Kaip užsidirbti pinigų internete iš lažybų?

Svajoji uždirbti pinigus neišeinant iš namų? Mėgsti sportą ir stebi kiekviena diena nemažai sporto rungtynių? Tai kodėl savo žinių nepavertus pinigais. Išsirink lažybų bendrovę, kurioje lažinsies, pasinaudok mūsų patarimais kaip uždirbti internete iš lažybų ir tai galbūt bus tavo papildomas darbas internetu namuose.

LazybuGuru.lt komanda pateikia tau patarimus, kaip pradėti statyti profesionaliai, tapti laiminčiu žaidėju, įveikti bukmekerius ir šis straipsnis tau padės atsakyti į klausimą kaip uždirbti pinigus internete iš sporto lažybų.

📖 Turinys

Kuo daugiau sąskaitų įvairiose lažybų bendrovėses

Turėk kuo daugiau sąskaitų bendrovių puslapiuose, nes taip galėsi išsirinkti patį geriausia koeficientą. Turėti įnešus pinigų visose bendrovėse nebūtina, tačiau būti pasiruošus įnešti, jeigu tam tikroje bendrovėje rasi labai gerą koeficientą.

Aktualūs klausimai
💰 Kodėl reikia turėti kuo daugiau sąskaitų lažybų bendrovėse?

Turėsite galimybę atlikti statymą ant aukščiausio koeficiento bei turėsite prieigą prie geriausios pasiūlos. Tokiu atveju padidinsite laimėjimo tikimybę.

💰 Kokioje lygoje ar sporto šakoje lažintis pelningiausia?

Pelningiausia yra sutelkti koncentraciją į savo mėgstamą sporto šaką. Stenkitės kuo daugiau domėtis bei rasti kuo daugiau informacijos, kuri gali padaryti įtaką rungtynėms. Įdėję darbo atrasite jums pelningiausią sporto šaką.

💰 Ar apsimoka pirkti lažybų prognozes?

Pirkti prognozes iš bet ko tikrai neapsimoka. Tik maža dalis šios paslaugos teikėjų yra tikri profesionalai. Be asmeninio supratimo lažybų prognozių pirkimas nebus pelningas.

💰 Kas yra live betting?

Statymų rūšis, kuomet statymai atliekami rungtynių metu.

💰 Kas yra kombinuoti statymai?

Daugiau nei dviejų statymų sudėjimas į vieną bilietą. Kombinuoti statymai tarpusavyje daugina bendrą koeficientą, tačiau bent vieno statymo pralaimėjimo atveju, jūsų kombinacija bus nesėkminga ir pralaimėsite visą statomą sumą.

💰 Kokia tikimybė uždirbti pinigų internete iš lažybų?

Tikimybė yra, tačiau ji labai nedidelė. Sakoma, kad ilgame laikotarpyje iš lažybų pelnosi tik mažiau nei 5% žmonių. Norint būti tarp šių sėkmingų žmonių, reikia išmanyti ne tik sporto šaka/-ą, bet ir visas statymų sistemas, banko valdymą ir turėti prieigą prie kuo didesnio informacijos kiekio.

💰 Ar apsimoka lažintis už mažus koeficientus?

❌ Ilgalaikėje perspektyvoje šie statymai priveda prie pralaimėjimų, todėl neapsimoka.

Jeigu lažiniesi retai, galbūt šio patarimo nereikia klausyti. Vienąkart pastačius 10 eurų ant 1.90 ar 1.95 didelio skirtumo nėra, prarasi vos 50 centų. Tačiau jeigu vilioja uždarbis iš lažybų, tarp šių koeficientų yra labai didelis skirtumas. Jeigu lažinsies kaip profesionalas, tai per metus atliksi 100 ar net 1000 statymų. Tai nesunku paskaičiuoti kiek prarasi pinigų per metus

Kitas svarbus aspektas kodėl reikia turėti kuo daugiau sąskaitų lažybų bendrovėse yra tai, kad kai kurios bendrovės nemėgsta laiminčių žaidėjų. Tai nereiškia, kad jums užblokuos sąskaitą ir prarasite pinigus. Pinigus jums išmokės tiesiog vieną dieną galėsite lažintis tik iš kelių eurų, kai prieš tai rizikavote 100 eurų ar daugiau.

Lažintis vienoje sporto šakoje, dar geriau vienoje lygoje

Jei nori uždirbti pinigus iš sporto lažybų, tai lažinkis vienoje sporto šakoje. Dar geriau būtų jei vienoje lygoje, nes tarkim NBA krepšinio lyga ir taip sunku sekti, nes kiekviena diena vyksta rungtynės. Galite sekti dar siauriau, stebėti 2-4 jums mėgstamas NBA komandas, t.y sekti komandų twitter paskyras (nes ten pranešama apie žaidėjų traumas ir jų tikimybes pasirodyti, bei kitą svarbią informaciją).

papildomas darbas sporto uzdarbis internetu namuose online

Sekdami kelias komandas jau galite pelningai statyti kai žaidžia būtent jos. Tačiau svarbu netapti tų komandų fanais, nes tada bus sunkiau priimti teisingus sprendimus. Stebėdami ne tik rungtynes, bet ir spaudos konferencijas ir girdėdami žaidėjų bei trenerių komentarus, galėsite susidaryti įspūdį, kokia yra komandoje psichologinė ir fizinė atmosfera.

Tai nemažas darbas internetu, todėl rekomenduojame domėtis iš pradžių kuo siauriau ir atlikti statymų mažiau bet kokybiškiau kol įgausite daugiau patirties. Bet jeigu esate tikras sporto fanatikas ir spėjate domėtis visomis 30 NBA komandomis, tai tik pliusas jums, nes padidinate tikimybę rasti daugiau geresnių statymų ir pinigai internete iš sporto lažybų bus jums lengviau pasiekiami (skaitykite – NBA tiesiogiai internetu).

Sekti patyrusius lažybininkus

Jeigu jums niekaip nesiseka pelningai lažintis ir vis pralošiate sekti kažką kas turi daugiau patirties. Tai statymų ekspertai dalinasi savo statymais. Dažniausiai tai būna mokamos paslaugos, bet galima rasti ir nemokamai.

Galite investuoti papildomai ir nusipirkti pelningą lažybininką (tipsterį) , kuris jums kainuos nuo 30-100 eurų mėnesiui. Stakehunter.com portale galite rasti tokių tipsterių. Taip pat jeigu jums gerai seksis, galite šioje platformoje užsiregistruoti ir turėdami gera istorija, galėsite patys pardavinėti savo statymus ir galbūt ši veikla bus papildomas darbas internetu.

kaip užsidirbti pinigų darbas namuose internetu

Netikėkite stebuklingais statymais už 200 eurų ar didesnę sumą, statymą jus gausite už tokią sumą, tačiau tai bus tik sėkmė, o ne profesionaliais išanalizuota situacija. Nebūkite močiutė, kuri atiduoda pinigus anūkui, kurio net neturi.

Nepasitikėkite facebook ekspertais, kurie visokiose užsidirbt internete grupėse ir pan. už laimėtą statymą prašo dalies pelno. Dažniausiai tai bus ne lazybu ekspertai, o prasilošeliai, nes jeigu kažką išmanytų tai patys lažintųsi. Daugiau skaitykite apie tai mūsų straipsnyje – 5 patarimai naujokui, kaip išsaugoti savo pinigus.

Jeigu norite gauti nemokamos medžiagos, užsiregistruokite į sporto lažybų forumus, kur diskutuoja patyrę lažybininkai, ten bus galima pasikeisti nuomonėmis ar rasti naudingų faktų, kurių galbūt jums nepavyko užfiksuoti.

Pamirškite statistika jei domina lažybų uždarbis internete

Daugelis kai lažinasi sporto lažybose viską bando pagrįsti tik statistika. Deja tą pačią statistiką mato ir bukmekeriai, būtent pagal tai jie ir sudarinėja koeficientus. Statistiką būtina pažiūrėti, kad prisiminti rezultatus ar pasitikrinti kažkokius pamirštus skaičius, bet tai negali būti jūsų pagrindinis argumentas lažinantis, nes ilgame periode lažybų bendrovės taip neįveiksite, kuri turi daug didesnius resursus prieiti prie įvairios statistikos.

kaip uždirbti internete statymu lazybu ekspertai

Investavimo specialistai juokauja, kad yra melas, yra didelis melas ir yra statistika. Bet šį posakį galima pritaikyti ir sporto lažybose. Kodėl kiekviename lažybų punkte randate storas statistikos knygas? Tam, kad tai jus suklaidintu! Stebėkite rungtynes gyvai ir jums niekad nereikės statistikos, nes tai kas vyksta aikštelėje kartais visiškai neatsispindi statistikos protokoluose.

Bukmekeris dirbantis lažybų kontoroje turi begalę informacijos, bet tai daugiau tik skaičiai, jeigu jūs numatysite žaidėjų psichologija ar trenerius manevrus ir taktika aikštelėje, jūs tada tikrai įveiksite lažybų kontorą ir tai galbūt bus jūsų papildomos pajamos.

Gyvi statymai (live betting)

Gyvi statymai, tai kai rungtynės jau prasidėjusios ir galima statyti, atitinkamai pagal įvykius aikštėje koreguojasi koeficientai. „Live betting“ – pavojingas gali būti reikalas, jeigu jo neišmanai. Reikėtų naudoti konservatyvią taktika, t.y lažintis tada kai aikštelėje įvykiai akivaizdūs.

Taip pat prieš atidarant gyvų statymų platformą lažybų bendrovėje, reikėtų prieš lažinantis nusibrėžti savo aiškius tikslus ir jų laikytis, nes tai labai azartiškai jus gali įtraukti ir jei neturėsite stabdžių, bus didelių nuostolių.

kaip uzsidirbti pinigu uždarbis internete papildomos pajamos

Taigi lažintis „live betting“ reikia tada, kai aikštelėje tikrai matai akivaizdžius dalykus arba kažkokia informacija praleidai ir lyderis priešingos komandos visgi žaidžia. Kita priežastis dėl ko galima naudoti šią azartiška platforma, jog nespėji rasti gero koeficiento prieš rungtynes, bet įvykiams prasidėjus koeficientas stipriai „užkilo“ ir dabar jau atsirado vertės jį pagriebti.

Nesilažink iš mažų koeficientų ir nekombinuok statymų

Tie lažybininkai, kurie neturi daug patirties dažnai susidomi mažais koeficientais. Jų galvoje gimsta teorija, kad mažas koeficientas laimi dažniau, nei didelis. Tai teisybe, bet ilgame laikotarpyje, jeigu lažinsitės tik dėl to, kad tas sporto įvykis turi mažą koeficientai, tikrai nepraturtėsite.

Trumpame laikotarpyje ši strategija gali būti pelninga, kol neįvyko sensacijos tame sporto įvykyje. Taigi kai jūsų idealus koeficientas „sudegė“, greičiausiai „sudegė“ ir nemaža pinigų sumą, nes, kad pajausti tokią koeficiento naudą, reikia statyti nemažai.

Sekantis žingsnis, kuris gimsta lošėjo galvoje, kad reikia prikombinuoti tokių statymų. Paimami kokie septyni NBA įvykiai su 1,05-1,15 koeficientai, gaunamas apytiksliai 1,70. Mes beveik garantuojame, kad kažkuris įvykis tikrai nebus laimėtas, nes sportas yra nenuspėjamas ir kombinuoti septynis įvykius, tai tas pats kas pirkti loterijos bilietą.

Taigi patariame daugiau 3 įvykių nekombinuoti, nes lažybų bendrovės iš šių statymų susižeria tikrai nemažai pelno, pasiūlydami sporto aistruoliams planą kaip greitai ir lengvai gauti pinigų.

Daryk pertraukas

Jeigu pralaimėjimai 5 ar 7 statymus iš eilės, tai tiesiog padaryk pertrauką. Gal sprendimus priimi teisingai, tiesiog sporto įvykiai aikštelėje klojasi neprognozuojamai. Ir taip kartais būna, pameni kaip Europos futbolo čempionais tapo Graikiją?

Kartais sporto lažybos būna sunkiai prognozuojamos, todėl jei patekai į duobių ruožą ar tavo „tipsteris“ pradėjo prognozuoti prastai, tiesiog padaryk pertrauką ir grįžęs vėl šturmuosi lažybas ir lažybų uždarbis internetu bus vėl grįš. Niekada nesilažink iš emocijų ir aistros. Nedidink statymų sumų tam, kad „atsiloštum“ prieš tai pralaimėtus pinigus. Tik šaltu protu ir disciplina gali pasiekti gerų rezultatų ilgajame laikotarpyje.

kaip uždirbti pinigus užsidirbk pinigai internete

Ką daryti jeigu laimite 6 ar 7 statymus iš eilės? Pertraukos tikrai nereikia, bet nepervertinkite savo jėgų, nes optimizmas greičiausiai bus labai didelis. Norėsis išbandyti galbūt ir kitas sporto šakas prognozuoti, tai žinokite savo galimybes ir arsenalą, statykite tik už tai ką išmanote.

Iš kur gauti pinigų pradiniam lažybų kapitalu

Vis kamuoja tave klausimas kaip užsidirbti pinigų internetu? Ir nusprendei, kad tai bus lažybos, tačiau pradinis tavo kapitalas gan mažas. Čia padės tau bendrovių daromos premijos, kur sėkmės atveju gali labai greitai pasididinti savo lažybų banką. Lažybų bendrovės aršiai konkuruoja tam, kad pritrauktu klientą, todėl galima pasinaudoti labai puikiais pasiūlymais.

Kitas būdas kaip uždirbti iš lažybų karjeros pradžioje tai bandyti pardavinėti savo statymus už pelną ar fiksuotą sumą, bet be abejo reikia demonstruoti gerus rezultatus, kad įgauti kitų žmonių pasitikėjimą, o tai tikrai užtruks nemažai laiko.

Kokia tikimybė uždirbti pinigus internete iš lažybų?

Sporto lažybos sudėtingas reikalas, pelningai stato iki 5% lošėjų. Tačiau jei gerai išmanai sporto šaką ir puikiai supranti kas dedasi krepšinio ar futbolo aikštelėje, tai šansai laimėti prieš bukmekerius tikrai padidėja daugiau nei 5%. Jeigu dar įdėsi darbo ieškodamas geriausio koeficiento ir turėsi savo arsenale nemažai lažybų bendrovių, tai galbūt bus tavo papildomas darbas online ir susikursi sau darbo vietą neišeidamas iš namų.

kaip uzdirbti nba uzdarbis is lazybu

Lažybose kaip investavime ir versle svarbus emocinis jūsų intelektas. Tai yra kaip reaguojate į pralaimėjimus ar sunkesnius periodus, nes jų tikrai bus, ar galite priimti gerus sprendimus, kaip valdote savo emocijas? Ir svarbu ne vien tik galvoti kaip užsidirbti pinigų internete, bet kaip priimti teisingus lažybų sprendimus.

Taigi emocijas valdyti svarbu, tačiau dar svarbiau mokėti valdyti savo lažybų banką, kad sporto uždarbis būtų pasiekiamas. Nestatykite daugiau nei 5% savo banko, idealiausia būtų statyti vos 1% nuo banko. Taip pat reiktu rinktis lažintis už 1,80 ir didesnį koeficientą, nes tada jeigu sugebėsite pataikyti daugiau kaip 55% taiklumu, sugebėsite uždirbti iš lažybų. Jeigu lažinsitės statyti už 1,05 koeficientai, jums reikės, kad būtumėt pelningi pataikyti vos ne 100%, kas yra neįmanoma.

Jeigu neturite patirties, bet turite pinigų, galite pasinaudoti „Rebel Betting“ paslaugomis. Tai yra puslapis, kuriame sumokėję 129 eurus mėnesiui (arba 64 eurus mėnesiui, jei pirksite metams), gausite programą, kurioje galėsite rasti šakutes („sure bets“). Kas yra šakutės, skaitykite mūsų straipsnį – sporto arbitražas arba statymai ant šakučių. Ši strategija yra nepralaimima, tačiau ji nėra labai populiari, nes reikalingas nemažas lažybų bankas ir kitas svarbu aspektas, kad kai kurios bendrovės labai nemėgsta šitos statymų strategijos.

Išvados

Lažybos tau gali būti pragaras, bet gali būti ir nuostabus papildomų pinigų šaltinis ar darbas namuose internetu, kai nereikia anksti keltis, skubėti į ofisą, stovėti kamštyje ir gali tiesiog užsidirbti pinigus namuose stebėdamas mėgstamas sporto rungtynes.

iš kur gauti pinigų

Taigi jeigu nusprendėte surizikuoti ir savo sporto žinias paversti pinigais, pirmiausiai nusiteikite, kad tai jums gali sukelti nemažai streso, kad jo būtų mažiau, tai pradžioje rizikuokite tais pinigais, kuriuos galite pralošti.

Jeigu rizikuosite tais pinigais, kurie turėjo būti skirti jūsų nuomai ar atostogoms, tada patirsite nemažai psichologinio streso, nes pralošti jūs negalite. O jeigu iš anksto „nurašysite“ pinigus, tai jums suteiks didelio pranašumo prieš bukmekerius: galėsite puikiai priimti sprendimus, galbūt kartais labiau rizikuoti ir ne vien galvoti kaip užsidirbti internetu greitai.

Atminkite, kad lažybos yra azartinis lošimas bei verslas ir bendrovės uždirba iš žmonių, kurių statymai nėra patys geriausi, bet jei perskaitėte šį straipsnį ir vadovausitės mūsų patarimais kaip uždirbti pinigus lažybose, bei lažindamiesi mastysite kitaip nei 90% lošėjų, tai jus tikrai aplankys sėkmė!

Taigi nepamirškite turėti sąskaitą ne vienoje lažybų bendrovėje, statyti 1.80 ar didesnius koeficientus, nekombinuoti statymų, išnaudoti gyvų statymų platformos privalumus ir jeigu jūsų lažybų bankas sumažės, tai visada galite jį papildyti premijomis, kurias siūlo lažybų bendrovės. Sėkmės!

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..