Lietuvos Prezidento Rinkimai 2019

Lažybų koeficientai. Lažybos už politiką Kas pakeis D.Grybauskaitę ir bus naujas S.Daukanto aikštės ir visos Lietuvos šeimininkas?

Šiais metais gegužės 14 dieną eisime balsuoti prezidento rinkimuose, kurie vyksta kas 5 metus ir po 10 metų Dalios Grybauskaitės valdymo turėsime naują prezidentą. Lažybų bendrovės Olybet ir Betsafe.lt  siūlo azartiškiems žmonėms lažintis kas nugalės šiuose rinkimuose, kurie kandidatai išeis į antrą turą ar išvis bus antras turas? LazybuGuru.lt ekspertų komanda apžvelgė visus 11 kandidatų ir pateikia savo prognozes, kas laimės prezidento rinkimus ir už ką lažintis apsimoka.

Jeigu domina prognozės ir statymų gidai krepšiniui ar kitoms sporto šakoms, skaitykite mūsų statymų gido puslapį. Ten taip pat rasite straipsnį kaip uždirbti pinigų internete iš lažybų.

📖 Turinys

Kandidatai į Lietuvos Prezidentus – Lažybų koeficientai. Lažybos už politiką

2019 metų prezidento rinkimuose dalyvauja 11 politikų ir visuomenės veikėjų. Pagrindiniai favoritai laimėti šiuos rinkimus pagal žmonių apklausas ir lažybų bendrovių prognozes yra Gitanas Nausėda, Saulius Skvernelis ir Ingrida Šimonytė.

Kitų 8 kandidatų šansai yra tik teoriniai ir ne veltui koeficientai už juos lažintis yra labai dideli.  Sporto lažybose būna staigmenų, bet politikos lažybose, kurios remiasi žmonių apklausomis, labai retai. Nors žmonės ir meluoja apklausose, kaip pasirodė praeiti JAV prezidento rinkimai, kai netikėtai galingiausios pasaulio valstybės vadovu tapo D.Trumpas, bet dažniausiai apklausų tendencijos būna tikslios.

Taigi, nesusigundykite pastatyti už autsaiderius kelis eurus ir sėkmės atveju laimėti kelis šimtus eurų. Šie politikai neturi jokių šansų laimėti, o lažybų bendrovės tokiu būdu susirinks nemažai eurų smulkių statymų pralaimėjimais.

Arvydas Juozaitis, Mindaugas Puidokas, Naglis Puteikis, Vytenis Povilas Andriukaitis, Valentinas Mazuronis, Valdemar Tomaševskis, Petras Gražulis ir Tomas Šimaitis yra pasmerkti nesėkmei. Šie politikai dalyvauja prezidento rinkimuose tik tam, kad parodytų save ir susikrauti politinį kapitalą ateičiai ir kitiems rinkimams. Debatuose matosi jų neryžtingumas ir neužtikrintumas. Todėl apžvelgsime tik pagrindinius favoritus laimėti šių metų prezidento rinkimus.

Petras Auštrevičius, Alfonsas Butė ir Kazimieras Juraitis praeitą savaitę pasitraukė iš prezidento rinkimų nesurinkus 20 tūkst. rinkėjų parašu.

Gitanas Nausėda

„Visas jėgas Lietuvai“ – taip skamba rinkiminis Gitano Nausėdos komandos šūkis. Tai yra vienintelis iš nedaugelio kandidatų su ekonominiu išsilavinimu ir patirtimi finansų sektoriuje.

Pagal lažybų bendrovių prognozes ir žmonių apklausas Gitanas Nausėda turi didžiausius šansus laimėti rinkimus. LazybuGuru.lt komanda mano, kad yra vertės imti ir lažintis už G.Nausėdos pergalę, jeigu koeficientas nenukris žemiau 1,40 ribos. Taigi, jeigu matote koeficientą didesnį nei 1,40, tai yra geras statymas. LazybuGuru.lt komanda prognozuoja, kad G.Nausėda ir bus sekantis mūsų Prezidentas, kuris valdys šalį ateinančius 5 metus.

kubilius simonyte Teks A.Kubiliui guosti po rinkimų I.Šimonytę, nes LazybuGuru.lt ekspertų komanda mano jog ši politikė pasirodys prastai ir nepateks į antrąjį rinkimų turą.

Ingrida Šimonytė

Ingrida Šimonytė, kad dalyvautų Prezidento rinkimuose turėjo laimėti TS-LKD partijos pirminius rinkimus. Ir tą ji padarė, įveikė nesunkiai savo partietį Vygaudą Ušacką. Vėliau pirmoji surinko 20 tūkstančių rinkėjų parašų. Ir dabar yra viena iš pagrindinių politikių išeiti į antrą turą kartu su Gitanu Nausėda.

Greičiausiai ši politikė gaus paramą iš dabartinės prezidentės Dalios Grybauskaitės bei suprantama TS-LKD partijos rinkėjų elektorato palaikymą. Bet Lazybuguru.lt komanda mano, jog I.Šimonytė nelaimės rinkimų, nes nei vienoje pasaulio valstybėje dar nėra, kad 15 metų iš eilės valstybę valdytų moteris. Mes mylim moteris ir jas gerbiame, tačiau neapsisprendę rinkėjai, jeigu reikės rinktis tarp vyro ir moters gali nuspręsti balsuoti už vyrą, nes jau prieš tai valdė moteris.

Labai sunku pasakyti ar tai psichologiniai ar socialiniai dalykai, bet tokia tendencija yra pastebima visame pasaulyje, kad po ilgesnio moteriškos lyties valdymo, žmonės nori priešingos lyties valstybės vadovo.

Saulius Skvernelis

Skrenda Saulius Skvernelis lėktuvu ir staiga pradeda kostiumą nusirenginėti. Keleivis klausia: „kodėl nusirenginėjate?“, o S.Skvernelis atsako: taigi parašyta „no smoking“.

Taigi, LazybuGuru.lt komanda neįsivaizduoja kaip prezidento postą, kurio pagrindinė funkcija yra užsienio politika, gali užimti žmogus nemokantis anglų kalbos? Šiam politikui, kuris šuo metu užima ministro pirmininko pareigas ir yra „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų“ partijos nariu, trūksta ne tik anglų kalbos žinių, bet ir lyderio savybių.

Tačiau, šio politiko šansai yra vertinami vienodai kaip ir Ingridos Šimonytės. Taip yra dėl to, jog kaimo gyventojai ir mažiau išsilavinę žmonės tikėtina palaikys Sauliu Skvernelį. Tą įrodė savivaldybių rinkimai šiais metais, kur „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų“ partija pasirodė pakankamai gerai ir gavo nemažai balsų iš mažesnių miestelių gyventojų. Bet šiam politikui tikrai bus nelengva, nes jo balsus turėtų atimti Naglis Puteikis, Vytenis Povilas Andriukaitis, Arvydas Juozaitis gal net ir Petras Gražulis.

nauseda skvernelis LazybuGuru.lt prognozė: antrame ture susikaus G.Nausėda ir S.Skvernelis, o I.Šimonytė patirs fiasko.

Kas kovos antrame ture?

Antras rinkimų turas neįvyks tuo atveju jeigu vienas kandidatas surinks daugiau nei 50% visų balsų. Kai dalyvauja 11 kandidatų tikimybė labai maža. Lažybų bendrovės duoda 1,03 koeficientą, kad bus antras rinkimų turas, t.y 97% tikimybė.

Jeigu žiūrint prezidento rinkimų istoriją, tai Lietuva atgavus nepriklausomybę turėjo 6 prezidento rinkimus ir tik dvejuose rinkimuose nereikėjo antro turo. 1993 metais ir jau pirmajame rinkimų ture laimėjo Algirdas Brazauskas, tačiau rinkimuose dalyvavo tik du kandidatai. 2009 metais Dalia Grybauskaitė surinkusi 68% rinkėjų balsų tapo šalies prezidente neprireikus antro turo.

Taigi, kas susikaus antrame rinkimų ture? Vienas kandidatas tikrai aiškus, tai Gitanas Nausėda. Kas bus jo varžovas? Ingrida Šimonytė arba Saulius Skvernelis. LazybuGuru.lt prognozė, jog tai bus Saulius Skvernelis, o Ingrida Šimonytė patirs fiasko.

Savivaldybių rinkimai parodė, kad „Lietuvos valstiečių ir žaliųjų“ partija, kuriai priklauso dabartinis ministras pirmininkas, nepraranda populiarumo. O tai yra geras ženklas prezidento posto siekiančiam Sauliui Skverneliui, nes dažniausiai žmonės nemėgsta tų žmonių, kurie būna valdžioje, nors ir patys ją išrinko. Kitas pliusas šiam politikui, kad jis gaus paramą iš dar kartą perrinkto Kauno mero Visvaldo Matijošaičio, kuris savivaldos rinkimuose laimėjo net 65% Kauno rinkėjų balsų.

Taigi, dar daug žmonių Lietuvoje yra, kurie įsivaizduoja prezidentą ne kaip diplomatą, puikiai kalbantį anglų kalba, o šalies ūkvedį, kuriam anglų kalbos nereikia, svarbu, kad būtų sąžiningas ir geras žmogus.

Prezidento rinkimai išvados, už ką lažintis?

Apibendrinus galima teigi, kad tai bus įdomūs rinkimai ir tikiuosi tu taip pat eisi balsuoti, ir ne dėl to jog tavo kišenėje guli lažybų kontoros statymų lapelis, o dėl to, jog esi aktyvus pilietis ir tau svarbu Lietuvos valstybės ateitis.

LazybuGuru.lt prognozė jog prezidento rinkimus laimės G. Nausėda ir koeficientas virš 1.40 yra vertingas lažintis.  Kita prognozė kur kas rizikingesnė ir rekomenduojame lažintis atsakingai ir mažiau. Tai, kad antrame rinkimų ture turėtų kautis G.Nausėda ir S.Skvernelis, o fiasko patirs šiuo metu antroje vietoje pagal apklausas esanti I.Šimonytė. Nors lažybų bendrovės mano, jog antrame ture kausis  G.Nausėda ir I.Šimonytė, tačiau mūsų komanda rizikuoja ir eina prieš bendrovių prognozes.  Kaip bus iš tikrųjų, sužinosime gegužės mėnesį. Lažintis už Lietuvos prezidento rinkimus siūlo Betsafe.lt ir Olybet lažybų bendrovės.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..