Lažybų „šakutės“ ir iškylančios problemos

sure_win

I-oje straipsnio dalyje „LazybuGuru.lt“ Jums paaiškino, kas yra lažybų „šakutės“ ir kaip jos apskaičiuojamos. Na, o šioje dalyje papasakosime apie tai, su kokiomis problemomis susiduriama dažniausiai.

I-a dalis: Lažybų „šakutės“ – garantuotas būdas užsidirbti

Nepaisant visų iššūkių, būtina pabrėžti, kad lažybų „šakutės“ – visiškai legalus būdas lažintis ir užsidirbti. Tik ganėtinai nedidelė dalis lažybų bendrovių į tai žiūri nepalankiai, kai tuo metu kitos pačios skatina tuo naudotis. Viso to priežastis yra paprasta – lažybų bendrovės sugeba uždirbti ir iš to, kadangi koeficientai vis tiek yra pakankamai subalansuoti, o pačios bendrovės pasiima savo maržą.

Jau aptarėme skaičiavimo niuansus ir pagrindinius aspektus. Vis dėlto, net įvertinus tai, kad laimėjimą galima ganėtinai nesunkiai apskaičiuoti, reikia nepamirši ir apie iškylančias rizikas bei tai, ko reikia šio lažybų būdo išnaudojimui:

  1. Privalote turėti didelį biudžetą lažyboms. Kitu atveju Jūs nesusigundysite lažybų „šakutėmis“, kadangi grąža įprastai būna ganėtinai maža. 100 eurų tikrai nebus ta suma, kuria Jūs susižavėsite. Patariama mažiausiai turėti 2,5 tūkst. EUR biudžetą.
  2. Turite turėti patvirtintas paskyras daugybėje lažybų bendrovių. Niekuomet nežinai, kur atsiras laukta galimybė, tad registracija ir paskyros patvirtinimo laukimas gali sužlugdyti tą galimybę.
  3. Turite suspėti. Nors lažybų „šakutės“ atrodo be rizikos, tačiau vienu atžvilgiu rizika tikrai yra – jei norite gauti užtikrintą laimėjimą, turite greitai atlikti skaičiavimus ir statymus, kol koeficientai dar nėra pasikeitę. Net nedidelis koeficientų pokytis gali lemti ne pelną, o nuostolį.
  4. Pratęsiant trečią punktą, reikia nepamiršti, kad, jei statymus atliksite skirtingose bendrovėse, tai reiškia, kad jose abiejuose privalote būti atlikę depozitą (kartais per depozito atlikimo laikotarpį gali pasikeisti ir koeficientas). Yra dvi galimybės – arba pirma atlikti depozitą į abi bendroves, kuriose atliksite statymus, arba visuomet turėti biudžetą skirtingose bendrovėse.
  5. Skaičiavimai gali užtrukti itin ilgai. Klysti negalima, jei norite būti ramūs, kad statymai tikrai atneš pelną. Be to, jei tuo užsiimate patys – teks praleisti daug laiko, analizuojant daugybę įvairiausių įvykių ir koeficientų. Galite rinktis įrangą, kuri atranda ir apskaičiuoja „šakutes“ pati, tačiau tai įprastai kainuoja nemažai. Dažnas susiduria su tuo, kad biudžetas būna per mažas – norint įsigyti reikiamą programinę įrangą ir gauti pelną, reikia turėti tikrai didelį biudžetą.
  6. Net jei turite didelį biudžetą, atsižvelkite į tai, ar reikiamos sumoms statymams už tam tikras baigtis yra įmanomos. Kuomet „šakutės“ randamos lyginant kelias skirtingas lažybų bendroves, svarbu atkreipti dėmesį, ar atrinktos bendrovės netaiko savo žaidėjams statymo limitų, kurie paverstų „šakutes“ neįmanomomis arba atneštų tik labai simbolinę grąžą.
  7. Galiausiai, ne visos bendrovės „šakutes“ laiko priimtinu lažybų būdu – kai kurie bukmekeriai stengiasi pastebėti tokius žaidėjus ir apriboja jų galimybes.

2_arbitrage-300x225

Nors tokia lažybų forma gyvuoja jau ilgą laiką bei gausybė žaidėjų nuolatos iš to pasipelno, tai tikrai nėra pats populiariausias pasirinkimas. Žaidėjai kur kas labiau susižavi greita galimybe su didele rizika nei lėtesniu procesu ir užtikrintu mažesniu laimėjimu.

Jei jau nuspręsite išmėginti lažybų „šakutes“, „LazybuGuru.lt“ Jums rekomenduoja pasinaudoti mokamomis paslaugomis, užtikrinsiančiomis kur kas geresnes galimybes. Na, arba pasinaudokite nemokamomis alternatyvomis kaip, pavyzdžiui, „OddsPortal.com“.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..