Kaip užsidirbti pinigų internete iš lažybų?

Svajoji uždirbti pinigus neišeinant iš namų? Mėgsti sportą ir stebi kiekviena diena nemažai sporto rungtynių? Tai kodėl savo žinių nepavertus pinigais.

Išsirink lažybų bendrovę, kurioje lažinsies, pasinaudok mūsų patarimais kaip užsidirbti pinigų internete iš lažybų ir tai galbūt bus tavo papildomas darbas internetu namuose.

Šiame straipsnyje pateiksime patarimus, kaip pradėti statyti profesionaliai, tapti laiminčiu žaidėju ir įveikti bukmekerius.

Pagrindiniai akcentai:

  • Didinkite paskyrų įvairovę: Turėkite kelias paskyras įvairiose lažybų platformose, kad galėtumėte naudotis geriausiais koeficientais ir padidintumėte lankstumą, nebūtinai pervesdami lėšas į visas platformas.
  • Specializuokitės vienoje sporto šakoje ar lygoje: Susitelkite į vieną sporto šaką ar lygą, kad įgytumėte patirties ir pasinaudotumėte pelningų statymų galimybėmis, akcentuodami kokybę, o ne kiekybę.
  • Sekite patyrusių lažybininkų pavyzdžiu: Mokykitės iš patyrusių lažybų dalyvių tokiose platformose kaip tipsterių paslaugos ar forumai, tačiau būkite atsargūs ir venkite nerealių pažadų ar apgavysčių.
  • Išmintingai naudokitės lažybomis gyvai: Lažybas gyvai vertinkite konservatyviai, naudokitės galimybėmis tik tada, kai atsiranda akivaizdžių pranašumų, ir nusistatykite aiškius tikslus, kad išvengtumėte impulsyvaus lošimo.
  • Valdykite emocijas ir lėšas: Būkite drausmingi, venkite emocingų statymų ar pralaimėjimų, apribokite statymus iki nedidelės savo lėšų dalies ir orientuokitės į 1,80 ar didesnį koeficientą, kad statymai būtų pelningi.
  • Pasinaudokite premijomis ir akcijomis: Pasinaudokite lažybų bendrovių siūlomomis premijomis ir akcijomis, kad padidintumėte savo pradinį kapitalą, tačiau saugokitės jų sąlygų, kad neišleistumėte per daug.
kaip-uzsidirbti-pinigu-internete-is-lazybu
📖 Turinys

Kuo daugiau sąskaitų įvairiose lažybų bendrovėse

Turėkite kuo daugiau sąskaitų bendrovių puslapiuose, nes taip galėsi išsirinkti patį geriausia koeficientą. Turėti įnešus pinigų visose bendrovėse nebūtina, tačiau būti pasiruošus įnešti, jeigu tam tikroje bendrovėje rasite labai gerą koeficientą.

Jeigu lažinates retai, galbūt šio patarimo nereikia klausyti. Vienąkart pastačius 10€ ant 1.90 ar 1.95 didelio skirtumo nėra, prarasite vos 50 centų. Tačiau jeigu vilioja uždarbis iš lažybų, tarp šių koeficientų yra labai didelis skirtumas.

Jeigu lažinsitės kaip profesionalas, tai per metus atliksite 100 ar net 1000 statymų. Tai nesunku paskaičiuoti kiek prarasite pinigų per metus.

Kitas svarbus aspektas kodėl reikia turėti kuo daugiau sąskaitų lažybų bendrovėse yra tai, kad kai kurios bendrovės nemėgsta laiminčių žaidėjų. Tai nereiškia, kad jums užblokuos sąskaitą ir prarasite pinigus.

Pinigus jums išmokės tiesiog vieną dieną galėsite lažintis tik iš kelių eurų, kai prieš tai rizikavote 100€ ar daugiau.

Lažintis vienoje sporto šakoje, dar geriau vienoje lygoje

Jei norite uždirbti pinigus iš sporto lažybų, tai lažinkitės vienoje sporto šakoje. Dar geriau būtų jei vienoje lygoje, nes tarkim NBA krepšinio lyga ir taip sunku sekti, nes kiekviena diena vyksta rungtynės.

Galite sekti dar siauriau, stebėti 2-4 jums patinkančias NBA komandas, tai yra sekti komandų „X” paskyras (ten pranešama apie žaidėjų traumas ir jų tikimybes pasirodyti, bei kitą svarbią informaciją).

Sekdami kelias komandas jau galite pelningai statyti kai žaidžia būtent jos. Tačiau svarbu netapti tų komandų fanais, nes tada bus sunkiau priimti teisingus sprendimus.

Stebėdami ne tik rungtynes, bet ir spaudos konferencijas ir girdėdami žaidėjų bei trenerių komentarus, galėsite susidaryti įspūdį, kokia yra komandoje psichologinė ir fizinė atmosfera.

Tai nemažas darbas internetu, todėl rekomenduojame domėtis iš pradžių kuo siauriau ir atlikti statymų mažiau bet kokybiškiau kol įgausite daugiau patirties.

Bet jeigu esate tikras sporto fanatikas ir spėjate domėtis visomis 30 NBA komandomis, tai tik pliusas jums, nes padidinate tikimybę rasti daugiau geresnių statymų ir pinigai internete iš sporto lažybų bus jums lengviau pasiekiami.

Aktualūs klausimai

💰 Kodėl reikia turėti kuo daugiau sąskaitų lažybų bendrovėse?

Turėsite galimybę atlikti statymą ant aukščiausio koeficiento bei turėsite prieigą prie geriausios pasiūlos. Tokiu atveju padidinsite laimėjimo tikimybę.

💰 Kokioje lygoje ar sporto šakoje lažintis pelningiausia?

Pelningiausia yra sutelkti koncentraciją į savo mėgstamą sporto šaką. Stenkitės kuo daugiau domėtis bei rasti kuo daugiau informacijos, kuri gali padaryti įtaką rungtynėms. Įdėję darbo atrasite jums pelningiausią sporto šaką.

💰 Kaip lažybų bendrovės uždirba pinigus?

Bukmekeriai uždirba pinigus iš lažybų biržų komisinių, manipuliavimo lažybų koeficientais ir iš to, kad laimėti lažybas yra sudėtinga, pasinaudodami emocingais lošėjų sprendimais ir analizės stoka.

💰 Kas yra statymai gyvai ("Live betting")?

Statymai gyvai yra statymų rūšis, kuomet statymai atliekami rungtynių metu.

💰 Kas yra kombinuoti statymai?

Daugiau nei dviejų statymų sudėjimas į vieną bilietą. Kombinuoti statymai tarpusavyje daugina bendrą koeficientą, tačiau bent vieno statymo pralaimėjimo atveju, jūsų kombinacija bus nesėkminga ir pralaimėsite visą statomą sumą.

💰 Kokia tikimybė uždirbti pinigų internete iš lažybų?

Tikimybė yra, tačiau ji labai nedidelė. Sakoma, kad ilgame laikotarpyje iš lažybų pelnosi tik mažiau nei 5% žmonių. Norint būti tarp šių sėkmingų žmonių, reikia išmanyti ne tik sporto šaka/-ą, bet ir visas statymų sistemas, banko valdymą ir turėti prieigą prie kuo didesnio informacijos kiekio.

💰 Ar apsimoka lažintis už mažus koeficientus?

❌ Ilgalaikėje perspektyvoje šie statymai priveda prie pralaimėjimų, todėl neapsimoka.

Sekti patyrusius lažybininkus

Jeigu jums niekaip nesiseka pelningai lažintis ir vis pralošiate, sekite kažką kas turi daugiau patirties. Vienas iš būdų: sekti tipsterius „X” (buv. „Twitter”) paskyroje . Dažniausiai tai būna mokamos paslaugos, bet pasitaiko ir nemokamų.

Galite investuoti papildomai ir nusipirkti pelningą lažybininką (tipsterį) , kuris jums kainuos nuo 30-100 eurų mėnesiui.

Taip pat jeigu jums gerai seksis, galite šioje platformoje užsiregistruoti ir turėdami gera istorija, galėsite patys pardavinėti savo statymus ir galbūt ši veikla bus papildomas darbas internetu.

Netikėkite stebuklingais statymais už 200€ ar didesnę sumą, statymą jūs gausite už tokią sumą, tačiau tai bus tik sėkmė, o ne profesionalais išanalizuota situacija. Nebūkite močiutė, kuri atiduoda pinigus anūkui, kurio net neturi.

twitter-x

Nepasitikėkite „Facebook” ekspertais, kurie visokiose „užsidirbt internete” grupėse ir pan. už laimėtą statymą prašo dalies pelno.

Dažniausiai tai bus ne lazybu ekspertai, o prasilošeliai, nes jeigu kažką išmanytų, tai patys lažintųsi.

Jeigu norite gauti nemokamos medžiagos, užsiregistruokite į sporto lažybų forumus, kur diskutuoja patyrę lažybininkai, ten bus galima pasikeisti nuomonėmis ar rasti naudingų faktų, kurių galbūt jums nepavyko užfiksuoti.

Pamirškite statistika jei domina lažybų uždarbis internete

Daugelis kai lažinasi sporto lažybose viską bando pagrįsti tik statistika. Deja tą pačią statistiką mato ir bukmekeriai, būtent pagal tai jie ir sudarinėja koeficientus.

Statistiką būtina pažiūrėti, kad prisiminti rezultatus ar pasitikrinti kažkokius pamirštus skaičius, bet tai negali būti jūsų pagrindinis argumentas lažinantis, nes ilgame periode lažybų bendrovės taip neįveiksite, kuri turi daug didesnius resursus prieiti prie įvairios statistikos.

Investavimo specialistai juokauja, kad yra melas, yra didelis melas ir yra statistika. Bet šį posakį galima pritaikyti ir sporto lažybose. Kodėl kiekviename lažybų punkte randate storas statistikos knygas? Tam, kad tai jus suklaidintu!

Stebėkite rungtynes gyvai ir jums niekad nereikės statistikos, nes tai kas vyksta aikštelėje kartais visiškai neatsispindi statistikos protokoluose.

Bukmekeris dirbantis lažybų kontoroje turi begalę informacijos, bet tai daugiau tik skaičiai, jeigu jūs numatysite žaidėjų psichologija ar trenerius manevrus ir taktika aikštelėje, jūs tada tikrai įveiksite lažybų kontorą ir tai galbūt bus jūsų papildomos pajamos.

statymai-gyvai

Statymai gyvai („Live betting”)

Statymai gyvai, tai kai rungtynės jau prasidėjusios ir galima statyti, atitinkamai pagal įvykius aikštėje koreguojasi koeficientai. „Live betting“ gali būti pavojingas reikalas, jeigu jo neišmanote. Reikėtų naudoti konservatyvią taktika, t.y lažintis tada kai aikštelėje įvykiai akivaizdūs.

Taip pat prieš atidarant gyvų statymų platformą lažybų bendrovėje, reikėtų prieš lažinantis nusibrėžti savo aiškius tikslus ir jų laikytis, nes tai labai azartiškai jus gali įtraukti ir jei neturėsite stabdžių, bus didelių nuostolių.

Taigi lažintis „live betting“ reikia tada, kai aikštelėje tikrai matote akivaizdžius dalykus arba kažkokia informacija praleidote, pavyzdžiui, priešingos komandos lyderis visgi žaidžia.

Kita priežastis dėl ko galima naudoti šią azartiška platforma: nespėjote rasti gero koeficiento prieš rungtynes, bet įvykiams prasidėjus koeficientas stipriai pakilo ir atsirado vertės.

Nesilažinkite iš mažų koeficientų ir nekombinuokite statymų

Tie lažybininkai, kurie neturi daug patirties dažnai susidomi mažais koeficientais. Jų galvoje gimsta teorija, kad mažas koeficientas laimi dažniau, nei didelis. Tai teisybe, bet ilgame laikotarpyje, jeigu lažinsitės tik dėl to, kad tas sporto įvykis turi mažą koeficientai, tikrai nepraturtėsite.

kombinuoti-statymai

Trumpame laikotarpyje ši strategija gali būti pelninga, kol neįvyko sensacijos tame sporto įvykyje. Taigi kai jūsų idealus koeficientas „sudegė“, greičiausiai „sudegė“ ir nemaža pinigų sumą, nes, kad pajausti tokią koeficiento naudą, reikia statyti nemažai.

Sekantis žingsnis, kuris gimsta lošėjo galvoje, kad reikia prikombinuoti tokių statymų. Paimami kokie septyni NBA įvykiai su 1,05-1,15 koeficientai, gaunamas apytiksliai 1,70.

Beveik garantuota, kad kažkuris įvykis tikrai nebus laimėtas, nes sportas yra nenuspėjamas ir kombinuoti septynis įvykius, tai tas pats kas pirkti loterijos bilietą.

Taigi patariame daugiau 3 įvykių nekombinuoti, nes lažybų bendrovės iš šių statymų susižeria tikrai nemažai pelno, pasiūlydami sporto aistruoliams planą kaip greitai ir lengvai gauti pinigų.

Darykite pertraukas

Jeigu pralaimėjimai 5 ar 7 statymus iš eilės, tai tiesiog padarykite pertrauką. Gal sprendimus priimate teisingai, tiesiog sporto įvykiai aikštelėje klojasi neprognozuojamai. Ir taip kartais būna, pamenate kaip Europos futbolo čempionais tapo Graikiją?

Kartais sporto lažybos būna sunkiai prognozuojamos, todėl jei patekote į duobių ruožą ar jūsų „tipsteris“ pradėjo prognozuoti prastai, tiesiog padarykite pertrauką ir grįžę vėl šturmuosite lažybas ir lažybų uždarbis internetu vėl grįš.

graikija-europos-futbolo-cempionai

Niekada nesilažinkite iš emocijų ir aistros. Nedidinkite statymų sumų tam, kad „atsiloštumėte“ prieš tai pralaimėtus pinigus. Tik šaltu protu ir disciplina galite pasiekti gerų rezultatų ilgajame laikotarpyje.

Ką daryti jeigu laimite 6 ar 7 statymus iš eilės? Pertraukos tikrai nereikia, bet nepervertinkite savo jėgų, nes optimizmas greičiausiai bus labai didelis. Galbūt norėsis išbandyti ir kitas sporto šakas, tai žinokite savo galimybes ir arsenalą, statykite tik už tai ką išmanote.

Iš kur gauti pinigų pradiniam lažybų kapitalu

Vis kamuoja klausimas kaip užsidirbti pinigų internetu? Ir nusprendėte, kad tai bus lažybos, tačiau pradinis jūsų kapitalas gan mažas. Čia padės bendrovių lažybų premijos, kur sėkmės atveju galima labai greitai pasididinti savo lažybų banką.

Lažybų bendrovės aršiai konkuruoja tam, kad pritrauktu klientą, todėl galima pasinaudoti labai puikiais pasiūlymais.

Kitas būdas kaip uždirbti iš lažybų karjeros pradžioje, tai bandyti pardavinėti savo statymus už pelną ar fiksuotą sumą, bet be abejo reikia demonstruoti gerus rezultatus, kad įgauti kitų žmonių pasitikėjimą, o tai tikrai užtruks nemažai laiko.

lazybu-bendroviu-premijos

Kokia tikimybė uždirbti pinigus internete iš lažybų?

Sporto lažybos sudėtingas reikalas, pelningai stato iki 5% lošėjų. Tačiau jei gerai išmanote sporto šaką ir puikiai suprantate kas dedasi krepšinio ar futbolo aikštelėje, tai šansai laimėti prieš bukmekerius tikrai padidėja daugiau nei 5%.

Jeigu dar įdėsite darbo ieškodami geriausio koeficiento ir turėsite savo arsenale nemažai lažybų bendrovių, tai galbūt bus jūsų papildomas darbas „online” ir susikursite sau darbo vietą neišeidami iš namų.

Lažybose kaip investavime ir versle svarbus emocinis jūsų intelektas. Tai yra kaip reaguojate į pralaimėjimus ar sunkesnius periodus, nes jų tikrai bus, ar galite priimti gerus sprendimus, kaip valdote savo emocijas?

Ir svarbu ne vien tik galvoti kaip užsidirbti pinigų internete, bet kaip priimti teisingus lažybų sprendimus.

Taigi emocijas valdyti svarbu, tačiau dar svarbiau mokėti valdyti savo lažybų banką, kad sporto uždarbis būtų pasiekiamas. Nestatykite daugiau nei 5% savo banko, idealiausia būtų statyti vos 1% nuo banko.

Taip pat reiktu rinktis lažintis už 1,80 ir didesnį koeficientą, nes tada jeigu sugebėsite pataikyti daugiau kaip 55% tikslumu, sugebėsite uždirbti iš lažybų. Jeigu lažinsitės statyti už 1,05 koeficientai, jums reikės, kad būtumėt pelningi pataikyti vos ne 100%, kas yra neįmanoma.

Kaip lažybų bendrovės uždirba pinigus?

Lengva daryti išvadą, kad lažybų verslas yra pelningas, ypač dėl pastaraisiais metais vis didėjančio lažybų bendrovių skaičiaus.

Internetinės lažybų bendrovės uždirba milijardus, nes lažybų dalyviai nuolat stato ir laimi. Lažybų tarpininkams dažnai kyla klausimas: Kaip lažybų bendrovės uždirba pinigus, net jei ir toliau moka sėkmingus statymus ir siūlo įvairias skatinamąsias priemones?

Populiari ir dažnai pasitaikanti klaidinga nuomonė yra ta, kad lažybų tarpininkai uždirba pelną tik tada, kai lažybų dalyviai pralaimi savo statymus.

Bukmekeriai sėkmingai vykdo verslą, pelną paversdami į koeficientus. Jie stengiasi užtikrinti, kad jų sąskaitos būtų subalansuotos. Nesvarbu, ar lažybų dalyviai laimi, ar pralaimi; lažybų bendrovės uždirba pelną.

sportsbook

Būdai, kuriais bukmekeriai uždirba pinigus

Būdami lošimų dalyviai, turbūt esate girdėję keletą frazės versijų: „Niekada nesutiksite prastos lažybų bendrovės”. Ir visada stebitės, ar lažybų bendrovės visada laimi. Įveikti lažybų bendroves nuolat gaunant pelną yra sudėtinga.

Tačiau jūs galite tai padaryti! Norint, kad jums pasisektų, labai svarbu suprasti lažybų matematiką ir nustatyti metodus, kuriuos naudoja lažybų bendrovės, kad visada turėtų didžiulį pranašumą.

Kaip lažybų tarpininkai tai pasiekia? Kaip jiems pavyksta savo naudai sudaryti palankius lažybų koeficientus, kad visada išliktų priekyje?

Atraskime keletą sąvokų, kurios padės jums rasti atsakymus į šiuos klausimus. Radę atsakymus į šiuos klausimus, galėsite suprasti, kaip jūsų mėgstama lažybų svetainė uždirba pinigus ir kaip lažybų dalyviai gali tuo pasinaudoti, kad gautų didžiulį pelną.

„Backing” ir „Laying”

Daugelis lažybų bendrovių vis dažniau į savo pagrindines svetaines įtraukia lažybų biržos platformas. Lažybų biržose yra dvi lažybų pusės.

Ar esate susipažinę su lažybų biržomis? Turbūt esate susidūrę su galimybe „lay” arba „back” už bet kokį konkretaus įvykio rezultatą. Norėdami paremti savo prognozuojamą rezultatą, turite rasti žmogų, kuris pasirengęs užimti priešingą poziciją. Būtent tai ir apima „lay” statymas.

Lažybų birža paprasčiausiai pašalina tarpininką, t. y. sporto lažybų bendrovę, todėl lažybų dalyviai gali statyti tiesiogiai vieni prieš kitus.

Lažybų biržos platforma uždirba pelną, imdama pagrįstą komisinį mokestį už kiekvieną sėkmingą sandorį, sudarytą tarp lažybų tarpininkų jos svetainėje. Tai vienas iš daugelio būdų, kaip lažybų svetainės uždirba pinigus.

Numatoma tikimybė

Numatoma tikimybė, kurią lažybų tarpininkai priskiria tam tikram įvykiui, parodo, kokia yra tikimybė, kad tam tikras įvykis įvyks. Ji apskaičiuojama dauginant tam tikro rezultato tikimybę iš galimų rezultatų skaičiaus.

Daugeliu atvejų baigtys, kurių tikimybė įvykti yra nedidelė, paprastai turi patrauklius koeficientus lažybų tarpininkams.

Todėl lažybų bendrovės tikisi, kad dauguma lažybų dalyvių neturi įgūdžių ir žinių apie įvairias sporto šakas, kad pritrauktų juos į lažybas su didesne pralaimėjimo tikimybe.

Dauguma lošėjų, ypač užkietėję kai kurių sportininkų ar komandų gerbėjai, lažinasi vadovaudamiesi emocijomis ir analizuodami rungtynes nesinaudoja statistiniais duomenimis.

Jei jų mėgstamoms komandoms ar sportininkams nepavyksta laimėti, šie lošėjai praranda visą savo banko sąskaitą. Tai leidžia lažybų bendrovėms uždirbti daugiau pelno.

koeficientu-judejimas

Koeficientų judėjimas

Bukmekeriai, norėdami užsidirbti, naudoja koeficientų judėjimo koncepciją. Naudodamiesi šia koncepcija bukmekeriai manipuliuoja koeficientais, kad uždirbtų kuo daugiau.

Jie paprastai abiejose lažybų pusėse stato vienodas pinigų sumas, kad galėtų šiek tiek pralaimėti ir šiek tiek laimėti. Tarkime, jei jie visas savo lėšas laikytų vienoje pusėje, pralaimėjimo atveju jie tikrai viską prarastų.

Siūlydamos koeficientus, lažybų bendrovės gali sumažinti savo keliamą lažybų riziką. Tai subtilus uždavinys, nes kai kuriais atvejais lažybų bendrovės priims statymus mažesniais lažybų koeficientais ir uždirbs mažiau pelno.

Be to, jos kelia statymus, kad subalansuotų savo lažybų fondą. Jei viskas palankiai klostosi pagal tuos mažesnius lažybų koeficientus, jos vis tiek gali uždirbti pelno arba pasiekti nuostolį.

Sporto lažybų bendrovės uždirba pelną nepriklausomai nuo to, kas lažybas laimi, nes koeficientai nėra nustatyti 50/50. Šios lažybų bendrovės naudoja sudėtingą programinę įrangą, kuri joms suteikia matematinį pranašumą. Šis pranašumas paprastai vadinamas „edge”.

Sporto lažybų bendrovės internetinėje lažybų platformoje siūlomi koeficientai nėra parenkami atsitiktinai. Specialistai juos kruopščiai apskaičiuoja, kad sporto lažybų bendrovė įgytų pranašumą prieš savo klientus ir užtikrintų, jog uždirbs pelną nepriklausomai nuo įvykio rezultato.

Nuostolingi statymai

Nesvarbu, ar esate profesionalas, ar naujas lažybų dalyvis, jau žinote, kaip sunku laimėti lažybas su lažybų bendrovėmis. Įvykio scenarijaus netikėtumai, didėjantis varžybų neapibrėžtumas, traumuoti sportininkai ar žaidėjai ir dar daugybė veiksnių, dėl kurių lošėjas gali pralaimėti statymą.

Nenuostabu, kad nuostolingų statymų yra daug daugiau nei pelningų. Taip lažybų tarpininkai uždirba pinigus.

Akcijos ir premijos

Lažybų svetainės paprastai siūlo akcijas ir premijas. Nors jose paprastai vartojamas terminas „nemokamas”, šios akcijos ir premijos turi sąlygas, kurių daugelis vartotojų neskaito ir nesupranta. Dauguma jų paprastai būna su klastingomis sąlygomis.

Pavyzdžiui, nemokamas statymas yra populiari ir įprasta akcija. Kai kurios lažybų bendrovės naujiems žaidėjams pateikia pasiūlymą, atitinkantį jų pirmojo įnašo iki tam tikros vertės sumą, ir nemokamus statymus. Tačiau kartu su juo pateikiami išsamūs statymų reikalavimai, kurių daugelis lošėjų neperskaito ir nesupranta.

Kad lošėjas galėtų laimėti „nemokamus pinigus”, jis turi lažintis dešimtis kartų ir tik tada gali atsiimti bet kokį pelną iš savo sąskaitos. Daugelis žaidėjų, kurie pretenduoja į tokias premijas ir akcijas, išleidžia nemažas pinigų sumas, persekiodami „play-through” reikalavimus, nei jų pradinis biudžetas.

Tokios akcijos pritraukia daugiau lošėjų, kurie sukuria lojalių vartotojų bazę, leidžiančią sporto lažybų bendrovėms tyrinėti naujas rinkas ir plėstis, nes jos uždirba daugiau pinigų.

Išvados

Lažybos tau gali būti pragaras, bet gali būti ir nuostabus papildomų pinigų šaltinis ar darbas namuose internetu, kai nereikia anksti keltis, skubėti į ofisą, stovėti kamštyje ir gali tiesiog užsidirbti pinigus namuose stebėdamas mėgstamas sporto rungtynes.

Taigi jeigu nusprendėte surizikuoti ir savo sporto žinias paversti pinigais, pirmiausiai nusiteikite, kad tai jums gali sukelti nemažai streso, kad jo būtų mažiau, tai pradžioje rizikuokite tais pinigais, kuriuos galite pralošti.

Jeigu rizikuosite tais pinigais, kurie turėjo būti skirti jūsų nuomai ar atostogoms, tada patirsite nemažai psichologinio streso, nes pralošti jūs negalite.

O jeigu iš anksto „nurašysite“ pinigus, tai jums suteiks didelio pranašumo prieš bukmekerius: galėsite puikiai priimti sprendimus, galbūt kartais labiau rizikuoti ir ne vien galvoti kaip užsidirbti internetu greitai.

Atminkite, kad lažybos yra azartinis lošimas bei verslas ir bendrovės uždirba iš žmonių, kurių statymai nėra patys geriausi, bet jei perskaitėte šį straipsnį ir vadovausitės mūsų patarimais kaip uždirbti pinigus lažybose, bei lažindamiesi mastysite kitaip nei 90% lošėjų, tai jus tikrai aplankys sėkmė!

Taigi nepamirškite turėti sąskaitą ne vienoje lažybų bendrovėje, statyti 1.80 ar didesnius koeficientus, nekombinuoti statymų, išnaudoti gyvų statymų platformos privalumus ir jeigu jūsų lažybų bankas sumažės, tai visada galite jį papildyti premijomis, kurias siūlo lažybų bendrovės. Sėkmės!

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..