkai gali atlikti neribotus tolimesnius statymus(po to, kai atsinaujina koeficientai).

Kai pasikeičia koeficientai kokioms nors sporto varžybose, visada tai visų pirma įvyksta Pinnacle.

Geriausių koeficientų rinkoje ir statymų limitų netaikymo kombinacija, kartu dar pridėjus politiką nevaržyti laiminčių žaidėjų ( ką dažnai daro kitos bendrovės), sustiprina Pinnacle ženklą kaip geriausią vietą rimtiems lažybininkams.

Priedo prie šių unikalių punktų, Pinnacle leidžia savo žaidėjams sekti kaip keičiasi jų koeficientai, per jų “Dinaminių linijų” funkciją, kuri parodo į kurias puses keičiasi koeficientai.

Tai reiškia, kad visų lygių žaidėjai gali atlikti savo statymus aukščiausiais limitais ir geriausiais koeficientais. Kadangi statymus siūlančios bendrovės užsitikrina pelną tada kai už skirtingas baigtis jie sudėjus turėtų išmokėti tokias pat sumas(kadangi tuo atveju jie uždirba nuo užsidėto antkainio), koeficientai kinta priklausomai nuo statymų skaičiaus. Ankstyvi statytojai kartais padaro du maksimalius statymus, iki koeficientai pasikeičia tiek, kad jie mano jog statyti šiuo koeficientu nebeapsimoka. Jeigu koeficientai pasikeičia, visų pirma jie kinta Pinnacle.

Tokie maži antkainiai sugeneruoja labia didelį klientų srautą, kuris leidžia siūlyti tokius gerus koeficientus pelningai. Tradicinės statymų bendrovės siūlo maždaug 105% – 112% kainas ir turi žymiai mažesnį klientų skaičių, dėl to jų kainos neparodo kokia iš tikrųjų yra rinkos vertė vienam ar kitam sporto įvykiui. Norėdami sužinoti kokie yra “sąžiningi” koeficientai kokioms nors varžyboms, tiesiog pasitikrinkite koeficientus Pinnacle iki varžybų likus valandai arba mažiau.

Ši informacija padės  apsukriesiems laimėti pinigų ilgojoje distancijoje, statant statymus kurie yra pernelyg nutolę nuo Pinnacle rekomendacijų.

Visuose pagrindinėse sporto šakų lažybose jūs galite būti laimėtojas ilgajame periode jeigu pastoviai rasite kitose lažybų bendrovėse statymus už komandų pranašumus „handicap” kurie bus bent 1,5 taško geresni negu pinnacle bendrovėje ir turės tokius pačius koeficientus. (t.y kitos bendrovės nespėja su lažybų rinkos pasikeitimais)

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..